Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Panie Świącik w normalnym klubie i normalni ludzie zapewne z młodymi rozmawiają na temat wypożyczenia, czy też odnośnie startu na zasadzie gościa. Pan tych młodych chłopaków potraktował jak towar na półce w sklepie i do tego tym się chwali. Oby jak najmniej takich ludzi przy sporcie żużlowym.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Jestem w szoku po przeczytaniu tego wywiadu. Miałem Pana Świącika za spoko gościa, a tu komunikatywnośc i zarządzanie klubem, na poziomie piłkarskiej A klasy.
  " Pragnę jednak wyjaśnić, że to trener decyduje, gdzie oni będą występować w charakterze "gościa", a nie zawodnicy. W momencie, gdyby okazywało się, że jeden czy drugi junior zaczyna mieć więcej do powiedzenia niż zawodnicy pokroju Leona Madsena, sytuacja byłaby komiczna." - nie chodzi o to, że Kowalski chciał miec wiecej do powiedzenia niz Madsen, czy nawet o to że chciał sam decydowac o swojej przyszłości, tylko, że o fakcie jazdy jako gość w Opolu nikt nawet nie raczył go poinformować i dowiedział sie o tym z mediów.
  "Dla zachowania pewnego poziomu w stosunku nie tylko do Maksyma, ale również i do innych zawodników, mocniejsze szczegóły zachowam dla siebie" - po czym niedopowiedzeniami i insynuacjami daje do zrozumienia, że to wszystko wina Drabika, że gośc jest niesłowny i ogólnie mu odwaliło.
  I wisienka na torcie.
  "Powiedział, że Jason Doyle dopiero zobaczy, co to normalny klub" - totalny brak klasy, ogłady i manier. Jak rozumiem Orzeł, Falubaz i Apator, to w mniemaniu Pana prezesa i Holty kluby nienormalne.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Niesamowite.Ja prdl naprawdę niesamowite.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Tylko ten,kto przeżył tak wielki tragiczny dramat,niesie ten ciężar do końca swoich dni.Rozumiem i współczuję.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Współczuję. To rozpaczliwa próba "cofnięcia czasu". Niestety, tego nie da się zrobić. Jeden błąd wystarczył, aby doszło do tragedii. Otylia będzie mieć tą tragedię w sercu do końca życia. Tego nie da się zmazać. Takimi listami można jedynie łagodzić ból. Ale ja ją rozumiem. Ten ból musi być straszny, a leku na niego nie ma. Dbajcie o siebie, abyście sami nie musieli pisać takich listów do swoich bliskich. Przez jedną chwilę nieuwagi, jeden błąd, sekundy nierozwagi, można stracić wszystko.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  W jaki niby sposób Apator wpłynął na kontrakty zawodników w Gnieźnie? Przecież w Toruniu nawet nie chcieli żadnego ich zawdonika

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Ten płacz jest dobry. Wszystko przez Toruń, ho, ho, ho mamy Moc!. Ci ludzie w Nice to porażka. :- )

 • Kamis89 napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Hity i kity. Apator Toruń skuteczny na rynku. Odzywają się za to grzechy dotyczące juniorów

  @maybach dla bidula: twoja stara no i teraz mamy efekty

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Nic tak tragicznego jak frąszczczczak nie mogło się Apatorowi przydarzyć! Niestety jest w tym wina termosa! Mam nadzieję że Torunianin odbuduje żużel w mieście!

 • Kamis89 napisał/a komentarz do Żużel. Prztyczek w nos Frątczaka. Bajerski twierdzi, że będzie mniej mówił, a więcej robił

  @Ryszard Ryszard: śmieszne to jest twoje zdjęcie ha ha ha

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Póki co bracia nic swoją postawą nie przedstawiają. Wolałbym młodych zawodników z okolic Torunia więc jeśli cokolwiek trzeba za nich płacić to lepiej przeznaczyć te kwoty na swoich. W końcu czas szkolić na poważnie.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Tytuł na głównej" bracia Curzytkowie nie dla Apatora!" a w artykule na samym końcu"Nie jest też powiedziane, że braci Curzytków nie zobaczymy w przyszłym sezonie w barwach ''Aniołów''. Ja pier... Tytuł mówi jakby definitywnie miało ich nie być i wiekszośc tekstu sugeruje że moga byc w Rybniku, a na końcu że jest możliwsc ze jednak w Apatorze wylądują:D tak wygląda te przepowiadanie przyznależności klubowej przez SF. A potem taki Hynek napisze ze są jak Unia Leszno :D Swoją drogą mam nadzieje ze ich w Toruniu nie bedzie. Szkolic swoich i basta. Wrócic do tego kiedy Apator stał mocnymi wychowankami juniorami itd.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Wy rozpracowaliście transfery? Litości, ubaw po pachy. Szczególnie po "prawie" zaklepanym Sajfutdinowie, który już miał być w ZG. Za tą akcję cała wasza żałosna ekipa grafomanów powinna teraz zasuwać na galerze wśród wszystkich mórz i oceanów świata! A porównanie do Leszna? W sumie macie rację, jesteście po tych samych pieniądzach. Zaudufane cwaniaczki z przerośniętym ego. Pamiętajcie, pycha kroczy ku upadku. Natomiast konkurencja nie śpi (Po Bandzie).

 • Kamis89 napisał/a komentarz do Żużel. Zupełnie inna ligowa rzeczywistość dla Apatora Toruń. Wrócą derby, będzie pierwsza wizyta za granicą

  @Tylko Włókniarz: Taki pyskaty jesteś a tylko twój śmieszny klubik awansował z 2 do Ekstraligi!!!Jak to było stoliczku nakryj sie?

 • Kamis89 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To może być strzał w dziesiątkę ale nie musi ,Dobra alternatywa dla Jacka Holdera ,zobaczymy pierwsze treningi ,oby nie było jak z duniczykami w tym roku jeden sparing i do domu

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Z takim składem Apator ma realną szansę walczyć o pierwszą czwórkę, przy odrobinie szczęścia nawet o finał.

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kamis89 napisał/a komentarz do Żużel. Gra o PGE Ekstraligę. Start może popsuć plan Apatora. Czy będą mieć kasę, jeśli wygrają ligę?

  @G.Czugunow postrach syfów.: w twoich snach ,doopa jeszcze boli po braku zagranicznego juniora na juniorce ?

 • Kamis89 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kasa kasa kasa jeszcze raz kasa

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Apator nie pasuje do I ligi .
  Do zobaczenia w Ekstralidze 2021 !

 • Kamis89 lubi Komentarz

  Brawo Apator. Cała Polska za waszym powrotem do PGE.

 • Kamis89 napisał/a komentarz do Żużel. Giełda transferowa Nice 1. LŻ. Apator i długo, długo nic

  @RychuApator: ROWEK albo zostanie tam gdzie jest

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.