Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Z Poznań lubi Komentarz

  To powoli brzmi jakby Pan redaktor był wyrocznią w polskim żużlu. Mam pytanie kiedy skończy się wałkowanie tematu L4 bo ten temat już się przejadł. Chyba, że są jakieś naciski z zewnątrz!!! Jest Pan redaktor jak zdarta płyta.

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Janek na "podwójnym gazie" ruszył ratować Pana O. :)

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Byl chory i juz.
  Niech ostafinski zrobi felieton ile dni lub ile godzin przed choroba trzeba byc chorym ,
  Sk0nczcie ten temat juz.
  Tu nawet na tym portalu nie ma wywiadow z zawodnikami .
  Kiedys pamietam jak czytalem tygodnik zuzlowy to i wywoady byly i mozna bylo sie dowiedziec czegos ,a tu pudelek ,
  I pytanie do sf ,wy liczycie na to ze maciej udzieli wam jeszcze kiedys wywiad?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  szkoda ze ten portal to pywatne wojenki Ostafa z zawodnikami z którzy go nie lubią. Lepiej wziac na klatę i starac sie byc obiektywnym i pisać rzetelne artykuły niz robic popelinę. I jeszcze do tego Jan który za kasę na 4 paka napisze wszystko co mu każą

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Antyprzykład dziennikarza to Panowie piszący artykuły na tym portalu. Dziennikarz to taka osoba, która stara się poznać sprawę z każdej strony. Z publikacją czeka tak długo, aż uda się to ustalić. W przeciwnym wypadku nie ma o czym pisać. A tak Panowie wysłuchali tylko wywodów Pana Marka Cieślaka i nikt nawet nie zadał mu pytania co skłoniło zawodników do lekceważenia jego osoby, bo to o to tu chodzi. Nie startów w reprezentacji, tylko Pana trenera. A trener udaje Greka i mówi, że się zawiódł i nie wie o co chodzi. Dobrze wie o co. Tylko brak mu odwagi cywilnej, żeby to wyjaśnić publicznie. Zawodnicy nic nie mogą powiedzieć bo zostaliby za to ukarani. I tak, pseudoredaktorzy i podpuszczani przez nich kibice toczą pianę od kilku tygodni. Teraz i Pan Panie Janie. Na prawdę nic do Pana nie dotarło w jaki sposób ta sytuacja się wytworzyła? Niech Pan zadzwoni do Pana trenera i wypyta. A może lepiej zadać sobie trochę trudu i pojechać do Częstochowy? Może przy 0.7 uda się dojść do prawdy?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  A tak swoją drogą, to mi się smutno patrzy co Pan trener zrobił z tą kadrą.

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Jak politycy wzywani przez prokuratora wymigują się zwolnieniami lekarskimi jakoś nikt afery z tego tytułu nie robi i nie bębni o tym przez dwa tygodnie jak paranoik.
  Dostarczył zwolnienie, dostarczył wytłumaczenie więc morda w kubeł.A wy wszyscy osądzający zajmijcie się może czymś pożytecznym - drzewka sadzić,liście grabić,pomóc staruszce przejść przez jezdnię.
  Może chłopakowi się po prostu po ludzku nie chciało,czy koś o tym pomyślał?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  SAM SIĘ POWINIEN WYKLUCZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Z Poznań lubi Komentarz

  A ja z innej beczki.
  Zaznaczę na wstępie że mam pełen szacunek do Zmarzlika dla jego dokonań sportowych.!!!
  Lecz mi np. przeszkadza dlaczego wszystkie porównania są prowadzone w stosunku do Bartka i to jakim prawem? Każdy żużlowiec ma prawo do prowadzenia swojej kariery w własny sposób i na własnych warunkach.!!
  Tak jak jest jeden Bartek to jest jeden Piotr Przemek Maciej czy też Maksym
  Więc jakim prawem porównując wszystkich do Bartka chcecie wszystkich innych przerobić na niego!?!? Każdy nich ma inny charakter osobowość i charyzmę i to jest właśnie piękne w sporcie i daje koloryt rywalizacji sportowej.

