A czy można być gorszym zawodnikiem od Laguty?

autor: Johnny10 | 2012-07-23, 19:05 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Tego bloga chciałbym skierować przede wszystkim do władz Polonii Bydgoszcz i trenera Roberta Sawiny, ale również do wszystkich kibiców bydgoskiego klubu. Do napisania go zainspirował mnię Artem Laguta, zdobywając 0 punktów w ostatnim meczu ligowym Polonii ze Spartą Wrocław. Wcale nie zamierzam go krytykować bo wiem, że to nic nie da i nie zmieni jego postawy w meczach. Jednak wciąż zastanawia mnię, dlaczego wciąż jest wystawiany do pierwszego skłądu? Niektórzy mogą powiedzieć, że dlatego, ponieważ nikogo lepszego od Laguty w Polonii nie ma. Lecz ja zapytuję: A czy można być gorszym zawodnikiem od Laguty? Nie! Bo w polskiej ekstralidze jak na razie nie ma możliwości zdobycia mniej niż zero punktów! Dlatego dziwią mnie ciągłe absencje Nicka Morrisa, Josha Auty (nie wiem po co został zakupiony skoro w ogóle nie jeżdzi, szkoda kasy!), Karola Jóźwika, Bartosza Bietrackiego czy nawet Łukasza Wielińskiego. Ci trzej młodzi poloniści (Jóźwik, Bietracki, Wieliński) muszą się gdzieś nauczyć jazdy na przynajmniej przeciętnym poziomie. Gdzie? W ekstralidze, w Polonii, pod numerem 2(10)! Być może mają za mały Ksm,być może trener Sawina ich nie lubi, być może oni nie chcą jechać. Jeśli któryś z tych powodów istnieje to już nic nie poradzę. Trudno. Ąle coś trzeba zrobić z pierwszym składem Polonii! Chciejmy walczyć o czwórkę, a nie tylko o utrzymanie! No dobra. podałem 5 przykładów zastępstwa Artema Laguty. Kiepskie? Mam jeszcze jeden pomysł. Mikkel Bech Jensen. Gdzie jeździ? W Rybniku. Żaden ekstraligowy klub nie wyraził nim zainteresowania. Co to znaczy? To znaczy, że trzeba go kupić. Nie sądzę, aby przedstawienie oferty chociażby o połowę wyższą od Rybnika było problemem finansowym dla władz Polonii, jeśli stać ich na zakup Auty'ego i nie wystawianie go w meczach.Tym Bardziej że w tym przypadku problemów z KSMem nie będzie, a młody Jensen będzie robił te 5-9 punktów na mecz.A takiego zawodnika Polonii brakuje. Kiepska propozycja? Mam inną. Mikkel Michelsen. Kolejny utalentowany duński junior.Bez kontraktu w Polsce. Patrick Hougaard. Bez kontraktu. Sebastian Alden. Bez kontraktu.Tak więc przykładów można mnożyć i mnożyć. Należy tylko otworzyć oczy.

Johnny10

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Johnny10

Całkowicie się zgadzam! Dlatego najpierw wymieniłem naszych juniorów, a potem tych duńskich. Dziękuję za komentarz i przeczytanie bloga! :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

No coś z tym fantem trzeba zrobić. Jednak sprowadzanie kolejnych juniorów z Danii czy Rosji to nie ta droga. Myślę, że jednak trzeba postawić na nasza młodzież - Jóźwik, Bietracki czy Wieliński objeżdżając...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vip2012

No coś z tym fantem trzeba zrobić. Jednak sprowadzanie kolejnych juniorów z Danii czy Rosji to nie ta droga. Myślę, że jednak trzeba postawić na nasza młodzież - Jóźwik, Bietracki czy Wieliński objeżdżając się w lidze mogą wyrosnąć na przyzwoicie punktujących ligowców. Kiedyś dano taką szansę Woźniakowi i Curyle i proszę jak już sobie radzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 26 lipca 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.