Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vegas lubi Komentarz

  Ile przekręty z Wrocławia zapłaciły za to zwycięstwo?

 • Vegas napisał/a komentarz do Żużel. Z torów PGE Ekstraligi wieje nudą! Cegielski nie gryzł się w język

  @yhym1920: Jeszcze się nie zorientowałes ze od wielu lat tym CYRKIEM (nie obrażając cyrkowców bo ram porzadek musi być ) zarządzają głupole i hipokryci którzy chcą tylko czerpać zyski i twierdzą dookoła że to jest najlepsza liga świata ,jakby co najmniej lig żużlowych było z 10 ...a jest jedna ..Haha A o tym Demskim to lepiej nie wypowiadać się i ich pseudo regulaminie który mogą do kosza wyrzucić ,interpretacja poszczególnych zdarzeń jest rożna ze śmiech na sali ...

 • Vegas lubi Komentarz

  A propos demskiego.... Zauważyliście jak Pan Nudny Regulamin w poprzedniej kolejce mało co nie pokłócił się z Jabolem co do tego kto ile siedział na motocyklu a sprawa dotyczyła się dotknięcie na łuku i upadku. Wtedy Leszunio twardo mówił "było dotknięcie to i jest wykluczenie zawodnika który atakował, sprawa prosta" a teraz w ten weekend "dotknięcie było ale nie mozna mówić o faulu". To jak to teraz do cholery jest? Jedna kolejka przy swoim widzi mi się a druga przy regulaminie? Dwie podobne sumytuacje typ interpretuje a dwa różne sposoby... W takim bądź razie wszystko można sobie ustalić/ustalać w trakcie sezonu .... A sprawa gkm w tym roku dobitnie to pokazuje......

 • Vegas lubi Komentarz

  Zepsuła mu się maseczka i musiał chodzić w kasku - bardziej bezczelnego tłumaczenia nie mógł sobie wymyślić. BURACTWO W CALEJ OKAZAŁOŚCI

 • Vegas lubi Komentarz

  Holta zachowałeś się jak burak dla mnie kara jak nic. Kamerzysta nie mówi po Angielsku? TY chłopie jesteś niby Polakiem od 20 lat jakoś nie nauczyles się mówić po Polsku? Dramat. W Polsce Polacy mówią po Polsku, ale ty tylko dla kasy masz obywatelstwo., dlatego zero szacunku dla Ciebie.

 • Vegas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mecz NUDA!!! Tragedia !! Mowy nie ma o widowisku i prawdziwym ściganiu tylko jazda gęsiego ,największa atrakcja to DEBIL HOLTA !! którego powinni ukarać tak aby płakał a od Protasa powinien dostać kilka strzałów w ten swój brzydki debilowaty ryj. !!!

 • Vegas lubi Komentarz

  Norweskie drewno nie ma siły trzymać motoru ale w parkingu kozak.Cieszę się ze nie ma go już w Zielonej.
  jak to zrobił niechcący mógł zainteresować się ofiara jego nieudolnego manewru i najwyraźniej w świecie przeprosić a nie wystawiac swe gałązki w parkingu.ale wyszła słoma z butów .

 • Vegas lubi Komentarz

  Miasto zabrało bańkę to dolaresy nie jadą
  Tak jest Panie Świącik jak się podpisuje wirtualne kontrakty
  Robisz to samo co Maślanka

 • Vegas lubi Komentarz

  Holta musi zostać surowo ukarany, takie zachowanie to wstyd

 • Vegas lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vegas lubi Komentarz

  widzem rze medaliki wyrastajom na miszczuf faulu - aktor-akrobata pawełek teras rysiek i jeszcze by siem znalazły dojazdy madsena nie muwionc o samym treneiro 0,7. ja rozumiem rozgoryczenie pszegranymi, aleć tsze siem opanować - ambicja ambicjom a kości i zdrowie zawodnikuf hyba ważniejsze.

 • Vegas lubi Komentarz

  ciekawe czy jak uderzył w kamerę , to też go bolały nadgarstki ?!

 • Vegas lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vegas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Śmiechu warte jest to ze Dankiewicz broni Łopacinskiego

 • Vegas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wyjątkowe matolstwo tym CYRKIEM steruje , i dlatego jest to CYRKOWE byle co ! Co chwila jakieś „numery” i to trwa od lat Po co to i komu? Rozgonić towarzystwo !! Jeszcze kluby bezczelnie z miejskich pieniędzy żyją a niby kluby zawodowe !! Kto daje przyzwolenie na to?? KTO? I ta bzdurna gadanina ze to najlepsza liga świata ! A są jeszcze gdzieś ligi inne aby tworzyć taka narracje zakłamana , aby coś wyróżniać to musi być konkurencja a w tym przypadku nie ma i nie będzie nigdy!!!

 • Vegas lubi Komentarz

  Jedynym pocieszającym faktem jest to że i Falubaz i Częstochowa straciły już punkty, Leszno jeszcze nie. Zatem jest duża szansa że jeśli bonusy się w miarę dobrze poukładają to będziemy po RZ na 1 miejscu w tabeli a później rozszalały medialnie Covid19 przypieczętuje kolejne mistrzostwo bo PlayyOff nie będzie xD taki oto mam sprytny plan.

 • Vegas napisał/a komentarz do Żużel. Niedosyt w RM Solar Falubazie po porażce. "Mogło być lepiej"

  @butcherNS: Coś tobie nie pasuje? Czy jakaś nie prawdę pisze? To ze jesteś zuzlojebem to twój problem i twoja choroba - prymitywizm

 • Vegas lubi Komentarz

  Szacun PePe i Vacul. Przeraza mnie niemoc
  Duzersa w drugich czesciach meczow. Niestety
  Druga linia z Michaelem i Lindbackiem cienizna.

 • Vegas lubi Komentarz

  Fajny artykuł, o niczym. Taka wierszówka na zasadzie "co widzę na obrazku". I nawet odniesienie do słów Protasiewicza. A co takiego powiedział? Ano, że przegrali. Jakie to odkrywcze! A tak dobrze się ten tekst zapowiadał...

 • Vegas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Falubaz przegrał mecz !! Tym razem nie dostał łomotu ale przegrał cxyli punktów nie ma i nie będzie a w rewanżu będzie tez porażka i tyle z tego CYRKU . Mecz ŻENADA!!! Nuda !! Jazda gęsiego znowu !!!Po co to komu? A komentarze w tv beznadziejne zakłamane !! Dankiewicz to przechodzi sam siebie bo to co on opowiada to wola o pomstę do nieba , Chłop ogląda chyba inny mecz bo opowiada o czymś czego na wizji nie ma !!

 • Vegas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  WIELKI MECZ??? To KPINA!!! Jazda gęsiego ,mijanek zero poza 15 biegiem a komentarze Dankiewicza który widzi coś czego nie ma nadaje się na długotrwałe leczenie!!! ŻENADA !!! Start i koniec widowiska to nawet nie jest skrót meczu to cały obraz !!!

 • Vegas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dobrucki to lizus ,żużlowiec z niego był żaden a już trener z niego jak z koziej du.y wentylator !! Przemądrzały świr !!! Nie można jego słuchać i oglądać .. oni zreszta wszyscy będą wszystko zaprzeczać i wymyślać bzdury aby mieć kasę z tego podobnie pseudo fachowcy ,pseudo znawcy i pseudo dziennikarze i ich debilne gadki

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.