Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • R2D2 UL napisał/a komentarz do Gorąco w Lesznie. Kibice odpowiadają na słowa Tobiasza Musielaka

  o Zengiego walczy ZG, narazie jeszcze nie wiadomo co z tego wyniknie, zasłyszane z myszogrodu.

 • R2D2 UL napisał/a komentarz do Gorąco w Lesznie. Kibice odpowiadają na słowa Tobiasza Musielaka

  Z Kołodziejem jest ten problem że w momencie gdy UT wejdzie do Ekstra i pojawi się swiatełko w tunelu na powrót to Jasia już u nas nie ma, Hampela za Nikodema i reszta bez zmian, szkoda troche Nikusia ale wybrał inną drogę...

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  A ty po gorszym dniu w pracy, może szkole załamujesz się na długo? Życie toczy się dalej. W Szwecji jakby pojechał ktoś słabiej i byłoby mu niewesoło to w Polsce ma chodzić jak zbity pies? Za to zachowanie kibiców wobec zawodników i wielkie wojny z zarządem przed sezonem o sektor fan i rozmiar byka na kewlarze były śmieszne. 90% tych oburzonych kibiców cały sezon chodziła na stadion.. Wracając do zawodników nie można ich równać z ziemią. I jeśli oni mają na to "wyje.ane" to tracą potężne pieniądze, które leżą na torze. Emil jest bez formy, Kilde się obudził, Pedersen w Monte Carlo. Piotr nierówny, a Tofeek cienki na wyjazdach.. Mamy słaby rok, a SSKUL pisze, że nie dziwi się kibicom rzucającym obelgi w stronę zawodników... To normalne?

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  lo matko! Ale sie gawiedz obuzyla!
  To, ze drogi kibicu kupisz bilet, nie oznacza ze mozesz ublizac ile wlezie jakby nie bylo swojemu ukochanemu klubowi!
  W tym oswiadczeniu nawet slowem o tych zeczonych "szmatach i patalachach" nie wspomnieli.
  Musielak o chlebie, a gawiedz o niebie....

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Grupa kibiców (!) To Ci wielcy Ultrasi, którzy na żużlu nie do końca wiedzą jaki jest wynik. Odpowiedź mało na temat. Oni uważają, że we wszystkich innych zawodach jadą na poziomie, a odpuszczają najlepsze zarobki. Amatorka... No oni nie mają pojęcia co piszą. Ta grupka krzykaczy od początku rzuca się o sektor fan i tańsze o 2 zł bilety. A gdzie za Jozina był jakiś sektor fan? Były trzy bilety: na zero, normalny i ulgowy. My, kibice nie odwracamy się, bo chłopaki mają słabszy rok. Myślę, że skład na przyszły rok się dużo nie zmieni. Wyniki powinny być lepsze, bo przecież juniorka będzie jedną z lepszych. Znów wrócą Ultrasi i galeriowicze, którzy przychodzą porobić zdjęcia... Szkoda słów..

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  To przenieś sie do Leszna :)

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  ale ostro, wiecie dlaczego Tobiasz tak zareagował bo jest wychowankiem i mu zależy na tym klubie. Jego zdobycze punktowe nie są jakieś rewelacyjne w tym roku tak jak i całej drużyny ale go to boli. To moje zdanie.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Krytyka a wyzywanie kogoś od szmaty czy jeszcze gorzej to dwie różne sprawy.

 • R2D2 UL napisał/a komentarz do Gorąco w Lesznie. Kibice odpowiadają na słowa Tobiasza Musielaka

  Wolę aby przyszło 100 piknikowców którzy się bawią i kibicują plus 50 z przyjezdnych z którymi można konstruktywnie pogadać , pośmiać się i kibicować swojej drużynie, niż 200 małolatów krzyczących i wyzywających innych, a sektor tych kibiców to oczywiście że powinien być... ale na bocznej Uni, tam nie będą nażekali na drogie bilety, że zawodnicy nie wychodzą do nich po meczu ( może im wstyd?) a co do sponsoringu 40 zeta co mecz daje do klubu tyle co wynajem TOY- TOYa a więc jedyny krzyk jaki możecie podnieść to to że w kiblu nie mam papieru a przecież płacicie za bilety. W całości nie zgadzam się z tymi bazgrołami, i przepraszam normalnych kibiców.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Nie jestem fanem Nickiego, ale śmieszą mnie wypowiedzi Doyla i obwinianie wszystkich o to, że się przewrócił. Krystian "Presja" Pieszczek go załatwił i tyle...

 • R2D2 UL napisał/a komentarz do Negatywna kampania przeciwko Nickiemu Pedersenowi. SGP straci jednego ze sponsorów?

  Lepiej teraz!!! bo po Świętach to w niedzielę będziesz do kościoła smarował na kolanach a nie na stadion - przynajmniej wszystko zmierza w tym kierunku:-)

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  DOWHAN AKBAR!!!!!

 • R2D2 UL napisał/a komentarz do Fogo Unia zła na komisarza. "Nie pozwalają nam zrobić własnego toru"

  Wasza tz. sprawa otwartego finału, była otwarta tylko i wyłącznie dzięki temu że Saszce chciało się zajarać!!! I tylko i wyłącznie dzięki niemu jesteście w PO!!!

