Madridista - lubi

 • Madridista lubi Komentarz

  Dobrze, że napisałeś, bo nikt by się nie domyślił, że Noch ściągnął Gudza do Zagłębia...

 • Madridista lubi Komentarz

  zlikwidować playoff i dać transmisje do Canal+

 • Madridista lubi Komentarz

  Niektórzy się ucieszą że nikt nie spada ale ciekawe jak powiecie tym w pierwszej lidze że nikt nie awansuje.

 • Madridista lubi Komentarz

  Pane Kołsut czyta Pan to co pan pisze? Wszystkie bilety zostały wyprzedane? Jakim cudem? Nie ma sensu bić piany. Na stronie związku jest informacja, że pracują nad wprowadzeniem dalszej części biletów do sprzedaży! Pytam, jak pracują? Ustawiać będą łóżka piętrowe, drabiny i szukają wykonawcy? Otóż nie, bo do sprzedaży dziś trafiła pierwsza transza biletów w sumie niecałe 30%. Tak samo było niedawno przed MŚ w hokeju. Niech Pan popatrzy sobie dokładnie na mapki. Teraz trzeba więc czekać na pozostałe 40% oraz na te, które "spadną" od federacji tych państw, które będa grały w Krakowie. No, a spadną pewnie na krótko przed mistrzostwami. Nie uwierzę nigdy w to, że np. Czesi czy Białorusini wykupią po 1.500 przyznanych im biletów. To nonsens, bo na każdej imprezie są ich śladowe ilości, podobnie jak Rosjan, Serbów czy Islandczyków. Tak więc jest całkiem możliwe, że jeżeli w naszej grupie będą grały kibicowsko mało prestiżowe i mobilne reprezentacje, to tych biletów może wrócić nawet ze 4 tysiące. Za to na pewno możemy liczyć na spore grupy Niemców, Duńczyków (ale to nie w naszej grupie), jak i Francuzów, no i na pewno też Węgrów. Tych ostatnich obok Niemców będzie pewnie najwięcej.

 • Madridista lubi Komentarz

  Cieszy wybór sędziów choć i tak pewnie jakieś kontrowersje będą ale myśle że nie aż tyle i nie aż takie jak w Mielcu gdzie para krakowskich sędziów trzeba przyznać że sędziowała po aptekarsku . No , ale mylili się w obie strony i ich błędy nie miały znaczenia co do wygranego . Dziś jest jednak nowy dzień i nowy mecz . Teraz mogą wziąć górę nerwy i zimna głowa . Kto je opanuje wówczas będzie wygranym . Powodzenia dla obu drużyn żeby walka była fer , ale liczę że Stal wygra i spełnią się marzenia zawodników . Powodzenia !!!

 • Madridista lubi Komentarz

  Myślę że się nie sypniemy,ale przyszły sezon będzie ciężki..
  Więcej wiary:)

 • Madridista lubi Komentarz

  OFFTOP.

  Ale tak jak ktoś już wcześniej napisał. "Słowa Skutnika są złotem"

 • Madridista lubi Komentarz

  chyba na bramkę

 • Madridista lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Madridista lubi Komentarz

  Będziesz uderzał jak ją zostawi :)?

 • Madridista lubi Komentarz

  kim jest wąski?

 • Madridista lubi Komentarz

  Odepchnął będącego w powietrzu Janysta, a później jeszcze miał pretensje do sędziów i dostał dwójkę za pyskówkę. Na dobrą sprawę to powinien otrzymać ze 2-3 kary za odepchnięcie będących w powietrzu skrzydłowych Stali, ale sędzia z odległości 50 cm nie był w stanie tego dostrzec.

 • Madridista lubi Komentarz

  Orzechowski, Adamuszek, Peret - można powiedzieć szkoła MMTSu, może trener Kotwicki jest nie tylko miłośnikiem poezji ale i aktorstwa ;-)

 • Madridista lubi Komentarz

  najwięksi aktorzy obecnego sezonu to są w Zabrzu , wspaniała trójka Orzechowski, Jurasik i Kubisztal..

