fullkiller - lubi

 • fullkiller lubi Komentarz

  Do kokojambo - to ty też jesteś marzycielem.

 • fullkiller lubi Komentarz

  Hlib zszedł do 120 kg, brawo!

 • fullkiller lubi Komentarz

  Oczywiscie, ze nie. Hlib traci go juz intensywnie od kilkunastu lat. Z sukcesami! :D

 • fullkiller lubi Komentarz

  ...a rok wcześniej w I lidze startował walasek i też miał średnią niższą niż teraz w dodatku był gorszy od lindbaecka

 • fullkiller lubi Komentarz

  myślisz, że jest u nas na ryczałcie? Jak będzie w lidze jeździł drezyną, to nie zarobi na tytanowo-złoty motocykl na GP.

 • fullkiller lubi Komentarz

  na Okoniewskiego, Walaska i Jurice spokojnie wystarczy.

 • fullkiller lubi Komentarz

  bzdura - na GP ma innych sponsorów - klub nie będzie łożyć na jego starty w cyklu. Kolejna bzdura to stwierdzenie, że niby ciebie opluwaliśmy. Każdy widział jak Anton jeździł po GP - szału nie było (chociaż nie zawsze).

 • fullkiller lubi Komentarz

  nie dla każdego, ale dla większości już tak. W zeszłym roku B. Pedersen potrafił zrezygnować z treningu przed GP po to, aby trenowac na torze w Gnieźnie. Przyjechał, potrenował i zaczął przywozić cenne punkty.

 • fullkiller lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • fullkiller lubi Komentarz

  znowu go oszukali ? :) ... prawda taka ze andrzej wybitnym bokserem nigdy nie był , solidnym sredniakiem , wsrod najlepszych zbierał tylko srogie baty albo ucuekał zeby ich nie zebrac :)

 • fullkiller lubi Komentarz

  endrju szuka jeszcze kasy w polsce bo w USA już pies z kulawą noga mu nie zpałaci za walkę konkretnej kasy problem polega na tym że endrju nie jest przygotowany do walki nawet z takim samym emerytem jak on

 • fullkiller lubi Komentarz

  A te co są teraz to była wiadoma??W czasie testów już zawodnicy jęczeli a teraz każdy krzywi nos jak ktoś chce im dać coś nowego.

 • fullkiller lubi Komentarz

  Łapówy FIM brać nie musiał! Zobaczcie sobie klasyfikację generalną GP 2010 - gdzie Polacy a gdzie Duny. Mi tu bardziej pachniało wykolejeniem polskiej lokomotywy - co im się zresztą udało. W drużynówce dodatkowo skasowali rok temu jednego zawodnika, bo same tłumiki nie pomogły. Po co - aby nasi rok w rok nie kasowali złota i nie zdominowali speedwaya. Bo brak sukcesów w krajach skandynawskich, to znaczne obniżenie się zysków dla całego otoczenie speedwaya w tych krajach. Zdecydowanie większa to strata, niż potencjalna jednorazowa łapówa od małego producenta tłumików.

 • fullkiller lubi Komentarz

  To utopia, ale wyobrazcie sobie np., ze w 3 kolejce na zadnych zawodach nie ma kibicow ( ostrzegawczy protest przeciw FIMowi i PZM-motowi + Stepniewskiemu).
  Nawet nie jestecie sobie w stanie wyobrazic poplochu srodowiska zuzlowego - od klubow, porzez zawodnikow do polskich i niepolskich krawaciarzy.
  To zmieniloby wszystko!
  Wiem, wiem, ze to marzenia scietej glowy!??

 • fullkiller lubi Komentarz

  na dobre papugi starcza jak pokazuje życie:)a to nie pierwszy raz przeciez.

 • fullkiller lubi Komentarz

  Za dużo pieniędzy w kieszeniach, a za mało rozumku w głowie i mamy efekt.

 • fullkiller lubi Komentarz

  Mało mnie interesują minusy sfrustrowanych kibiców Torunia, jednak stara prawda jest nadal aktualna:
  "kto się głupi urodził- ten głupi umrze".
  Nie wierzę, w same zbiegi okoliczności. Cały świat się uwziął na biednego Darcy'ego, a On jest tylko Bogu ducha winnym super star macho speedwaya- skromny cichy, zawsze kulturalny i grzeczny. Zawsze był dobrym i uczynnym sąsiadem nie wadzącym nikomu...
  Afera o gwałt [uniewinniony] pewnie się na Niego babsztyl uwziął.
  Po meczu ligi angielskiej dostał w palnik w barze- pewnie też za darmo.
  W opisywanej historii nie brał narkotyków. Za tydzień dojdzie sprostowanie że to nie piwo było, a szampan bezalkoholowy i nie uciekał przed policją a jedynie jechał przed nimi nie mogąc zatrzymać się na autostradzie..a w zasadzie to nie był motor a rower i wcale nie chodziło o brak papierów tylko o autograf.
  Świat jest pełny ludzi niewinnych, albo którzy siedzą za niewinność. Ten typ już tak ma- wszyscy się na Niego uwzięli.
  Aczkolwiek gdy patrzę na zdjęcia z Jego udziałem na których na siłę stara się wyjść na pajaca, albo środkowy palec nieustannie Go świerzbi- to jakieś to smutne. Wstyd robi klubowi z Torunia i tyle.
  Ale... Unibax ma ławkę dosyć dobrze obsadzoną, więc w meczu ma kto jechać. Sądzę, że gdyby Darcy trochę dłużej sobie na Niej posiedział- dobrze by Mu to zrobiło.
  pozdrawiam z Leszna

 • fullkiller lubi Komentarz

  Tak. On nigdy nawet nie wziął kieliszka do ust, o narkotykach kiedyś czytał, a policja to zatrzymała nie jego tylko 15 lat temu jego mamę jak go wiozła do przedszkola i nie za jazdę po pijaku tylko za to że w czasie jazdy poprawiała mu rajstopki.
  A z tym gwałtem? Pokażcie mi człowieka na tej planecie który by nie był o niego posądzony. Przecież każdemu to się zdarza.
  Chłopak ma prawo być oburzony, bo policja powinna zająć się zapewnieniem bezpieczeństwa przechodniom usuwając ich do domu, a nie łamać mu karierę i uniemożliwać treningi poza torem.
  A prawo jazdy nie jest potrzebne jak się ma medal.

 • fullkiller lubi Komentarz

  Jak nie znasz prawdy to nie oskarżaj,podstawowa zasada i w imię przyzwoitości nie obrażaj.Pozdrowienia dla wszystkich kibiców.

 • fullkiller lubi Komentarz

  FIM sie opiera nowym przelotowym tlumikom, dlatego ze jak je wprowadza to wszyscy zuzlowcy sie na nie przerzuca, a dotychczasowi producenci zostana z niczym. Tymczasem FIM sprzedal za gruba kapuche licencje na nowe tlumiki kilku firmom do 2015 roku. I co teraz? Kapucha wzieta a umowa niedotrzymana? Śmierdzaca korupcja dzieje sie na naszych oczach, a my nic nie mozemy zrobic? Beda probowaly granatowemarynary odwlec wprowadzenie przelotowego tlumika, tak dlugo jak to mozliwe.