 • R2D2 UL napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Stop żużlowym bandytom

  Oglądając powtórki do znudzenia, mogę tylko powiedzieć że Pawełek powinien dziękować Bogu że to był Nicki a nie inny ktoś, kto w tej sytuacji wypuściłby motor spod tyłka i tym samym skosił Pawła, Nicki do końca próbował coś zrobić aby uniknąć kontaktu z PP. CZK i amatora Doyla zostawiam bez kom.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Brawo! Tekst godny rozemocjonowanego gimnazjalisty. Widzę że współpraca z Wirtalną Polską owocuje nową "jakością".

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Nicki wciskał cię na "chama" tam gdzie nie było miejsca.


  Sęk w tym że tam było mnóstwo miejsca.
  Gdybym był sędzią wykluczyłbym Doyla za niesportowe zachowanie a że był to już drugi jego celowy upadek w tym meczu dałbym mu czerwoną kartkę a po meczu jeszcze z liścia w gębę za babskie zachowania.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Panie Gapiński sam sobie pan zaprzecza. Nie może być ewidetna winna Nickiego, a przy okazji widzieć cwaniactwo Doyla. Zdecyduj się paan na jedną wersje.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  to nie była akcja na czerwoną kartke... chwile wczesniej Doyle zaatakował w identyczny sposob (chyba Zengote)! Laguta podczas IMMP tez jednakowo wchodził bezpardonu. Doyle wykazal sie cwaniactwem i upadl i tyle. ....wykluczenie być moze, ale nie czerwona kartka

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Haha Gapiński się ośmieszył totalnie. Jak już tak jedzie po Nickim to zdjęcia i tekst o cwaniactwie Doyla pasują tu, jak gumowce do garnituru.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Nie lubię Pedersen'a i jego prowokującego nieszczerego uśmiechu. Ale w sytuacji z Doyle'm moim zdaniem nie powinien zostać wykluczony. Parę biegów później identyczna sytuacja Pawlicki - Gomólski, a sędzia podejmuje zupełnie inną decyzje. Nie rozumiem czerwonej kartki dla Pedersen'a. Jeszcze zrozumiałbym gdyby wykluczono i Pedersen'a i Pawlickiego, wtedy sędzia byłby konsekwentny, a tu czerwona kartka za nazwisko.


  Co do sytuacji w parku maszyn. Gajewski to niezły kłamca i manipulator. Zaczyna, a później kłamie w żywe oczy do kamer. Reakcji Pedersen'a można było się spodziewać, jak zwykle dno. Obaj panowie są siebie warci. Do tego ta wymowna piątka Gajewskiego z Griszą. Nie mogę patrzeć na takie buractwo.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  A jak Łaguta podcinał Hancocka w finale imme to piali z zachwytu, jaka wspaniała akcja. Hipokryzja. To samo Zengota i Doyle w 4 biegu.

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Panie Gapiński.
  Pana tekst cechuje podobny brak konsekwencji jakimi nacechowane były decyzje sędziego. Nie wnikam w Pańskie poglądy bo moim zdaniem mimo że jako dziennikarz powinien Pan być obiektywny to jednak ma Pan prawo do własnych opinii. Mam jednak wrażenie że podobnie jak u sędziego Proszowskiego silny wpływ na Pańską ocenę sytuacji ma nazwisko Pedersena.
  Tyle, że z jednej strony pisze Pan o bezmyślnym ataku, który tak czy siak skończyłby się karambolem a zaraz potem zwraca uwagę na niesportowe zachowanie Doyla. Czuć w tym asekurację żeby wszystkim dogodzić.
  Zdecyduj się Pan bo z tego tekstu nie wiem jak było: Pedersen staranował rywala czy raczej wyprzedzany Doyle rozpaczliwie szukał kontaktu żeby mieć powód do upadku?

 • R2D2 UL lubi Komentarz

  Pan Gapiński i jego mądrości. Matko, oszczędź nam tej biegunki umysłowej. Znowu nakręcanie dyskusji, podburzanie tłumu, żeby ruch na stronie był większy i oglądalność rosła. Najpodlejszy rodzaj dziennikarstwa- BRUKOWY. Niedługo skrót SF będzie tożsamy z SE (nie, nie Speedway Ekstraliga).
  Nickiego bronię, bo nie widzę jego winy w całym zajściu, a tylko wyrachowanie Doyle'a, który wystawia nogę i liczy (jakże naiwnie), że Duńczyk się przestraszy i zaniecha ataku. Ten zaatakował mimo wszystko, zahaczył Australijczyka, potem wpadł z Przedpełskiego. I otrzymał czerwoną kartkę. W takim razie dlaczego czerwonej kartki nie otrzymał Przemysław Palwicki po tożsamym zajściu z Kacprem Gomólskim? Mało tego, sędzia wykluczył Gomólskiego. Dlaczego czerwonej kartki nie otrzymał Doyle, gdy ściął nogę Zengoty dziesięć metrów dalej w innym z biegów? A, bo leszczynianin utrzymał się na motocyklu, nie upadł a bieg był kontynuowany. Jason nawet nie otrzymał upomnienia za zbyt ostrą jazdę, a atakował w identyczny sposób, jak Pedersen w biegu ósmym.
  Patologia. Media żużlowe równają poziom dna, podobnie, jak telewizja, sędziowie i zachowanie niektórych działaczy.

 • R2D2 UL otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Miesiąca

 • R2D2 UL lubi Nicki Pedersen wydał oświadczenie. Duńczyk przeprasza Jacka Gajewskiego

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.