KS Tyskie - lubi

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Moze kiedys, gdzies na emeryturke... ale teraz to towar nieosiagalny dla innych. Zawodnik westchnien i marzen dla innych klubow. Maszynka do zdobywania punktow.

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  A ile kosztowało zapewnienie ochrony uczestnikom gorzowskiej Parady Równości ? Podobno policjantów było więcej od paradujących. Tych pieniędzy panu Synowcowi nie żal ?

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Darku Ostafiński niech pan nie pisze co synowiec ma do powiedzenia
  bo dla kibiców Stali on jest nikim

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Nie ma sie co oszukiwac Stal z KK i iVersenem bedzie kandydatem do medalu

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Wychodzi na to, ze sie Lbn wzmocnil.... Zagarem, jadacym zawsze tylko 3/4 sezonu. Jakos mi was lubelacy nie zal.

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Kibic z Lublina napisał, że KK psuje atmosferę w klubie!? W przyszłym sezonie prawdopodobnie poznacie Zagara!!!

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  To mi się w Stali podoba, i tym Stal różni się od Apatora czy - z ostatniego sezonu - Falubazu. Nie kupuje sobie medali wydając miliony na gwiazdy, tylko inwestuje w rokujących zawodników. Czasami się myli, jak w wypadku Kildemanda, ale najczęściej tacy zawodnicy doceniają za to Stal i dają z siebie wszystko.

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  I bardzo dobrze !!! Za swoje gwiazdorzenie maja na co zasluguja.

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Człowiek z twarzą konia rozpędza się na dobre . Oj w przyszłym roku nie będzie z kim wywiadów robić

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Swoją drogą wymienionej 4 aż żal du...ko ściskał widząc jak Zmarzlik zdobywa tytuł mistrza świata. Porównajcie sobie to zachowanie do chociażby zachowania Dudka. Patryk to dla mnie klasa, marzę aby kiedyś u nas pojechał

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Haha, Zagar i Kasprzak mają dać medal Lublinowi - Serio? W takim razie nie mam wątpliwości, że Cze-wa z Doylem i Holtą pojedzie o złoto ;)

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  wróbelki ćwierkają że G.Łaguta w Falubazie :) a Lindback w ROW Rybnik

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  sranie w banie , operacje mozna przesunac ...to nie przeszczep serca ...Piotrus ma dola po tym jak Bartek zgarnal wszystko

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  niech blondyna nie swiruje , PUK tez chcial sobie poleprzyc i wraca z podkulonym ogonem

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Jak miło widzieć, że elektryka cisną stringi ;)

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  U Griszy słowa są ważniejsze niż pieniądze, więc nie ma strachu :)

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Rusek,nie denerwuj sie tak bardzo bo ci zyłka pęknie, a może cos powiesz na temat spreparowanego toru , co ?

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Wszystko w rękach prezesa. Nie mogę nic mówić, bo okienko transferowe zaczyna się w listopadzie. Wszyscy wiemy, czego chcemy z prezesem - dodał 23-latek.


  No cóż, faktycznie okienko jest w listopadzie, ale nie dotyczy klubu w którym się jest. Tak że Kacper spokojnie możesz podpisywać z Mrozkiem, no chyba że chcesz podbijać stawkę strasząc odejściem. Ale uważaj, bo w Rybniku Ci tego nie wybaczą, a nie jesteś aż taki gwiazdor, żeby wypiąć się na macierzysty klub. Lepiej zostań w Rybniku, tam Ci będzie łatwiej rozwinąć skrzydła. Mrozek Ci zginąć nie da, a jak będzie trzeba to nawet koła przykręci, buty wyczyści, facet jest od wszystkiego, zarządza wszystkim od klubu przez zawór sprężonego powietrza do spłuczki i papieru toaletowego w toi-toi na sektorze kibiców gości.

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  I bardzo dobrze się stało, że Unia wygrała. Sparta bez kombinacji nie istnieje. I nie mówię o tym sezonie, a przynajmniej o ostatniej dekadzie. Już kiedyś Najwer ordynarnie wydrukował im utrzymanie w meczu z Wybrzeżem. A takich "smaczków" u Wrocławian było więcej, dlatego bardzo mnie cieszy przebieg wczorajszego meczu, choć kibicem Unii wcale nie jestem. Jestem kibicem uczciwej rywalizacji, ale we Wrocławiu nie wiedzą co to znaczy.

 • KS Tyskie lubi Komentarz

  Przeczytałem o przebiegu jej kariery i przeczytałem o Związku Szermierczym. Przeczytałem by wzorem innych nie do końca poinformowanych przyjąć stanowisko za i przeciw. To co napiszę osądźcie sami. Na podstawie materiału który opiszę doszedłem do wniosku, że pani Socha ma w 50 % racji, i w 50 % nie.
  Pani Socha ma rację że na końcu jest zawodnik. To niestety prawda. To nie pierwszy przypadek, że leśne dziadki w związkach są ważniejsi od zawodników choć ci czasami przywożą medale z Europejskich czy światowych imprez. Ją na Igrzyska puścić nie chcą . A pytam się ilu leśnych dziadków ze związku zaliczyło wycieczek po Igrzyskach więcej razy niż pani Socha ? Żeby nie być gołosłownym, to zagłębiłem się w Związek i mogę podać, że : Związkiem Szermierczym zawiaduje Zarząd. Zarząd składa się z prezesa , 4 zastępców i 7 członków Zarządu. To góra. Pozostali to : Komisje. Jest tych komisji 10. W każdej zasiada przewodniczący i członkowie. Średnio po 4-5 osób. Daje to łącznie z zarządem prawie 60 osób. Na końcu tej stawki jest zawodnik. Pani Socha nie ma racji. Wystąpiła w na 4 igrzyskach Olimpijskich lecz bez sukcesów. Ostatni medal dla Polskie w ważnej imprezie zdobyła w 2013 r . Zagrzebiu na ME . Był, to medal brązowy. Ostatni medal złoty zdobyła w 2004 r. w Kopenhadze indywidualnie w szabli. Łącznie zdobyła 2 złote, ind. i drużynowo. 2 medale srebrne w drużynie i 3 brązowe 1 w drużynie i 2 ind. Dzisiaj pani Socha ( nie lubię zaglądać do kalendarza ), ale muszę ma 37 lat. W Tokio miałaby 38 . Jeśli w poprzednich 4 Igrzyskach nie zdobyła medalu, to czy w wieku 38 lat zdobędzie ? Nie ma na to żadnych szans. Jechać na Igrzyska by zaliczy je jako 5 -te i zrównać się z Mistrzynią Szewińską w ilości występów, jest jakimś nieporozumieniem. Pani Szewińska przywiozła z 4 Igrzysk w sumie 7 medali. 3 medale złote, 2 srebrne i 2 brązowe. Pani Socha litości gdzie pani do Mistrzyni Szewińskiej. Związek się nie popisał, ale wycieczka do Tokio też nie wchodzi w grę. Czyli 50/50.