Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zigzag napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego ta miernota riczard cz. pakuje się do wręczania MVP meczu skoro ciągle jest wygwizdywany. Dlaczego ładuje się do 7 strefy i komentowania skoro nie ma pojecia o siatkówce i kibice nie chcą go oglądać.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Mistrz Austrii z Hypo Tirol Innsbruck, prowadził potęgi typu Słowacja, Turcja, a teraz Chorwacja. Zwalniany kilkukrotnie w trakcie sezonu, źle oceniany w Zawierciu. Myślę, że odnajdzie się znakomicie w nowym klubie... Oczywiście kontrakt w formule 2+1 obejmuje 2 następne mecze, po których delikwent dostaje kopa albo opcję przedłużenia o tydzień. A miałyście dziady Serniottiego, Cretu... Życzę powodzenia, choć cienko to widzę.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Im już Bóg nie pomoże.Zrobili złe transfery co wczoraj było widać.Butryn wciąga nosem Schulza i Bartmana razem wziętych.Wystarczyło powalczyć o klasowego środkowego jakim jest Pajenk a nie ściągać wynalazki pokoju Krulickiego czy Kalembki.

 • Zigzag lubi Komentarz

  " Drużyna ma jeszcze szansę na awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski, ale potrzebuje zdecydowanej poprawy w grze. Ma o to zadbać Emanuele Zanini ". ĆWIERĆFINAŁ bez jaj proszę .

 • Zigzag lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Zigzag lubi Komentarz

  Nie wiem co się jeszcze musi wydarzyć w Rzeszowie aby się ocknęli i nie szli dalej tą drogą , którą prowadzą ten klub duet Gruszka-Ignaczak.

 • Zigzag napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tylko Komendy szkoda. Resztę tego towarzycha przepędzić w 3 wiatry.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Panie Ignaczak, libero był Pan kontrowersyjnym, często niepokornym prowadzącym wesołe życie towarzyskie. Na boisku często pokazywał Pan klasę światową. Niemniej jednak do funkcji prezesa daleko Panu. Już dawno powinien Pan podziękować trenerowi Gruszce za współpracę. To co przywlekł trener Gruszka (zawodnicy) ze sobą z Katowic to "niewypał, porażka". Panu Gruszcze daleko do trenera, a Panu powiem, że bycie prezesem takiego klubu to umiejętność podejmowania szybkich, trafnych niejednokrotnie niewdzięcznych decyzji. Zdaję sobie sprawę, że zwolnienie kolegi, Piotra Gruszkę jest niewygodne, ale konieczne. Jeżeli choć trochę szanuje Pan kibiców, którzy drużyny nie opuścili rozwiąż Pan kontrakt z Panem Gruszko. Jest jeszcze szansa na "8".

 • Zigzag lubi Komentarz

  Gruszka trener nieudacznik won, Ignaczak manager nieudacznik won. Zawodnicy, emeryci won z drużyny!!!!! My chcemy oglądać młodych, chętnych i ambitnych, a nie życiowych nieudaczników. Wstyd przed całą siatkarską Polską

 • Zigzag lubi Komentarz

  Winiarski to jest gość.

 • Zigzag lubi Komentarz

  @Ablafaka: jesteś ruskim trollem ?? bo jak nie to poczytaj sobie o tej aferze. Rosjanie jako państwo robili machloje a służby ochraniały i pomagały ten proceder. Na dodatek jak się wylało i wyrazili skruchę to potem dalej oszukiwali i grzebali w danych przesłanych do WADA. To urzędnicy państwowi oszukiwali i kryli doping więc całe państwo ponosi konsekwencje.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Ale wysyp rosyjskich trolli na SF.

