Na przekór malkontentom

autor: eXpErT | 2012-06-13, 17:43 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Korzystając z wojenki na linii malkontenci-Smuda z chęcią wyrażę swoją opinię. Absolutnie nie jestem fanem Franciszka Smudy, ale w tej akurat kwesti dobrze go rozumiem.

W momencie trwania Euro każdy Polak próbuje wyraźić swoje zdanie na temat kadry. Szkoda tylko, że budzi się w nas typowa polska zawiść. Krytykujemy, byle krytykować. Brakuje sensualnych faktów, aby potwierdzić swoją tezę. W mediach brylują eksperci na czele z Wojciechem Kowalczykiem, Tomaszem Hajtą i Andrzejem Iwanem. Znany z występów z Bundesligi Tomasz Hajto mecz otwarcia Euro określił mianem kompromitacji. Otóż nie! Kompromitacja to była na azjatyckim Mundialu 2002. Kompromitacja to mecz z Koreą i Portugalią! Szkoda, że Hajto zapomniał, co wyrabiał z nim Pedro Pauleta, który wręcz ośmieszał polskiego obrońcę!

Wojciech Kowalczyk słynie z ciętych komentarzy w "Cafe Futbol". Nie przeszkadzają mi one, jeśli mają sens. W przypadku Euro w tezach Kowalczyka, sensu nie ma. Były gracz Legii twierdzi, że Polacy są nieprzygotowani pod względem fizycznym. W takim razie polecam w spokoju obejrzeć mecz z Rosją. Człowiekowi, który nie zagrał na żadnym turnieju dorosłej reprezentacji a i w klubowej przygodzie nie potrafił przebić się w słabym Betisie wypadałoby zachować więcej pokory...

Swoje "ja" dokłada też Andrzej Iwan. Były wiślak wygłasza swoje obawy na temat słabej gry pozycyjnej Polaków. W takim razie polecam mu obejrzenia akcji, w której to Polanski zdobył gola ze spalonego.

Dziennikarskie gafy nie ominęły też Marcina Feddka. Żurnalista Polsatu najwidoczniej pozazdrościł malkontenctwa Wojciechowi Kowalczykowi. We wczorajszym Cafe Euro Feddek stwierdził, że za remis należy podziękować Andriejowi Arshavonowi, bo to po jego błędach zdobyliśmy gola i ruszaliśmy do kontr. W takim razie niech Rosjanie podziękują za gola Piszczkowi... Drugą głupią wypowiedzią jest to, że remis nic nam nie daje. Otóż ten remis daje nam bardzo dużo! Gdy wygramy nie oglądamy się na inncyh w kwestii awansu! W przypadku remisu należałoby nasłuchiwać wyniku meczu Greków z Rosją. Dodatkowo remis dał nam szansę na wygranie grupy!

Nie krytykujmy, bo tak najłatwiej. Troszeczkę pokory!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.