Sergo - lubi

 • Sergo lubi Komentarz

  Niech sie "Miszcz" posmieje ze swoich rodakow co nie nosili maseczek ilu ich tam umarło 125tys.

 • Sergo lubi Komentarz

  Hancock nie dostrzega jednej zasadniczej różnicy w zachowaniu kibiców i zawodników. Jeżeli na trybunach pojawi się virus to zamykamy trybuny i oglądamy żużel w TV. Jeśli Covid19 pojawi się w parkingu zamykmy całą ligę i żużla nie ma. Taka różnica...

 • Sergo lubi Komentarz

  Medal za medalem i niby nie przynosi efektów? Kto tu pisze?? Ludzie opanujcie się.

 • Sergo lubi Komentarz

  Przecież ta polityka transferowa jak najbardziej się sprawdza! Na Szymonie się nie poznali ale jeździ teraz dobrze w Stali, Tai najlepszy dowód na słuszność działań Sparty, Maksym Drabik również, do tego melodie przyszłości Gleb i Max.

 • Sergo lubi Komentarz

  @Wilk: 100% racji!
  Trzeba pochylić głowę przed Unią Leszno, bo od kilku lat ma świetny zespół i nie wiem jak redaktor zestawiłby inny, mogący jej zagrozić. Sparta trafiła na złe lata, bo faktycznie miałaby uz kilka złotych medali, gdyby nie mocne Byki.

 • Sergo lubi Komentarz

  Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie. Polityka transferowa klubu się jak najbardziej sprawdza. Problem w tym, że w tym samym czasie w Lesznie udało się zbudować coś niesamowitego. Gdyby Leszno nie było tak silne, wówczas te wszystkie drugie miejsca z kilku ostatnich sezonów mogłyby być złotymi medalami DMP.

 • Sergo lubi Komentarz

  kto nie lubi Ostafińskiego łapka w górę

 • Sergo lubi Komentarz

  a ja powtarzam ze problemem jest pompowanie coraz większej kasy w zawodników i to tych co i tak najlepiej zarabiają! Centrala dostaje kasę od sponsorów i tv i zamiast cześć tych pieniędzy wykorzystać na rozwijanie dyscypliny przekazuje ją klubom które te z kolei wydają na podbijanie stawek żużlowcom a nie wspieranie młodzieży!!!!! Tu jest problem! Niech centrala weźmie kupi i przekaże każdej drużynie ligowej po 2 kompletne motocykle i jednym silniku tylko i wyłącznie do dyspozycji juniorów! koszt około 2 mln zł. Odpowiednio oznaczyć ramy i silniki i kontrolować podczas zawodów. Będzie z tego więcej pożytku niż rozdanie kasy dla i tak najlepiej zarabiających zawodników w lidze. Chore jest to że kluby zabijają się i przepłacają zawodników którzy za niedługo będą kończyć kariery a chłopaki kończący wiek juniora nie maja za co jechać i kończą kariery! Dlaczego nikt nie pomyśli nad uwożeniem jakiegoś funduszu z którego można by wspierać np. remonty stadionów?! Zrobić to podobnie jak dotacje unijne. Projekt pozwolenia ocenianie wniosków i dotacje następnie rozliczenie. Proste. A do tego kluby mając dotację z centrali miały by dodatkową kartę przetargową do rozmów z miastami odnośnie remontów! A tak to wygląda ze centrala stawia tylko wymagania nie dając nic w zamian.

 • Sergo lubi Komentarz

  Są przepisy, muszą być konsekwencje. Obiektywnie Sparta dość często wykorzystuje przepisy na swoją korzyść, teraz po męsku trzeba zapłacić karę i lobbować o zmianę, jeśli przepisy dotyczące przygotowania toru faktycznie są nieżyciowe.

 • Sergo lubi Komentarz

  Z jednej strony kary za nieregulaminowy tor, a z drugiej strony ocena toru na bdb i dopuszczony do meczu, a ponadto najlepsze ściganie w e-lidze, najwięcej mijanek, super widowiska, itd. Czegoś tu nie rozumiem.

 • Sergo lubi Komentarz

  Napisalem juz na ten temat wczesniej ale powtorze- wg mnie gospodarz powinien przygotowac swoj tor po swojemu! Byle oczywiscie rowny, bez zadnych chamskich pulapek, dziur itp. Poza tym dajmy szanse na probie toru WSZYSTKIM ! Nie bedzie biadolenia, ze tor nas zaskoczyl.... Kiedys jechalo sie do Bydgoszczy i kazdy wiedzial, ze bedzie kartoflisko po kostki i nikt nie robil z tego problemu. Niech zuzlowcy beda PROFESJONALISTAMI na torze a nie tylko przy podpisywaniu kontraktow!!! Poza tym narobilo sie komisarzy, kontrolerow motocykli itp.....- skonczyc z tymi frajerskimi etatami! Niech sedzia bedzie sedzia i niech ponosi odpowiedzialnosc za swoja prace.

 • Sergo lubi Komentarz

  Cyrk. Brawo Leśne Dziadki, niszczycie ten sport. Od teraz we Wrocławiu znów regulaminowe 10 cm od kredy i jedziemy po krawężniczku.

