Ranking żużlowców drużyn z ekstraligi-Motor Lublin(Stan po10kolejkach)

autor: Kurt Kobajn | 2019-07-02, 15:31 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W góre w tabeli. Kolejna drużyna do prześledzenia a konkretniej zawodnicy to zawodnicy Speed Car Motor Lublin. Ile do tej pory zawodnicy zrobili?

Miejsce 8 - Dawid Lampart.

W tym jednym wypadku postanowił złamać swoje własne zasady. Dawid Lampart zaczął sezon ekstraligowy znakomicie bo od 11 punktów w meczu z GKM. Jednak z każdym meczem było niestety coraz gorzej i w ten sposób dotarliśmy do dnia dzisiejszego. Na dzień dzisiejszy Lampart ma problem by na domowym torze zrobić nawet punkt! Najgorsze jest jednak to że Dawid w ogóle nie jeździ parą i niejednokrotnie w tym sezonie Dawid zablokował szybszego partnera z pary. Jednak jako kibic Motoru wciąż mam nadzieję żę Lampart się z powrotem przełamie bo pokazał w Toruniu że jeśli jest dopasowany silnikiem to potrafi pokonywać najlepszych z drużyny przeciwnej.

Miejsce 7 - Andreas Johnson

Andreas człowiek pechowiec w tym sezonie. Do meczu doowego z toruniem jechał mając problem z zaciskaniem palców. Powrót na Motoarenie w Toruniu dawał nadzieję zwłaszcza że w lidze szwedzkiej Andreas również odzyskał formę. OStatni mecz trochę rozwiał nadzieje. Andreas ma podobny problem jak starszy Lampart. Jeżeli jest spasowany - jest w stanie pokonywać najlepszych. Jeżeli nie - może nie wozi od rau zer ale też jest słabo wtedy. Mam nadzieję że obaj żużlowcy będą umieli się dopadowywać do innych torów.

Miejsce 6 - Robert Lambert

Co do tego zawodnika to ciężko mi wytłumaczyć jego słabszą postawę. w SGP daje rade w szwedzkiej daje rade w Angielskiej też.. Ale nie w Polskiej. Podobno Robert ma problem z płaskimi i twardymi torami. Może coś w tym jest bo na imśj w Lublinie gdy tor był nierówny to wtedy nawet Drabika mógł objechać. Robert też niestety do tej pory nie zaliczył ani jednego wybitnego występu. oby dawał rade po przerwie

Miejsce 5 - Wiktor Trofimow jr

Juniorzy w tym sezonie zdecydowanie stanowią o sile motoru. Trofimow choć jest trochę himeryczny czasami i nie zawsze jest szybki to jednak jest ważną postacią w Motorze. Owszem ma ten sam problem co Dawid czyli problem z jazdą parą ale kiedy staje pod taśmą to nie tylko juniorzy ale i seniorzy muszą się go obawiać.

Miejsce 4 - Wiktor Lampart

Co tu dużo mówić. Lepszy z tego duetu do tej pory zaliczył tylko 2 słabsze mecze w sezonie. W pozostałych jest postrachem dla wszystkich nawet najmocniejszych. Dodatkowo jao jedyny w motorze chyba wie jak korzystać z atutu własnego toru. Jedynym jego problemem jest to że zbyt często chce jeździć środkiem przez co łatwo go wyprzedzić. Szybka jazda Wiktora jednak nie raz już uratowała zespół z Lublina

Miejsce 3 - Paweł Miesiąc

Można g krytykować za dosyć agresywną jazdę ale czy warto? Jak na ironie w tym sezonie jeszcze nie spowodował ani jednego upadku pomimo tego że było pare razy blisko. Ale właśnie ta agresywna jazda zdecydowanie pomaga mu przy jego słabych startach. A jeżeli moment startowy mu wyjdzie to wtedy jest nie do złapania. Bardzo ważne ogniwo motoru

Miejsce 2 - Mikkel Michelsen

Tranferowa "10" Motoru. Choć ostatni meczy był nieudany to jednak wciąż zawodnik legitymuje się średnią 2.000 Mało kto się tego spodziewał że to on będzie jednym z liderów motoru. Nie raz to on ratował Motor z opresji podobnie jak Wiktor. Płynna jazda na trasie i bardzo dobra współpraca z juniorami sprawia że ten zawodnik jest wręcz obowiązkowym jeżdzącym z juniorem

Miejsce 1 - Grigorij Łaguta

Nie ma co ukrywać - bez niego to Motor a nie Toruń żegnał by się z E ligą. Powrót do Ekstraligi owiany kontrowersją z Mrozkiem w roli głównej okazał siębyć bardzo udany. To wręcz niesamowite by po 2 latach nie jeżdzenia na dzień dobry ograć m i n Doyla a później Woffindena. On wydaje się łączyć styl Miesiąca i Michelsena - Agresywnie i płynnie. I jemu to wychodzi znakomicie. A kiedy jeszcze spasuje swój motor, jest nie do wyprzedzenia.

To tyle z dzisiejszego zestawienia. Jutro na tacę biorę Gorzów

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.