 • Madridista lubi Komentarz

  Tylko między Adamuszkiem, a Kriegerem różnica jest taka, że Kamil raz się wygłupił i nigdy później nie widziałem u niego symulacji. Są dużo lepsi aktorzy od Kamila w naszej lidze, jak Orzechowski, Jurasik, Kubisztal, Peret, czy kiedyś Gowin. Teraz trochę "obniżyli loty" w tym zakresie Babicz, Szpera, Stankiewicz czy Krzysztofik. Dopóki sędziowie nie będą upominać za takie zachowania dopóty będą one miały miejsce i tu jest główny problem. Za pierwszym razem jak zawodnik symuluje powinno być upomnienie słowne, a za drugim kara z gradacji jak stanowią przepisy. Niestety jeszcze nigdy nie widziałem, aby sędziowie ukarali jakiegoś zawodnika za symulacje, nawet jak były one oczywiste.

 • Madridista lubi Komentarz

  A ja myślę, że możesz się zdziwić.

 • Madridista lubi Komentarz

  pgnig-superliga(kropka)pl

 • Madridista lubi Komentarz

  Terminarz łatwy, ale dotychczasowe wyniki nie rzucają na kolana. W dodatku dochodzi gra systemem środa-sobota. Awans do play-off powinien być formalnością, ale o szóstkę może być ciężko. WYSTARTOWAŁA JUŻ OFICJALNA STRONA SUPERLIGI!!! Oczywiście jest jeszcze mocno niedopracowana, ale myślę, że z czasem będzie lepiej. Brawo dla ZPRP, nareszcie można za coś złożyć im gratulacje. Fantastycznie, że są dostępne protokoły z meczy. Oby niedługo były dostępne skróty meczy itp.

 • Madridista lubi Komentarz

  No to chyba czytać ze zrozumieniem nie umiesz! To sponsorzy oczekują od miasta jasnej deklaracji o długofalowym wspieraniu klubu, a wtedy chętnie wpiszą się w działania stawiające finansowo na nogi ten zasłużony dla polskiej piłki ręcznej klub! Pan burmistrz nie ma pojęcia o finansowaniu klubu superligi lub 1 ligi piłki ręcznej i z jego "widzimisię" wychodzi, że obcięta o kilkadziesiąt procent kwota wystarczy. Może i wystarczy na szkolenie młodzieży, ale tylko na to! O Wągrowcu mówi się dziś w telewizji, radio, pisze w gazetach. Jak upadnie Nielba, to nawet pies z kulawą nogą nie wspomni o mieście i "zasłużonym" dla wągrowieckiego sportu burmistrzu. Ale może o to tu chodzi? Sponsorzy dali władzy jasny sygnał, że sami nie są w stanie wysupłać 800 - 900 tysięcy zł, a 500.000 zł to za mało, żeby utrzymać superligę lub powalczyć w przyszłym sezonie o powrót Wągrowca do elity piłki ręcznej w Polsce. Władzom miasta na tym nie zależy, bo po co reklama miasta? Po co sport z najwyższej półki, jak zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć dla pana burmistrza i jego przydupasów na premie i nagrody... Tylko za co? Za przyczynienie się do upadku klubu z 90-cio letnia tradycją?
  Ano tak też można...
  ps. Grając w ręczną 40 lat temu spotykałem na swojej drodze ambitnych zawodników Nielby Wągrowiec i od tamtych czasów darzę ten klub, zawodników i działaczy sympatią i szacunkiem. Niestety większym niż pan burmistrz Wągrowca...

 • Madridista lubi Komentarz

  Dalej nie ma podanej liczby widzów...czyżby mecz odbył się bez publiczności...albo czekają na smsa od prezesa Vive z ilością widzów...swoją drogą...sprawozdania na sf z meczy piłki ręcznej żenada....