Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Witold Lipecki napisał/a komentarz do Byłe reprezentantki o konflikcie w kadrze. "Jestem zbulwersowana decyzją PZPS"

  Z jednym zarzutem sitkarek wobec Nawrockieego trudno sie nie zgodzić: brak (lub za mało) merytorycznych uwag w czasie meczu. W czasie meczu, gdy bierze czas i słychac co mówi, ludzie co sie znaja na siatkówce to widzą. Może on i jest dobrym fachowcem, ale to trener jest dla kady a nie kadra dla trenera! Powinien odejść.

 • Witold Lipecki lubi Komentarz

  Owszem, mogą krytykować trenera ale najpierw powinny zabrać się za siebie a szczególnie dużo gadająca Kąkolewska. Siatkówka to gra w powietrzu a z tym nasze panie z małymi wyjątkami mają spore problemy. Słaby zasięg i mała siła w ataku (Malwina Smarzek to za mało). Szczególnie dotyczy to właśnie Kakolewskiej, która gdyby nie wzrost nie istniała by w reprezentacyjnej siatkówce w ogóle. Jest nieskoordynowana, wolna, słaba technicznie. Trenera można zmieścić. Czemu nie. Ale przede wszystkim trzeba niektórym paniom podziękować. Żaden trener nic wielkiego z nimi nie osiągnie. Trzy, cztery zawodniczki grające na światowym poziomie to za mało na Chiny, Włochy, USA, Serbię, Brazylię, Turcję i inne znacznie lepsze zespoły. Obecnie są w rankingu na 26 miejscu. To właśnie powinno je martwić oraz przeciętność, własne niedoskonałości, fochy a nie osoba Nawrockiego. Sam Nawrocki w zaistniałej sytuacji powinien odejść. Pracę znajdzie bez problemu. A nowy trener wreszcie szczerze powiedzieć wielkim gwiazdom a one bardzo przecież chcą rozmów co tak naprawdę reprezentują sobą jako siatkarki. Starsze panie mogą teraz tylko trochę pogadać i przypomnieć sobie co czasami śp. trener Niemczyk musiał im powiedzieć żeby do nich dotarło.

 • Witold Lipecki lubi Komentarz

  pod każdym tekstem na temat tej afery jest dużo agresywnych, seksistowskich komentarzy pod kątem zawodniczek, dziewczyny - jeśli to czytacie, nie przejmujcie się, są to na oko zawodowi trolle, na pewno nie kibice

 • Witold Lipecki napisał/a komentarz do MŚ dywizji 1B w hokeju: Polacy pokonali Estończyków. Liczą na cud

  Ze skutecznościa jaką się nasza drużyna zprezentowała, to nie ma czego szukać w rozgrywkach wyższej grupy. Inni robią szybkie postepy a u nas zastój, więc sie cofamy. Granie na opłltkach swiatowego hokeja, to wszystko na co nas obecnie stać.

 • Witold Lipecki lubi Komentarz

  Nie rozumiem jednego. W Łodzi buduja nowy stadion za 44 mln a w Tarnowie nie starcza na modernizacje 42 mln :D kto to policzył co oni krzesełka ze srebra robią ?

 • Witold Lipecki napisał/a komentarz do Koniec marzeń o remoncie stadionu w Tarnowie? Prezydent Ciepiela tłumaczy

  no to cipieli podziękujemy podczas wyborów

 • Witold Lipecki napisał/a komentarz do Koniec marzeń o remoncie stadionu w Tarnowie? Prezydent Ciepiela tłumaczy

  podziękujemy cipieli podczas wyborów!

 • Witold Lipecki napisał/a komentarz do Składy drużyn - PGE Ekstraliga 2018

  GDy Unia Tranów weszła do Ekstralii w 2003 roku (lub 2004), i zasiliła skład Gollobami i Rickardssonem, to niemal wszyscy wypowiadjaacy sie na foach "eksperci" widzieli jąjako kandydata do spadku, bo: "dwoma zawodnikami meczu sie nie wygra, a reszta to I-ligowi sredniacy". Skończyło sie tak że Una Tarnów, jako beniaminke, zdobyła mistrzostow Polski. Można traktowac te próby proroctwa "znafcuw" jako zabawę, ale NAPEWNO nie jako jakokąkolwiek wykładnie tego co nasz czeka w sezonie. Sport jest nieprzewidywalny, i miedzy innymi, dlatego równiez ekscytujący.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.