 • Sergo lubi Komentarz

  +40 w słońcu ,a oni tor nieregulaminowy zrobili na 4godziny przed zawodami :))))) Jajka jak berety :))) Rybka odsunięty ,toromistrz bezrobotny , dobrze że chociaż kar cielesnych nie zastosowali :)))) Dokąd zmierza ten sport zgodnie z przepisami ???

 • Sergo lubi Komentarz

  "...że mijanki były, ale wyprzedzali wyłącznie żużlowcy Sparty."
  hahaha i to jest qwa argument :D. Jak oni śmieli wyprzedzać na nieregulaminowym torze przeciwnika, który lepiej wyszedł ze startu? Może jakiś zakaz wprowadzić do regulaminu? heh. W takim przypadku sędzia powinien przerywać bieg i wykluczać śmiałków :D

 • Sergo lubi Komentarz

  Co na tym zyskał Gorzów??? Bez względu na to jaki byłby tor i tak by przegrali. Wybaczcie kibice z Gorzowa, ale to "wiejskie" cwaniactwo a nie zdrowy rozsądek. Ręce opadają, zabito widowiska we Wrocławiu. To teraz będzie jazda gęsiego i biadolenie jak nudno jest na olimpijskim. GKM i Unia mogą się spokojnie przygotowywać na krawężniczek. Panowie zarządzający e-lipą osiągneli tym ruchem dno, brak słów. Pogański Kraj, pogańskie obyczaje. Wstyd, wstyd, wstyd

 • Sergo lubi Komentarz

  Nie chodzi o sentymentalne podejście, a zdroworozsądkowe. Zgadzam się, ze Dawid i AJ powinni odejść. Ale co do Zengoty i Lamberta już nie. Polaków na Eligowym poziomie za wielu nie ma. W tym roku z tych do wzięcia moze być jedynie Hampel i być moze Kasprzak. My mamy Miesiąca, który zostanie - tu nie mam zadnych wątpliwości. Ale kto drugi? Założmy optymistycznie, ze wyciągniemy Jarka. Mamy dwóch Polaków. I co? Tyle? A co w przypadku kontuzji? Bo taki Hampel do terminatorów nie nalezy. Jeśli wierzyć Zengocie, to jest gotowy na walkę o skład. Spoko, niech wiec zostaje i o ten skład walczy. Oczywiście, za rozsądne pieniądze. A jeśli nie uda się wyciągnąć ani Jarka, ani Cysia, ani innych Wozniaków? Zostajemy z jednym Miesiącem i bijemy się o Kościucha? Czy Przedpełskiego? W takiej sytuacji wolę już podpisać i Zengotę i Dawida i niech sobie udowadniają, który jest lepszy
  CO do Lamberta. To nadal jest obok Kubery, Smektały i Drabika najbardziej utalentowany junior na świecie (sorry Gleb). Do tego ze świetnym zapleczem sponsorskim. Co z tego, ze ma słabszy sezon, kazdemu się zdarza. Ale potencjał jest i pozbywanie się go lekką ręką moze nam się odbić czkawką prędzej niż nam się wydaje. Oczywiście zakładając potencjalne wzmocnienia, trudno mu znalezć rolę w zespole. 8/16 byłoby idealnie, ale to zapewne samemy Robertowi odpowiadać nie będzie, a zgodze się, ze stawianie na niego w kontekscie jednego z piątki wyjściowych seniorów jest mocno ryzykowne. Dlatego tak ciężko ugryźć temat Roberta na przyszły sezon
  I pamietaj o jednym. Na rynku w listopadzie będzie wielu bogatych i głodnych graczy. Zakładanie z góry, ze Motor ma hajsu jak lody i ściagnie sobie 2-3 kozaków moze być bardzo zgubne. Juz przed tym sezonem wszyscy śnili mocarstwowe plany, i choć ludzie na tym forum tonowali naszej nastroje, mówiać, że beniaminek ma trudno, to nie chcieliśmy do końca słuchać. Wyszło na ich. Teraz jestesmy teoretycznie w lepszej sytuacji, ale to nie znaczy, ze Doyle dostanie ślinotoku na samą myśl o telefonie od Kępy. A mityczny argument o kibicach Motoru i ich wpływie na decyzję zawodników może okazać sie bardziej mityczny niż sądzimy. Dlatego należy do okienka podjesć z nalezytym szacunkiem i nie zakładać z góry, ze na przyszły rok zbudujemy zespoł na medal. Szanujmy wiec to co mamy, a reszcie zostawmy Kępie.

 • Sergo lubi Komentarz

  mecz jak mecz...UL dzieli i rządzi...ale chciałbym o czymś innym...zmieńcie w Lesznie "choreografie pomponiar"...wygląda to tragicznie, nie wiem jaki cel tego ale te ruchy wyglądają jak jakiś "zdrowych inaczej"...obrzydliwe, komu to się podoba...

 • Sergo lubi Komentarz

  Przypominam ze to jest forum sportowe, polityka to q***a i proszę jej nie mieszać do sportu.A propos ja mieszkam w Stuttgarcie, też ładne miasto, zapraszam :))))

 • Sergo lubi Komentarz

  Brawa dla kibiców z Wrocławia. Po meczu skandowali imię i nazwisko Madsena. Fajnie, że włączyli się z nami do zabawy. Szkoda tylko meczu

 • Sergo lubi Komentarz

  Oczywiste. Tak samo u was wszyscy, no moze raczej poza Doylem..