  Jakoś za szybko wydaje mi się zrobiono ze Zmarzlika normalnie mega wzór do naśladowania.
  Jakim prawem!!
  Może nie wszyscy zawodnicy chcą być tacy "święci".!!!
  I nie wszystkim tacy sportowcy odpowiadają.!?!?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Zarząd klubu zna realia, rynek, wiedzą na kogo ich stać. Każdy chciałby mieć pakę jak Leszno czy Wrocław (choć w starciu z Lesznem to była paczka, nie paka), ale to było budowane przez lata. Motor pokazał, że można, wszystko w rękach rybniczan!

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Z Grzyba robi się drugi Nawrocki. Wszystko jest ok i wszyscy dostają pieniądze

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Koledzy i koleżanki. Moim zdaniem ten pusty pseudo dziennikarz cieszy się ilości kliknięć ilości komentarzy a jego pracodawcy również. Więc proponuje zbuntujmy się i nie czytamy i nie wchodzmy na artykuły pana Ostafińskiego.

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Chomski a tobie zapłacili czy też czekasz?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Chomski - kolejny genialny menager w polskim speedwayu. Żenujący jest poziom kompetencji tych panów. Trener nie jest od tego żeby pokazać "kto tu rządzi" w momencie kiedy w teamie za który odpowiada jest źle, jest od tego żeby tak poprowadzić grupę żeby był "team spirit". Dla mnie Pawliccy, Max, Maciek podjęli próbę mocnego protestu ( forma do dyskusji ) zauważonego w środowisku. I zaczęła się krucjata - zawiesić, odsunąć, ukarać... Nikt nie analizuje co jest przyczyną takiej sytuacji ( poza SF: "brak kindersztuby" poza Cieślakiem: "to działanie trolla" poza Chomskim: " frustraci zazdroszczą Zmarzlikowi" ) a może poznajmy zdanie Zawodników i wtedy oceńmy ?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Chomskiemu zarząd Stali powinien kategorycznie zabronić wypowiadania się jako trener Stali Gorzów, a jak chce znowu coś wypalić, to na początku zaznaczyć, że wypowiada się jako obywatel Chomski, a nie trener Stali Gorzów.

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Czegoś tu nie rozumiem. Jeśli się nie mylę, to bracia Pawliccy nie mieli powołania na kadrę, więc wylewanie pomyj na ich głowy to chyba pomysł z cyklu tych , że nie waźne co się stanie ale i tak winny będzie Piter

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Porównujac pilkarzy do żużlowców to zadam panu panie Jazwiecki jedno pytanie.Czy Lewandowski,Zieliński i Milik zagrali by na boisku gdzie wystają kamienie z murawy a ze słupków bramek gwozdzie?Piszesz pan o skutkach nie wspominając
  o przyczynie.A pan Cieślak gdyby miał Włókniarz jechać na takim torze jak w Pile w meczu ligowym wył by głośniej niż stado kojotów.Winnymi całego zamieszania jest Cieśłak i GKSŻ.Kiedy ktoś wreszcie powie o tym głośno?Pan na pewno nie.To się nazywa "rzetelne" dziennikarstwo?

 • Z Poznań napisał/a komentarz do Żużel. Adam Jaźwiecki popiera trenera Cieślaka. "Zawodnikom brakuje wychowania. Dziwię się Janowskiemu"

  Żenujące wypowiedzi żądnych karania. Zastanawiam się ilu z Was dzwoni do szefa, że ma L4.... Jak ktoś jest chory to ma L4 i wysyła je w przeciągu 4 dni i takie są przepisy. Za co ich karać? Za to, że byli chorzy? Może Was - komentujących również szef powinien karać, jak nie przyjdziecie do pracy z powodu choroby. Piotr Pawlicki nie był nawet na Gali, gdzie mógł się pokazać i odebrać nagrodę. Drabik świadomie stracił 8000litrów paliwa od Orlenu i kontrakt. Janowski stracił kontrakt. Drabik i Pawlicki nie pojadą w kwalifikacjach do SGP. Myślicie, że sami sobie wymyślili choroby? Może pies jest pogrzebany w tym, że mają dość starego pijaczyny. Widzieliśmy zachowanie trenera w Ostrowie i ZG. Ja bym do takiej osoby szacunku nie miał. Co w tym kraju się stało, że wszyscy chcecie koniecznie karać/mścić się itd....?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Cieślak nie ma autorytetu, dlatego jego czas w kadrze dobiegł końca. To jest najważniejszy wniosek po tej pladze L4.

