Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • lnsu napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes widzi jeszcze szansę dla Falubazu. Trzeba zagrać va banque i postawić na gościa

  "Przed sezonem mało kto stawiał na Falubaz, a oni wjechali do play-off" No pewnie! Każdy stawiał na Wrocław i Gorzów - na mistrzów, co nie?! Bez "gości", to obie ekipy miały skład na walkę o utrzymanie, ale spoko, ja się nie znam.

  Druga sprawa - tak, teraz, na wyjeździe na gościa xD Niech tylko mu Leszno da potrenować...

 • lnsu lubi Komentarz

  hehe no najlepiej wystawić gościa na minę tzn zamiast w meczu u siebie gdzie mógłby potrenować i poustawiać sprzęt wystawić go w Lesznie. Lubię takich myślicieli :):):)

 • lnsu napisał/a komentarz do Żużel. Telemetria wchodzi do PGE Ekstraligi. W niedzielę polscy sędziowie dostaną nowe narzędzia

  Pozostaje powiedzieć 2 rzeczy:
  1. No, ku*fa, w końcu!
  2. Miejmy nadzieję, że czujnik "przekroczenia linii mety" jest umiejscowiony w miejscu trochę przed linią mety - tam gdzie znajduje się kierownica, gdy koło przekracza metę. Jeśli jest to zrobione inaczej, jest to zrobione źle (w świetle obecnych przepisów "kto był z przodu na mecie").

 • lnsu

  O kurde, jakie 4 armaty ma Motor na nominowane! o.0

 • lnsu lubi Komentarz

  Nie wiem o co Leon miał pretensje. Na tym polega żużel, żeby nie dać się wyprzedzić będąc przed przeciwnikiem. Leon niech sobie przypomni jak potraktował wczoraj Doyla. Staranował go walec i próbował wepchnąć w bandę. Wtedy była twarda walka. Śmieszny jest ten Leon.

 • lnsu napisał/a komentarz do Żużel. Tor w Częstochowie odwieszony! Włókniarz może jechać na własnym stadionie

  @Mariusz Wrocław: Jakby spalił rozdzielnię prądu byłoby git, wiem, wiem.

 • lnsu napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - PGG ROW Rybnik

  @Arkadiusz 42: Pani Olu, widzę, że znawczyni z Pani tak dobra w tym temacie niczym podejścia do żużla Pawlickiego/Pawlickich. Normalnie - dopuszczona została opona, ale w ostatnim czasie zmienili jej właściwości i tyle. Co tu jest trudne do zrozumienia?! Wersja dla totalnego braku kumania: to nie ta sama opona, która została dopuszczona do użytku w PGE E.

 • lnsu lubi Komentarz

  @Kung Lao: gorzów wutees bez gosci walczyli by na noze z Rybnikiem

 • lnsu lubi Komentarz

  Czytam sobie te wszystkie artykuły o Świąciku, Cieślaku, Częstochowie, i to co mi z tej układanki wychodzi, to..
  -Świącik.
  Troche go rozumiem. Przegrane na swoim torze to jedno, styl to dugie.
  Nie dziwi mnie tak bardzo, że przy braku reakcji trenera postanowił co postanowił. To że zrobił to z najgorszym z możliwych skutkiem, to już inna sprawa. Jednak świadomość tego że to on bierze odpowiedzialność za sezon, może przytłoczyć i pchnąć do desperackich ruchów. On wie, że Cieślak znajdzie sobie inne miejsce gdzieś w Polsce, nawet jeśli drużyna nie osiągnie tego co zostało założone.
  Wie też, że wszystko skupi sie na nim.
  Popełnił błędy, ale nie popełnia ich,ten kto nie robi nic.
  -Cieślak.
  Wybaczcie, ale moje zdanie na Jego temat jest negatywne.
  Jego wyniki biorą się z tego, że tam gdzie jest, są zazwyczaj dobre składy. Gdy nie ma "nazwisk", to jego wyniki są marne.
  W calym zamieszaniu z torem, nie kupuje jego argumentów. To nie tak że skoro goście mogą, to miejscowi też powinni. Skoro zawodnicy mowią wyraźnie że jest inaczej, że jest źle, to upór w udowadnianiu czegoś swoim zawodnikom jest zwyczjnie bez sensu. "Na złość mamie odmroże sobie uszy"..
  Mniej więcej tak odbieram zachowanie Cieślaka. Uznał że jest jedynym który ma prawo decydować o torze, że myli sie Świącik, że myli się Madsen, mylą się zawodnicy, kibice, komentatorzy. Gdy ktoś pokazał jaja i zaczął coś z tym robić, to wykorzystał szansę by uciec jak szczór.
  Nie do końca jak szczór, bo okręt nie tonął. Uciekł, bo gdyby okazało się że nie miał racji z torem, to jego legenda by nieco przyblakła. Był też na tyle perfidny, że gdy spadł deszcz, nie miał zamiaru ratować sytuacji, meczu i wizerunku klubu. Bardziej zależało mu na sobie samym. Pech Świącika z deszczem, był wodą na młyn w jego sytuacji. Pech jednego stał się szczęściem drugiego.
  Nie docierało do niego że słabe wyniki na własnym torze, to może być jego wina. Może zwyczajnie przestał wierzyć zawodnikom i w końcowy wynik, że postanowił uciec by jego "legenda" nie straciła blasku.

