Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Puchar Polski. Znamy pary kolejnych meczów. Gniezno i Tarnów gospodarzami finałów

  W tym związku naprawdę brakuje już chyba osób myślących. Najpierw wprowadzają jakieś limity Polaków w lidze, a teraz wymyślili "fantastyczną" lokalizację rozgrywania finału PP. W przyszłym roku proponuję zrobić w Ustrzykach Dolnych lub Świnoujściu, ewentualnie w Suwałkach. Tylko pogratulować.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Nie wiem kto mądry wpadł na obecną formułę Pucharu Polski, ale jest to jeden wielki ŻART. Nie dość, że Wisła i Iskra rozstawione wcześniej, więc automatycznie dla wszystkich innych drużyn rozgrywki nie mają sensu to nawet na wcześniejszych etapach rozstawia się pary, żeby Górnik i Azoty nie trafiły na siebie. Po drugie lokalizacja finału też niczego sobie. Zamiast ustanowić finał mniej więcej po środku geograficznym Polski, albo chociaż w stolicy to wymyśla się Poznań albo Tarnów, gdzie nie ma aż tak dużego zainteresowania handballem, a na dodatek jest daleko czy to dla Kielc (Poznań) czy teraz dla nas (Tarnów). Osoba zajmująca się tymi rozgrywkami powinna poważnie zastanowić się nad sensem swojej pracy.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Człowiek demolka. Michał Daszek z rekordem, Grupa Azoty Tarnów rozbita

  Co istotne Dachu popisał się 100% skutecznością. Nie pomylił się ani razu. Chapeau bas.

 • Wiślak zks napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mecz wcale nie był zły. Przegrana w samej końcówce po bardzo ładnej bramce. Bez klasycznego środkowego ciężko wygrać mecz w LM. Tak sobie myślę, że gdyby Kulesz grał dłużej to Kielce mogłyby wygrać ten mecz. Moim zdaniem, ten Turek to największe nieporozumienie Vive ostatnich lat. Piach

 • Wiślak zks napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dla Wisły nie brak Sulica może być problemem, a brak dwóch lewoskrzydłowych. Lovro i Krajek zdobywają dużo bramek i co istotne są ważnymi elementami obrony. Pierwszy bardzo dobrze gra na wysuniętej jedynce, a Krajek na dwójce. Ich będzie brakować najbardziej.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Liderzy PGE VIVE Kielce kurują się przed "świętą wojną"

  @z Tumskiego Wzgórza: Przecież to ściema. Jestem przekonany, że obaj zagrają. Wszyscy poza Lijkiem będą gotowi do gry. Dla nich ten mecz to podstawa. Nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Polak na wagę złota? PGNiG Superligę czekają poważne zmiany

  @HANDBALL PL: Pełna zgoda. U nas jak zwykle robi się coś na pokaz, zaczyna od d... strony, a nie od podstaw. Problem tkwi w tym, o czym napisałeś. Najłatwiej wprowadzić jakieś limity i myśleć, że nagle kadra zacznie robić postępy. Nie tędy droga.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Żeby mieć silną reprezentację trzeba zacząć pracę od podstaw a nie wymuszać limity na klubach Superligi. Opole mocno stawia na młodzież, sporo młodych zawodników w Kwidzynie czy Lubinie. Tylko ilu z nich było w kadrze na mistrzostwa? Vive czy Wisła mogą wepchnąć do składu byle jakiego wychowanka żeby wyrobić limit a i tak oba zespoły przejadą się po całej lidze. Lepiej inwestować w kluby szkolące dzieci i młodzież. Nagrody za dobre wyniki w szkoleniu, wyniki sportowe. Zachęcić szkoły do prowadzenia treningów piłki ręcznej, zainwestować w program szkolenia dla nauczycieli WF którzy wspomagali by wychowywanie zdolnej młodzieży. Pomysłów i możliwości jest wiele ale trzeba chcieć, poświęcić czas i faktycznie się zaangażować. Niestety ale będąc w rodzinnym mieście spotkałem swojego pierwszego trenera i rozmawialiśmy o obecnej sytuacji. Za moich czasów gdy zaczynałem przygodę z piłką ręczną w 4 szkołach podstawowych były zespoły w których było ponad 20 chłopców w każdym, więc około 100 osób do szkolenia. Obecnie ciężko zebrać jakąkolwiek sensowną grupę by poprowadzić normalny trening. Niestety ale budowę kadry trzeba zacząć od samego dołu a nie narzucać limity na kluby Superligi.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Polak na wagę złota? PGNiG Superligę czekają poważne zmiany

  Dla mnie bzdura. Proszę podać, w którym kraju są tego typu przepisy? Być może się mylę, jeśli tak to niech ktoś mnie poprawi, ale nie kojarzę, żeby gdzieś takowe obowiązywały. Teraz trzeba będzie trzymać na siłę jakiegoś miernotę, tylko po to, że taki przepis. Zamiast podnosić poziom naszej ligi, będziemy go obniżać. Zamiast coś ułatwiać, robi się klubom pod górę.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Totalnie nie rozumiem takich zapisów. Dany klub ma na siłę wciskać zawodnika który nie rokuje na przyszłość, żeby tylko wyrobić limit? A co jeśli w klubie będzie czterech Polaków i każdy z nich będzie niezdolny do gry? Walkower? Nie tędy droga!