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Zawodnik nie zdolny do jazdy został dopuszczony do zawodów? Czy tym nie powinien sie ktoś zająć?

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Jak można dopuszczać do startów chorego żużlowca? Przecież jego niedyspozycja jest zagrożeniem nie tylko dla niego ale dla kolegów z którymi jedzie na torze. Co na temat jazdy w nie pełnej dyspozycji mówi regulamin? Ha ha ha ;)

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Panie redaktorze Milka , Zielińskiego czy Lewandowskiego jakby kluby chciały to by na kadrę nie puściły . Tyle ile oni zarabiają biegając po boisku przez jeden sezon to nie którzy zawodnicy nie zarobią przez całą swoją karierę . Sport inny dyscyplina inna i osiągnięciami to żużlowcy kryją czapką panów z kopanej . A kontuzje jakie odnoszą żużlowcy to podejrzewam że piłkarze nawet się o nie , nie ocierają . Po za tym co wy tak linczujecie tych zawodników ? . Ja mam takie pytanie . Czy trenerowi kadry Markowi Cieślakowi przystało być zamieszanym w afere alkoholową jaka miała miejsce w Ostrowie ? nie ważne że było po meczu , nie ważne ile wypił . Mógł się powstrzymać i wypić w domu , przecież on też jest twarzą reprezentacji , też jest twarzą sponsorów . Więc ja się pytam ? teraz wam się wzięło na etyczne i moralne ocenianie ? czemu wtedy nikt nie wyrzucił Cieślaka z kadry ? czemu wtedy nie pisaliście że takiemu gościowi nie przystoi takie zachowanie . Poczekajmy dajmy im szansę wypowiedzi , nawet w Polskich sądach oskarżony ma prawo obrony a tu od niedzieli leci jakiś dziwny lincz . Skutek znamy poznajmy przyczynę . Ja osobiście podkreślę to raz jeszcze to że tak się dzieje w kadrze jest oznaką słabości trenera . Nie płaczka który mówi o jakimś prowokatorze , o jakiś układach . Jego cyrk jego małpy , po prostu nie umie tym kierować ani o to zadbać , a tym bardziej to powinno dać do zrozumienia jeżeli w tym gronie znajduje się Maciej Janowski . Wy dziennikarze powinniście być postronni i zanim coś napiszecie powinniście znać rewers i awers tematu a nie tylko patrzeć na jedną stronę . Dziękuje dobranoc

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Na takie dictum nikt nic nie poradzi. Oby tylko trener nie potrzebował się z nimi przeprosić. W życiu różnie bywa. Jedną z konsekwencji może być np. fakt, że Max nie pojedzie we Włókniarzu tak długo jak będzie tam Pan Marek Cieślak. I wtedy Pan Prezes Świącik będzie miał dylemat co wybrać? Może to też dotyczyć innych zawodników, ale tam taka sytuacja jest mniej prawdopodobna.

 • Z Poznań lubi Komentarz

  Nazywanie tych gości Resztą Świata to mega nadinterpretacja. Może resztą z resztek było by bardziej na miejscu !

 • Z Poznań lubi Komentarz

  "Reprezentacja poradzi sobie bez wyrzuconych kadrowiczów."
  W czym ma sobie poradzić? W sparingach o pietruszkę przy pustych trybunach z ekipami jak ta ostatnia "RESZTY ŚWIATA" (?) na koniec sezonu? Szopka normalnie. Swiatowe władze bez mydła przeleciały tych filozofów w marynarkach z Polski i skutecznie pokazały gdzie mają naszą reprezentacje a ci robią teraz ogień z.... Na własnym podwórku szczekaja i panosza się kundle a na swiatowym płacą grube pieniądze, prześcigając się między sobą kto da więcej... I oni się mają z alfe i omege

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.