Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mar58 lubi Komentarz

  Dawid, wszystko to "pieknie ladne" z tym dorastaniem ale kiedy oddasz pieniadze ktore ukradles?

 • mar58 lubi Komentarz

  Za dużo zdecydowanie za dużo się pozwala Rusko.. Nikt ale kompletnie nikt nie powie o tym głośno żaden Cegielski żaden Szymański żaden Grzyb żaden Krzysztyniak żaden Dembski.. Cisza.. To właśnie jest mafia żużlowa.. To my kibice jesteśmy robieni na szaro to nas ma się za głupków.. Drabik.. Przecież to jakaś farsa zmienia się wszystko po sprawie łaguta by odrazu reagować a co mamy?! Przecież tu jest wszystko robione by Drabik był zawieszony od listopada do marca!! Skandal..!!! Jak można było pozwolić na to by Czuguoow jechał jako Polak przecież Gksż mogła wprowadzić przepis że zawodnik który dostaje obywatelstwo Polskie minimum musi np wystąpiłc w kadrze Polski 5 razy by mógł jechać w drużynie ligowej!! Proszę zobaczyć jak ta mafia daleko sięga skoro załatwia się obywatelstwo w ciągu miesiąca!!

 • mar58 lubi Komentarz

  Trzeba też zmienić regiulamin w sprawie "gopścia" który miał zastępować w razie koronawirusa, trzeba zmienić regulamin w sprawie juniora POLAKA a nie farbowanego, trzeba zmienic regulamin w sprawie załatwiania sprawy dopingu - do zakończenia sprawy "skazany" nie jedzie. Już by dawno załatwili sprawę Drabika :P

 • mar58 lubi Komentarz

  To już przegięcie młodemu chłopakowi który uczy się dopiero rzemiosła kazać walić w taśmę i to dwa razy

 • mar58 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • mar58 lubi Komentarz

  Włókniarz oczywiście z wałkami. Dwie taśmy na koniec zawodnika i zmiany na lepszych kolegów. To jest sportowe zachowanie!?
  Regulamin jest śmieszny w najlepszej lidze świata.

 • mar58 lubi Komentarz

  Mecz przegrał Krycha w 13 biegu bo jak defektuje maszyna to się taśmy dotyka i jedzie junior w tym momencie Żupiński który był szybki.

 • mar58 lubi Komentarz

  Muszę przyznać,że Unia zaimponowała mi,no i oczywiście Cierniak!

 • mar58 lubi Komentarz

  Cierniak show! ma być też gościem w Krośnie. W parze z Wojdyło zaorają 2 ligę.

 • mar58 lubi Komentarz

  #zbieramynacierniaka !Taka powinna byc akcja w Tarnowie bo oszust Rusko albo jakiś inny cwaniak z Lublina za europejskie go na bank podkupią!

 • mar58 lubi Komentarz

  Ja tego nie kumam. Przecież Woryna jedzie zgodnie z przewidywaniami. Mnie nie rozczarowuje, jedzie tak jak się tego spodziewałem. Nie wiem po co te pytanie.

 • mar58 lubi Komentarz

  Z Woryny to eksperci robili/robią lidera Rybnika.Gościu jeździł w E-lidze jako junior to zupełnie co innego tak samo jak jazda co tydzień w lidze z najlepszymi a sporadyczne turnieje typu SEC.Oczywiście , że Mrozek i podobni świetni doradcy zrobili z niego matadora Rybnika ale chyba jest na tyle dużym chłopcem , że ma swój rozum i powinien rozumieć gdzie jego miejsce w szeregu ? Nie twierdzę , że w przyszłości nie może być świetnym żużlowcem ale obecnie do jeszcze daleko mu do bycia liderem w E-ligowej drużynie.

 • mar58 lubi Komentarz

  Niech sie "Miszcz" posmieje ze swoich rodakow co nie nosili maseczek ilu ich tam umarło 125tys.

 • mar58 lubi Komentarz

  @Kacper.U.L: Wzór sportowca, co może potwierdzić np. Chris Holder. Zawsze pomaga kolegom od wspólnego sponsora. Oczywiście z szerokim, szczerym uśmiechem na twarzy.

