Thom - lubi

 • Thom lubi Komentarz

  Raczej nikt nie oglądał meczu a łapie się na marny tekst autora. Bramkarz wpuścił 4 szmaty z 5 bramek (przy rzucie wolnym nic nie mógł zrobić) wychodził do piłek żeby ich nie łapać, jedną bramkę wbił sam po prostu parodia do tego obrońcy biegali za sobą a nie przeciwnikami. Jeden wielki burdel w drużynie no i Piątek Nasz zbawca , ale Piątek potrzebuje drużyny, pomocników i conajmniej jednego kolegi z nazwiskiem TOP bo w Hertcie znów jest sam (bardzo dobrze jest kryty, ma bardzo mało miejsca i wiedza że tylko on jest zagrożeniem w ataku) przy takim kryciu i drużynie nawet Cristiano by stał i patrzył ! Piątek sam sobie zaprzecza bo kieruje się kasą a nie rozwojem , a Hertha to był krok w tył ... Nie wiem co jest lepsze grać i przegrywać czy siedzieć na ławie w TOP drużynie i wygrywać

 • Thom lubi Komentarz

  Dzielenia ciąg dalszy?! Nie tobie Pinokio naszymi pieniędzmi dzielić i rozdawać!!!!

 • Thom lubi Komentarz

  Nie mam nic przeciwko tylko niech Premier da ze swoich co to dla niego 100 tys. zł.

 • Thom lubi Komentarz

  Wątpliwości co do zasadności tej nagrody uważam za niesmaczne! Na miejscu dziennikarzy raczej wytknąłbym zakopiańczykom, że nie ufundowali jakiejś super nagrody, a raczej nawet stałej dotacji dla całej kadry skoczków. Przecież dzięki skoczkom i budżet miasta i poszczególni mieszkańcy mają nadzwyczajne profity!

 • Thom lubi Komentarz

  @Waldek NY: Nie popadasz czasem w histerię? Ja nie widzę w tym zwrocie żadnej "lewackiej poprawności" (na marginesie: "lewacki" też jest wytrychem słownym oznaczającym odmienną poprawność...)
  Ja nie odbieram tak słów Jacka Wszoły. Stąd zapewne cudzysłów, a chodziło o narody europejskie. Tyle, że wówczas jak powiedzieć, napisać? My Europejczycy to dziwne narody? :-)

 • Thom lubi Komentarz

  Sportowe Fakty uczestniczą w dobrym ruchu/ofercie - może jednak ktoś z Polski umówi się z nią na randkę?
  Ze względu na wiarę chrześcijańską zawodniczka czeka do ślubu. U nas też są zawodniczki- chrześcijanki.

 • Thom lubi Komentarz

  Ciekawe czy ten reklamujący się karolinaa też czeka do ślubu??

 • Thom lubi Komentarz

  Spoko. Post jakiejś karolinki jest ok i nie usuwacie go, ale wystarczy że napisze się parę słów nie po waszej myśli na temat pseudogwiazd pokroju zieliński czy piątek, i to już jest usuwane. Twórcy peerelowskiej cenzury byliby dumni z tego portalu.

 • Thom lubi Komentarz

  jakos kasy na 500plus nie ma... w budzecie jest deficyt 20-30 mld zł, w czasie kiedy inni np czechy mają nadwyzkę

 • Thom lubi Komentarz

  Jasiu,cyniku...Politycy nie dają żadnych pieniędzy,politycy tylko dysponują.W sumie szkoda czasu na czytanie wypocin takich osobników.Tak perfidnie zniszczyć swój wizerunek,cudowny okres swojego sportowego życia,przez nieodpowiedzialny bełkot...Niech zatrudni do swojego Biura Poselskiego Radka Majdana,uzupełnialiby się wiedzą...

 • Thom lubi Komentarz

  Fundamentalnie nie zgadzam się z panem Janem w sprawie oceny zarówno prezesa jak i sytuacji politycznej w kraju. Koniunktura jest wyłącznie pochodną sytuacji zewnętrznej , a kraj jest trzeci rok niemiłosiernie zadłużany. Koniunktura zewnętrzna się kończy i nie ma takich cudów żeby nie zaczęło się odbijać czkawką to "pińcetplus" i reszta mechanizmów rozdawczych. Pan Jan tego chyba jeszcze nie odczuje ale dzieci i wnuki będą miały co spłacać ...... A zadłużenie kraju spłacać będziemy latami ....taka to "przemyślana polityka".

 • Thom lubi Komentarz

  U Włochów to normalne, strzelił parę bramek to go wychwalali pod niebiosa, przestał strzelać więc wszyscy po nim jadą. I każda okazja jest dobra by mu przywalić.

  Włoscy dziennikarze tak jak polscy kibice, ich łaska na pstrym koniu jeździ :D

 • Thom lubi Komentarz

  Dzewiec zawodniczek z trzynastu ktore podpislaly ten list ma tego samego menagera, niejaki Dolata. jedna z nich Wolosz domaga sie od prezesa PZPS zwolniena Nawrockiego i zatrudnienia na jego mielsce jej bylego trenera, Wlocha oczywiscie. Dolata twierdzi w " GW" ze managerowe nic nie wiedzieli o tresci listu, a skad on to wie ze nie wiedzieli, i dlaczegu uzywa liczby mnogiej mowiac menagerowe? Rozgonic te panny i tyle !

 • Thom lubi Komentarz

  Niech pani rzeczniczka Legii się nie wypowiada bo wy jak pożegnaliście się z byłymi piłkarzami zasłużonymi dla klubu dla pudla też nie było dobrego momentu i żeby nie nagonka wcale byście nie podeszli do tego tematu.Jestem kibicem Legii ale to co sie wyprawia za pudla to masakra ale najlepiej krytykując innych odciągnąć uwagę od swoich

 • Thom lubi Komentarz

  NAJLEPSZY polski bramkarz w obecej chwili mimo młodego wieku. Szkoda,że nie powoływany do pierwszej reprezentacji.ale jak ma być powołany jak ,,michniewicz 711 połączeń z fryzjerem" powoływał go do młodzieżówki na ławkę rezerwowych ,a stawiał na słabego Grabarę.

 • Thom lubi Komentarz

  Oto poziom naszej szmacianki;małe śmieszne klubiki na czele tabeli.A rudy kombinuje jakby tu załapać się na trzecią kadencję.Leśne dziadki czują się dobrze.Czas przewietrzyć to zakisłe towarzystwo.

 • Thom lubi Komentarz

  Kuśwa mają GRAĆ, a nie KOMBINOWAĆ !!! Co za naród ??? Dla mnie mogą grać i z samym diabłem, byle dało się oglądać bez męki !!!

 • Thom lubi Komentarz

  My nie rozumiemy dlaczego z Brzęczkiem podpisano kontrakt.

 • Thom lubi Komentarz

  "...dodał były gwiazdor naszej kadry" - był jednym z piłkarzy grających w reprezentacji.
  A może, gdyby grał w 1972, to byłby mistrzem olimpijskim?

 • Thom lubi Komentarz

  Dla ciebie granie w reprezentacji Polski to byl czysty biznes Przszedles jak ci pasowalo i odszedles rowniez tak samo Reprezentowanie kraju dla takich spekulantow z innego kraju jak Oli to skandal Gralbys obok Lewego? Odpowiem polskim powiedzeniem " Trzepilo sie g....okretu i krzyczy plyniemy Grunt to dobre samopoczucie i wielkie mniemanie o sobie Ps. Po polsku nie nauczyl sie slowa Jak porownac Olisabede np. z Leon´em ktory jest Kubanczykiem lecz sercem Polakiem?