 • lnsu lubi Komentarz

  Panie Marku. Ten wywiad jest za wczesny, jeżeli jest Pan tak za Wlokniarzem. Raczej Pan mocno przeszkodził Prezesowi w jego inicjatywie. Szanuję Pana za wyniki sportowe. Był Pan świetnym zuzlowcem. Jako trener był Pan na fali w latach kiedy prawdziwy speedway dopiero rodził się w Polsce. Pan swoimi metodami szkoleniowymi i przygotowaniem toru, zatrzymał się na stałe właśnie w tych latach. W Częstochowie jest tor, dzięki któremu żużel można było oglądać na żywo, w powtórkach i nigdy się nie nudziło. To co jest obecnie za Pana kadencji, to już tylko cztery motocykle i kaski jadące w lewo w bezpiecznej odległości od siebie. Prezes nie wytrzymał, ponieważ Wlokniarz to jego życie i naprawdę człowiek stara się żeby kibice byli zadowoleni a przede wszystkim zawodnicy. Zamiast przyjąć na klatę zastrzeżenia, Pan po prostu zachował się jak tchórz, przyszedł, zostawił wypowiedzenie i wyszedł. Po takim zachowaniu, Pan jeszcze coś wspomina o tym że Włókniarz to Pana klub!! Wstyd Panie Marku. Pan Świącik również przegiął w drugą stronę, ale bardzo Pana proszę Panie Marku, niech się Pan nie wybiela. Z takim doświadczeniem życiowym w speedwayu, tak załatwić temat, to naprawdę wstyd. Mam nadzieję że Pan Świącik pokaże wszystkim o co chodziło i dlatego proszę kibiców o to by nie wyciągali wniosków po tym co mówi trener. Zobaczmy efekt końcowy i wtedy będzie duże pole do popisu w ocenie kroku Prezesa. Panu, Panie Marku, chciałbym życzyć spokojnej emerytury i dużo zdrówka.

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @Tęczowy Cacperek.: Nawet wersji autora utworu nie potrafisz wrzucić? Co to? Twój magiczny kanał złodziejski?

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @jokee: Bardziej Astronomia się nadaje. I leciała już.

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @Arek Pomaski: Kto się niby czepia?!

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @EstadioWieśniacko: 2x 5-1. Czekam ^^

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @Franek Dolas: Jak śmiesz porównywać to truchło z Argentyny z jakimkolwiek żużlowcem?!

 • lnsu lubi Komentarz

  @STAL GORZ: uwielbiasz kobylakową jazde gęsiego ? gratuluje .Tak czułem ,że po tych jajach z rozdzielnią tam są nie do końca normalni ludzie :D

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @Mortal: Bo miałaby tyle, gdyby nie instytucja gościa. Nic tego nie zmieni, deal with it.

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @GW speedway: No... ZZ + gości wuchta w sezonie... "mocno standardowy team" z deklaracji na początku sezonu. xD

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  @Cezariusz: Do... przepraszam, czego? To są zawody 2 prędkości. Wrocław na rowerach, a Gorzów na motorach. To nie są "mijanki", to jest "proste objeżdżanie" rywali.

 • lnsu napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

  Ktoś nadal uważa, że Leszno nie popuściło Wrocławiowi wygranej? Poczekam xD 50-28 po 13? Jak nie będzie 60-30, to będzie cud. xD

 • lnsu napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  @Gekon: Jak mam spojrzeć "obiektywnie" na Twój obiektywizm, to.. .sorry, ale nawet pandemię uważasz za ściemę. xD W tym sezonie piszczący po prostu strzela ze startu. Poprzednie sezony tak różowo nie było. Jeździ tak samo, jak nie bardziej "moje miejsce" jak Pedersen KIEDYŚ. Jak uważasz, że Pedersen nadal jest "szalony", to nie mamy o czym gadać.

 • lnsu napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  @Gekon: No cóż... kiedyś tor w Lesznie zakochał w sobie szefa GP, ze względu na geometrię (im dalej na zewnętrzną, tym wyżej = szybciej można sobie lecieć i nie tylko), w Czewie nawet w zeszłym roku - Emil zrobił bieg sezonu... w tym roku? Nie ma już toru "do walki". Każdy jest płaski, równy... gówniany. Zamiast wyeliminować kartofliska a dziurami w "znanych tylko gospodarzom" miejscach, to wyeliminowali walkę "w myśl bezpieczeństwa". Taa, dobrze, ze Zmarzlik wygrywa po 1 łuku, bo zapewne nadal by kasował ludzi na trasie.

 • lnsu napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  @Gekon: Przecież dokładnie tak samo uważam. Tyle, że starty BEZ nadzoru, to będzie yolo i tyle. Oczekiwałbym tylko logiki i trwania przy jednym zdaniu od szanownego Demskiego... a tego od dawna nie ma.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.