• Gospodarz bez swojego przedstawiciela

  Pamiętam, jak jeszcze kilkanaście tygodni temu z ogromną uwagą śledziłem to, czy Bydgoszczy zostanie przyznana kolejna runda Grand Prix. Biorąc pod uwagę tegoroczne występy Polonii na froncie pierwszoligowym, to właśnie w organizacji GP upatrywano szansę na solidne wypełnienia trybun obiektu przy ulicy (…)

  Więcej

 • Bo kibic się nie liczy...

  W tym tygodniu na dobre rozpoczyna się walka polskich drużyn o fazę grupową europejskich pucharów. W mediach trwają dyskusje o składach, personaliach i taktyce. Jest tylko jeden problem. Emocje z tytułu udziału narodowych drużyn na europejskiej arenie zaadresowane są tylko do garstki ludzi zgromadzonych (…)

  Więcej

 • Lewandowski winny, bo ma swoje zdanie...

  Kilkanaście dni po zakończenie Euro rozpoczęło się rozliczenie z wyniku osiągniętego przez reprezentację Polski. W jednym z wywiadów słów krytyki pod adresem Franciszka Smudy nie oszczędził Robert Lewandowski. Gwiazda Bundesligii wytyka Smudzie m.in. błędy w przygotowaniu fizycznym kadry. W kraju rozpoczęła (…)

  Więcej

 • Na przekór malkontentom

  Korzystając z wojenki na linii malkontenci-Smuda z chęcią wyrażę swoją opinię. Absolutnie nie jestem fanem Franciszka Smudy, ale w tej akurat kwesti dobrze go rozumiem.W momencie trwania Euro każdy Polak próbuje wyraźić swoje zdanie na temat kadry. Szkoda tylko, że budzi się w nas typowa polska zawiść. (…)

  Więcej