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  @EQ Iskra: ostatnie sekundy meczu, ważą się losy meczu i weź na szybko się dolicz ilu Polaków jest na parkiecie. Trenerzy tego nie ogarną, o sędziach nie wspominając.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  @EQ Iskra: Jak każde sztuczne promowanie tak i to jest bez sensu, kojarzysz przepis o młodzieżowcu w nożnej, nie ważne że słaby ważne że pesel go na boisku trzyma.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  @Abaloo: 2 zawodników z Polski musi być na boisku w każdym momencie meczu. Oznacza to, że trzeba mieć ich kilku, bo przecież trzeba ich zmieniać no i zawsze zdarzają się kontuzje. O ile w meczach ze słabszymi drużynami można obskoczyć temat juniorami, o tyle w meczach Iskra-Wisła obecność 2 Polaków może być sporym problemem dla obu ekip. Średnio widzę sens takiego zapisu tak szczerze mówiąc.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Jedni kontraktują zawodnika Veszprem i Barcelony....inni Turka....:)

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  @MGorczyński: żartujesz gościu. minęło pół godziny od komentarza na nafciarzach.info i było bardziej niż pewne,że to skopiujesz

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  @NafciarZKS: już kiedyś napisał artykuł na podstawie źródeł, to okazały się tak wiarygodne, że musiał natychmiast pisać sprostowanie :D
  Według moich źródeł Karabatić z Hansenem od lipca w Wiśle! Mogę już dostać robotę w waszej redakcji? :D

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Panie Górczyński po raz kolejny zwracam uwagę, że wypadałoby podać źrodło swoich informacji. Zrobię to za Pana: stona kibiców Wisły nafciarze info

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Podstawowy obrońca Veszprem, top defensorów świata i drugi to kołowy w sile wieku mający za sobą kapitalny sezon w Valladolid chcący odejść z Barcy żeby się rozwijać. Jak na moje niech co roku sprowadzają takich "emerytów" i "trzecie wybory". Masakryczna ilość plugastwa ze świętokrzyskiego się tutaj zebrała, ostatnio waszym partnerem została Agata Meble, miliony zaczną spływać na konto...

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  Za cały komentarz do transferów Wisły świadczy natychmiastowy hejt kibiców z Kielc. To znaczy, że świetne ruchy kadrowe Nafciarzy.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Recydywa. Renato Sulić znów w roli głównej

  Może pan redaktor raczyłby dowiedzieć się jak tam ma się sytuacja finansowa drużyny kieleckiej. W grudniu prezes kieleckiej drużyny w jednym z wywiadów wspominał o trudnościach finansowych, które miały wyjaśnić się w styczniu. Była mowa o możliwych odejściach czołowych zawodników. Mamy już luty, a o nowym sponsorze ani widu ani słychu. O pieniądzach od miasta też cicho.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Recydywa. Renato Sulić znów w roli głównej

  @z Tumskiego Wzgórza: Lolka chcesz uczyć ortografii? Na to był czas w szkole podstawowej.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Recydywa. Renato Sulić znów w roli głównej

  Tradycyjnie najwięcej do powiedzenia mają fani Vive. Obawa przed "Świętą Wojną"? Wyłączenie zawodnika z gry byłoby Wam na rękę? Przecież mecz odbył się między Wisłą, a Gwardią. Kibice z Opola nie udzielają się, za to Ci z Kielc bardzo chętnie.
  @Abalo czemu tak nie pisałeś, jak Karalek wywinął boksa w brzuch Lovro Mihicowi, za co nie otrzymał żadnej kary. Wtedy nie dopatrzono się przewinienia zawodnika. Albo traktujemy przepisy jednolicie, albo nie. W ogóle karanie zawodników absencjami meczowymi, to banalny pomysł. Jak już to karać finansowo, ale surowo. Nie, że 5 tysięcy kary. Jak dany delikwent będzie musiał zapłacić 20-30 tysięcy złotych, to może w przyszłości się zastanowi.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Jedna dobra połowa Gwardii Opole to za mało na Orlen Wisłę Płock

  Fragment grudniowej wypowiedzi Berta:
  "Dlaczego akurat koniec stycznia?
  Wtedy zapadnie decyzja o poziomie finansowania VIVE przez miasto, a także powinna się wyjaśnić sprawa wejścia dużego sponsora. Uprzedzę kolejne pytanie – tak, jeśli w styczniu okaże się, że nie będziemy mieli wystarczającego budżetu na kolejny sezon, niektórzy zawodnicy będą mogli odejść, w tym także ci najlepsi".
  Kielczaki , to jak to jest z tym sponsorem? Będzie, czy nie? Myślę, że o jedno możecie być spokojni. Waszej gwiazdy tureckiej nikt Wam nie podkupi.

 • Wiślak zks napisał/a komentarz do Ziga Mlakar odchodzi z Orlen Wisły Płock. Słoweniec dołączy do RK PPD Zagrzeb

  @FanSzczypiorniaka: Mart się lepiej o swoje Vive. W styczniu miał pojawić się sponsor, od którego w dużym stopniu miał zależeć byt drużyny, utrzymanie jej na dotychczasowym poziomie. Póki co cisza. Bertus wyraźnie powiedział w grudniowym wywiadzie co się stanie z klubem, jeśli tego sponsora nie będzie.

 • Wiślak zks lubi Komentarz

  @gargamell: kloca to masz w gaciach leć do łazienki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Cześć. Ostatnio nieźle Ci poszło, więc nie przegap znowu kolejki. Pierwszy mecz jutro o 18, ale przecież Ty to dobrze wiesz, bo to Wisła gra :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Wiślak, tym razem proszę o typy przed meczem, a nie po :)) Już w środę rusza 4. kolejka LM. Zestaw par i klasyfikacja w najnowszym poście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Siemka Wiślak! Nie chciałbyś się zabawić w mojego Menatypera? Pierwiastek płocki jak najbardziej pożądany :)) Szczegóły na blogu w moim profilu SF. Czas upływa w sobotę o 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.