Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Fani Realu pod wrażeniem postawy Ronaldo. "Najlepszy na boisku i poza nim!"

  CR7 wie że jest najbardziej medialną osobą w swoim klubie i jego reakcje akurat były takie same jak całej ławki, co widać na tym video. Ktoś mu się dziwi jego reakcjom? Ja nie, a działa na to kilka czynników. Gra już długo w Realu i utożsamia się z tym klubem i ten mu się odwdzięcza grubą kasą. Każdy by chyba kibicował swoim kolegom z klubu, czyż nie? Na chłopski rozum wszystko. Widzi coś więcej to podpowie jak wie, że ktoś może zrobić coś lepiej. Myślę że nawet w naszej kopanej jest dużo podobnych piłkarzy, ale My koncentrujemy się na pracy tych co są na boisku, a nie tych co w tym momencie siedzą na ławce, ale mało który piłkarz wyjdzie z bidonami do kolegów i to chyba mówi najwięcej o nim.

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Policjantka i partnerka Howarda Webba. 38-letnia blondynka poprowadzi mecz Bayernu

  A czemu kobiety miałyby nie sędziować? Mogą spisywać się nawet lepiej od niejednego mężczyzny, co dowodzi że prowadzić będzie mecz w bundeslidze, której i tak nie oglądam, ale co w tym złego? Kobieta też człowiek, a piłkarz musi nauczyć się w każdych okolicznościach umieć grać w piłkę by być tytułowany "zawodowcem". Jak ładna kobieta i jej kobiecość przeszkodzą w grze dla takiego piłkarza to znaczy że jest amatorem, a ona jak dobrze sędziuje to powinna to robić dalej i nie zmienia to faktu jakiej jest płci. Liczy się doświadczenie i bezstronność w sędziowaniu oraz dobry wzrok i dobrzy pod tym samym względem asystenci.

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Oprawy kibiców Legii robią wrażenie. Są jednak bardzo kosztowne

  Jestem kibicem Jagiellonii i potrafię docenić ciężką pracę Ultrasów z całej Polski. Uwielbiam oglądać oprawy i naprawdę szacun za to co chłopaki robią. Możemy się nienawidzić, ale pracę włożoną przez kibiców trzeba doceniać. Poświęcają swój cenny czas dla jednego meczu. Dokładają wielką cegłę do naszej kopanej i za to kocham naszą ligę, a nie jakieś barce, czy inne reale (nie mówię o sklepie, a o klubie). Można się wyzywać od k... itp ale i tak każdy z Nas uwielbia race, oprawy i potrafi docenić pracę zwykłych ludzi, którzy swoje życie poświęcają temu, by zadowolić nasze oczy, bo nie zawsze robią to piłkarze. Jeszcze raz Szacun za oprawę i liczę na więcej od wszystkich klubów, bo jestem fanem tychże prac ;)

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Kazachowie zakochani w kibicach Legii

  Legia też wspomaga kibiców finansowo żeby oprawy robili jakby nie było, a Ci, jak widać, umieją kasę dobrze wykorzystać. Szacun za oprawę, a w lidze Jaga 2:0 Legia i będę szczęśliwy ;) P.S Każdego klubu oprawy, jakie by one nie były, to lubię, bo to jest jednak ciężka praca ludzi, którzy oprócz swojej pracy wykonują dla innych, dla Nas, widzów, kibiców swoich drużyn i zawsze dla Ultrasów będę miał wielki szacun skąd by nie byli.

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Ludogorec Razgrad chce Jacka Góralskiego. Jagiellonia Białystok może zarobić duże pieniądze

  Twoja legia dzisiaj poległa z pasterzami 3:1." Ofoe ciągnął was za uszy a jak go nie ma to z pasterzami z wysp owczych albo dzikusami z mongolii po lbie dostaja mam nadzieje ze spadną do 1 ligi." Czemu tak o legii nie piszesz po porażce z Kazachami? Ta cała Astana to gorszy i niżej notowany klub niż Gabala. Jak nie awansujecie, to dopiero będzie śmiechu warte.

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Legii historia słodko-gorzka

  Oczywiście, jak widać wszędzie znajdzie się jakiś troll internetowy, co nie potrafi przeczytać artykułu i się co do niego odnieść, a przyszedł obrażać normalnych ludzi. Płaci Ci ktoś za to? Jak nie, to idź włóż głowę do toalety i spuść wodę.

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Legii historia słodko-gorzka

  Ten gość to porażka! Wszystko co robił to nic nie robił a "wspierał Bogusia", aż mi zbrzydło to imię i zacząłem na nie patrzeć z innej perspektywy (jak w ostatnim zdaniu z rowerem). Wpierw mówił że działał mniej więcej przy finansach klubu, a potem infrmacje o finansach bierze z jakiejś firmy i mówi że Darek wiedział o nich, to co on tam robił oprócz lizania 4 liter Bogusiowi? On tam był w sumie nikim i tylko brał kasę i wszędzie łaził i był taki ogólnie cichociemny, a to właśnie Leśny zaczął się w mediach produkować, a nie teraźniejszy gościu, ten Miodek. Co za brednie ten gość wygaduje to masakra. Jestem kibicem Jagiellonii, ale też czytam o ekstraklasie i pierwszy raz loguje się tutaj by napisać komentarz, bo nawet denne, mało ogarnięte i okłamujące nas tematy sprostuje sobie poprzez inne strony, ale wypowiedzi takiego gostka mi nikt nie sprostuje, a takie np "weszło" też tych słów nie poprawi przez fakty, a fakty są takie że ten typ nic dla Legii nie zrobił, tylko jego przyjaciel i ogólnie to jego przyjaciel sprowadził na Legię niesławę przez te lata. Miodulski może sprowadzić ten klub na dobre tory i mam nadzieję że tak się stanie. Pozdro dla normalnych kibiców.

 • Piotrek Anatonek lubi Komentarz

  swoi pobili swojego?Hahaha! To ino w patologicznej Ległej jest możliwe

 • Piotrek Anatonek lubi Komentarz

  bydło ze stolycy w akcji

 • Piotrek Anatonek napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: W sukces trzeba zainwestować (felieton)

  Ale tępaka macie w tym WP... Haha nie mogłem dokończyć czytać ale skomentować muszę po tych słowach "Oczywiście najsilniejszy wcale nie musiał zostać mistrzem, ale gdyby wygrał ktoś inny niż drużyna Jacka Magiery, byłoby to - uwaga - sportowo niesprawiedliwe." SPORTOWO NIESPRAWIEDLIWE?! Ty b... YETI... Wiesz że sport to zdrowie, a nie pieniądze?! Idź do podstawówki. Co za bezmózg... Żałosny tekst i jeszcze żałośniejszy ten co udaje felietonistę, czy redaktora... Bzdury. Jakby Legia nie wygrała to by to było sprawiedliwe w 100%, bo pieniądze się nie liczą, a piłkarze i trener. Pieniądze to jest sprawa drugorzędna tę... dzido. Skąd Wy go wzieliście? Dariusz Tuzimek - jesteś nikim hehe

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.