 • Zigzag lubi Komentarz

  No to nie ma co marzyć o medalu przy takiej relacji, troche słabo że gość nie umie się dogadać.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Za ten konflikt oczywiście odpowiada PZPS który ''mataczy ''i jest stroną w konflikcie ! Prymitywni działacze związku spłycają problem i kierują go na niewłaściwe tory usiłując przedstawić inteligentniejsze od siebie i grające w najlepszych klubach w Europie zawodniczki jako ..... ''Kretynki '' . Związek powinien być rozwiązany a jeśli formuła współpracy z trenerem się zakończyła ... zatrudnić wzorem kadry męskiej dobrego fachowca . Dla sitwy która dziś rządzi nieważne jest dobro siatkówki ani IO . Oni powołają rezerwy .... byle postawić na swoim . Nawrocki na pewno oddał dużo zdrowia i serca siatkówce . Niestety nikt nie jest doskonały a wszystko się kiedyś kończy . Nie możemy zmarnować pokolenia uzdolnionych zawodniczek tylko dlatego że klika chce postawić na swoim / i ''karmi '' opinię publiczną idiotyzmami .

 • Zigzag lubi Komentarz

  Być może wywalenie na zbity pysk działaczy PZPS przyniosłoby pozytywny efekt.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Myślę,że powinie dać sobie na wstrzymanie,jak nie umie rozmawiać z kobietami niech się zajmie czy innym. One pracują całą swoją młodość na to, a pan trener tylko czeka na sukcesy. Myślę, że powinien dać spokój i darować sobie kadrę i zostać facetem na poziomie.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Nawrocki, nie stój jak do dojenia, tylko podaj się chłopie do dymisji!

 • Zigzag lubi Komentarz

  W rzeczywistości powody dla których wybuchł konflikt pomiędzy zawodniczkami a trenerem może nie dotyczyć tylko kwestii sportowych, 'technicznych' lecz także zachowania trenera i jego sztabu które można uznać za mobbing a nawet za nakłanianie do innych czynności seksualnych. Polski sport kobiecy to patologi pielęgnowana przez związki sportowe. PZPS jest taki sam. Wykorzystywanie pozycji do nakłaniania kobiet do seksu, poniżanie icylh itd. itp. są na porządku dziennym. Bunt siatkarek, sposób wypowiadania się jest niezwykle łagodny i wynika prawdopodobnie z tego że wstydzą się całej sytuacji i wolą opowiadać o tych łagodniejszych jednak nadal skandalicznych kwestiach.

 • Zigzag lubi Komentarz

  CZYLI PODSUMOWUJĄC - JAK BY NIE PATRZEĆ KASPRZYK Z NAWROCKIM POWINNI PODAĆ SIĘ DO DYMISJI !

 • Zigzag lubi Komentarz

  Trener powołania może wysłać tylko co z tego czy coś to zmienia? Zrobił sobie wycieczkę do Włoch szkoda że nie z prezesem PZPS.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Tak na prawdę, nikt nie wie jaka jest przyczyna konfliktu. PZPS kręci, trener i zawodniczki owijają, nie mówią całej prawdy(może wstyd?). Jedynym wyjściem jest zwolnienie trenera i jego ekipy, ale PZPS musiałby wykazać się odwagą, a tej brakuje. Ten konflikt pojawi się ponownie, jak wymienimy cała kadrę zawodniczek na juniorki, to one też za jakiś czas powiedzą dość.

 • Zigzag napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz trenejro z leśnymi dziadami z pzps bedzie sobie grał sam.

 • Zigzag lubi Komentarz

  Jesteś w wielkim błędzie Przemku-nie było medalu,lecz 4 miejsce,po tym jak nasze przegrały z Włoszkami,z którymi w fazie grupowej wygrały.Może poprostu zabrakło sił,gdy trener grał ,praktycznie tymi samymi zawodniczkami,w przeciwienstwie do Guidettiego(trener Turczynek),który zmieniał ustawienie zespołu,jak coś nie szło.
  Jeśli trener jest rzeczywiście,tak dobry,jak myśli,za jakiś czas odniesie sukces,i sprawa zwolnienia, zgaśnie.
  Jeśli nie-sprawa przycichnie,po czym wybuchnie z jeszcze większą,i kto wie,czy Kasprzyk nie pożegna się przez to,z kokejną kadencją, prezesa PZPŚ?

 • Zigzag lubi Komentarz

  Betonu nikt nie ruszy :) chłop jest prosty i nic do niego nie dotrze :)

 • Zigzag lubi Komentarz

  nawrocki dla dobra polskiej siatkówki zrezygnuj!!!!!!!!!!!! miej resztki honoru!!!!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.