 • mar58 lubi Komentarz

  Dlaczego w zestawieniu zabrakło miejsca dla Bartuli? Dzięki jego bohaterskiej postawie naszpikowany gwiazdami zespół z Leszna wygrał ledwo, ledwo. Sama akcja na Pawlickim powinna mu zagwarantować miejsce w siódemce. Skandalm

 • mar58 lubi Komentarz

  Gdyby powiedzieli - żadnych startów dopóki się sprawa nie wyjaśni, już dawno byłoby po sprawie :)

 • mar58 napisał/a komentarz do Żużel. Prezes oburzony: Jaki bunt? Nie po to budowałem drużynę, żeby ją wysłać na urazówkę

  @obitroter: Zgoda Pamiętasz pewnie jak w dawniejszych czasach jeździli prawie sami wychowankowie i jeździli za marne grosze. Dla nich jazda na takim torze to była normalka. Jednak w większości to byli silni i twardzi ludzie. Jeździli dla przyjemności i kibiców a nie dla kasy. Dzisiejsze żużlowe "panienki" jeżdżą za cholernie grubą kasę i zbyt wiele mogli by stracić przez przypadkową kontuzję. Ponadto taki warunki na torze powodują u nich strach i paraliż. Na takich torach trzeba po prostu umieć jeździć. Biorąc pod uwagę , że dawniej jeżdżono na torach żużlowych a dziś granit , sjenit itp. Wielki szacun dla dawnych "żużloków".

 • mar58 lubi Komentarz

  To co się stało w Częstochowie nasuwa jedną myśl jeśli sędzia uznał że tor jest bezpieczny po konsultacji z komisarzem toru a sztab szkoleniowy GKM przyłącza się do zdania gospodarzy nasuwa się pytanie o co w tym wszystkim chodzi GKM mógł spokojnie dostać WALKOWER czy działacze żużlowi to już jedno wielkie towarzystwo adoracji ? Dobro klubu jest już na drugim planie ? Czy poczucie BEZPIECZEŃSTWA i GKM i Włókniarz są w E-lidze przez Zielony Stolik !!!

 • mar58 lubi Komentarz

  Jeżeli Pan się boisz to zrezygnuj z funkcji prezesa i oddaj stery odważnym.A w poniedziałek jak spadnie tyle deszczu co z polewaczki to też Pan będzie się bał?Jak widać Rysiek bolące nadgarstki zrobił swoje na próbie toru.A dlaczego taka decyzja?To proste strach przed przegraną a nie urazówką.Bo Przemo, Buczek, Kenio, Artiom by pojechali i wtedy Panie Prezesie płacz i lament przegrana ups.Taki zespół a tu klapa.

 • mar58 napisał/a komentarz do Żużel. Prezes oburzony: Jaki bunt? Nie po to budowałem drużynę, żeby ją wysłać na urazówkę

  @axlrose:Zgoda Pamiętasz pewnie jak w dawniejszych czasach jeździli prawie sami wychowankowie i jeździli za marne grosze. Dla nich jazda na takim torze to była normalka. Jednak w większości to byli silni i twardzi ludzie. Jeździli dla przyjemności i kibiców a nie dla kasy. Dzisiejsze żużlowe "panienki" jeżdżą za cholernie grubą kasę i zbyt wiele mogli by stracić przez przypadkową kontuzję. Ponadto taki warunki na torze powodują u nich strach i paraliż. Na takich torach trzeba po prostu umieć jeździć. Biorąc pod uwagę , że dawniej jeżdżono na torach żużlowych a dziś granit , sjenit itp. Wielki szacun dla dawnych "żużloków".

 • mar58 lubi Komentarz

  Jeden z najwiekszych walow w historii polskiego zuzla!!! nie ma slow aby to opisac!!!!
  pozdrawiam Prawdziwych Kibicow czarnego sportu ktorzy widzieli to samo co ja.

 • mar58 lubi Komentarz

  CKM i WTS do śmieci !!!

 • mar58 lubi Komentarz

  jaka fajna ekstraliga była by bez dwóch szamb częstochowy i wrocławia.... tylko kombinują i oszukują....

 • mar58 lubi Komentarz

  Sprawa jest prosta, sierście nie były przygotowane na taką nawierzchnie, musieli by wtedy na równi z GKM szukać ustawień a to się wiązało ze stratami pkt... Z 2 ligi do ekstra na układach, i teraz na układach odwoływanie nie wygodnego meczu. Dno dna tylko gowniarz!!!!

 • mar58 napisał/a komentarz do Szef sędziów upomina zawodników po meczu Włókniarz - GKM. "Karygodne zachowanie. Nie będzie na to zgody" [WYWIAD]

  @Mortal: Zgoda w 100 %. Jednak w tamtych czasach jeździli prawie sami wychowankowie i jeździli za marne grosze. Dla nich jazda na takim torze to była normalka. Jednak w większości to byli silni i twardzi ludzie. Jeździli dla przyjemności i kibiców a nie dla kasy. Dzisiejsze żużlowe "panienki" jeżdżą za cholernie grubą kasę i zbyt wiele mogli by stracić przez przypadkową kontuzję. Ponadto taki warunki na torze powodują u nich strach i paraliż. Na takich torach trzeba po prostu umieć jeździć. Biorąc pod uwagę , że dawniej jeżdżono na torach żużlowych a dziś granit , sjenit itp. Wielki szacun dla dawnych "żużloków".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.