• Tunerzy i ich rajderzy

  Poniżej tekst od sy-fów na temat tunerów. Raptem 3 zdania o tunerzy i oni robią z tego 9 stron... Wstydu oszczędź Ostafie... O niczym rzetelnym i interesującym nie piszecie a jak jest już coś ciekawego to walicie trzy zdania na stronę których jest w sumie dzewięć... W najbliższym czasie wrzucę coś od (…)

  Więcej

 • Śląsk Świętochłowice - Reaktywacja

  Więcej

 • Romek Kurski i jego typy na 5 kolejkę DMP (bukmacher STS)

  Typy od Kurskieeego na dzisiaj :D Rzeszów +6.5 - 1.85 Buczek under 11.5 - 1.65 Kasprzak under 7.5 - 1.70 Jędrzejak under 9.5 - 1.80 Drabik vs. Mroczka 2 - 1.85 Pawlicki (-2) vs. Przedpełski 1 - 1.66 Przemo vs. Łaguta 2 - 1.75 Buczek vs. Herbie 2 - 1.55 i taka wisienka kombinacyjna :D Walas vs. Iversen (…)

  Więcej

 • Franek w krainie żużla [2] - Historia Mistrzostw Świata (1936-55)

  Witam ! W swoim drugim artykule przedstawię historię Mistrzostw Świata na żużlu. Zaczniemy oczywiście od początku czyli od lat przedwojennych. W każdym okresie mieliśmy do czynienia ze świetnymi żużlowcami a zarazem wielkimi osobowościami. Warto sobie przypomnieć kto brylował na torach gdy nasza kochana (…)

  Więcej

 • Franek w krainie żużla [1] - Ciemne oblicze Czarnego Sportu

  Każdy kto interesuję się żużlem zapewne bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że wypadki są wpisane w tą dyscyplinę. W obecnych czasach środki bezpieczeństwa są nieporównywalne z tymi które obowiązywały przed laty. Żużel jest przepiękną i jedyną w swoim rodzaju dyscypliną która od samego początku swojego (…)

  Więcej

 • Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

  Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

  Więcej

 • Przebojowa Żużlowa Top lista na wesoło :))

  Witam :)Zainspirowany przez 21 GUNS'a wpadłem na pomysł stworzenia swego rodzaju top listy w której będziemy umieszczać kawałki które będą miały odzwierciedlenie do ostatnich wydarzeń w Enea Ekstralidze i nie tylko :)Aby wszystko było przejrzyste utworzę mini działy dla każdej kolejki czy też turnieju. (…)

  Więcej

 • Podsumowanie 3 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

  Na plus: + Rewelacyjni Tarnowianie: Ekipa z Tarnowa już po raz kolejny potwierdziła, że w tym sezonie na swoim obiekcie może być po prostu nie do zatrzymania. Początek spotkania należał zdecydowanie do gospodarzy a im dalej w las tym Gorzów gasł i dopiero w ostatnim biegu goście zaliczyli biegowe zwycięstwo. (…)

  Więcej

 • Podsumowanie 1 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

  Na plus:+ Unia Tarnów: Tarnowianie zaprezentowali się doprawdy bardzo dobrze na zielonogórskim owalu. Praktycznie rzecz biorąc nie mieli słabszych punktów udowodniając swoje spore aspiracji do tytułu mistrzowskiego. + Janusz Kołodziej: "Kołdi" zaprezentował wielki hart ducha i mimo kontuzji postanowił (…)

  Więcej

 • ŻLT (Żużlowa Liga Typerów) - Kolejka 1 - Polskie Ligi (PL)

  Witam ! Zapraszam wszystkich do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz typami na inauguracje sezonu Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ 2 ! :)Nie przewiduje robienia jakichkolwiek klasyfikacji. Po prostu zamieszczamy swoje typy które są warte uwagi, ewentualnie (jeżeli czas na to pozwoli) z krótką (…)

  Więcej