Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Co do porownan politycznych.. To samo mozna powiedziec o Tusku, bedacym kukielką Merkel, i Komorowskim itd. Wiec sobie darujcie jednostronne porownania politczne.

 • Maruda1 lubi Komentarz

  No to jestem teraz ciekaw czy ci co pisali że Dariusz.O bedzie miał honor aby przeprosić Drabola jak zostanie uniewinniony czy teraz sami będą mieli ten honor aby przeprosić Dariusza.O no czekamy panowie z Wrocławia czy może jesteście tak samo jak wasz śmieszny klubik

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Drabik czyli ojciec psa wraz ze sztabem szkoleniowym zostaną najprawdopodobniej pociągnięci do odpowiedzialności przed prokuratorem za fałszowanie dokumentów , pisze Przegląd sportowy..

 • Maruda1 lubi Komentarz

  To było do przewidzenia.....zawodnik milczy przez parę miesięcy a potem oczekuje cudów.

 • Maruda1 lubi Komentarz

  SUROWO UKARAĆ. NIE ROBIĆ WYJĄTKÓW. DUDEK I ŁAGUTA NIE KOMBINOWALI JAK TEN KOLES DRABIK.
  "JEDNODNIOWA HOSPITALIZACJA NA STADIONIE". KOŃ BY SIĘ USMIAŁ. ile trzeba miec tupetu,żeby takie teksty wciskać komisji.

 • Maruda1 lubi Komentarz

  "... linia obrony zawodnika opiera się na stwierdzeniu, że przyjęcie kroplówki było jednodniową hospitalizacją na stadionie,.." - czego to papugi nie wymyślą ;)

 • Maruda1 lubi Komentarz

  80 % internautów za tym by zabrać temu cwaniakowi tytuł IMŚJ ....wszystko w temacie .
  Powinien przeprosić Smektałę i Kuberę . A tytuł powinien przypaść Smektale .

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Nie żałuję gnojka...cwaniastwo i buractwo trzeba tępić

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Stanisław Mróz : Przestańcie wy się już tam w tym Wrocławiu ośmieszać takimi tekstami.Ja wiem,że tonący się brzytwy chwyta,ale bez przesady

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Co tu dużo gadać.Mistrzem świata juniorów jest Bartosz Smektała,a srebrnym medalistą Dominik Kubera.Wszystko w temacie

 • Maruda1 lubi Komentarz

  "Maksym Drabik znalazł się na cenzurowanym, bo przed finałem PGE Ekstraligi wyjawił podczas testu antydopingowego..."
  czyli ? przyznał się bo i tak był test ? a jakby testu akurat nie było to by też się przyznał ?? wątpie.

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Przecież to jest jakieś chore jest przewinienie musi być kara . A potem do roboty i tyle w temacie . Ale trzeba zdjąć różowe okulary i popatrzeć na wrocławski klub z innej perspektywy. Niejasności z torem zawieszenie trenera teraz sprawa Drabika - lekarz podający kroplówkę . "czy leci z nami pilot" Czy ktoś w tym klubie nad czymś panuje ? Czy cel uświęca środki?

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Dziwię się tym, którzy w swoich komentarzach próbują tłumaczyć i bronić dopingowych cwaniaczków. Cały świat walczy z dopingiem a tu w Polsce słyszy się głosy usprawiedliwiające nieuczciwe zachowania sportowców. Nikt nie występuje w obronie Rosjan, których za doping wywalono z najważniejszych zawodów sportowych. To bardzo dobre rozwiązanie, choć z pewnością karze też tych "czystych" sportowców. Nie wydaję wyroku na Drabiku ale jeżeli faktycznie złamał zasady to musi ponieść karę. W tej sprawie nie obchodzą mnie nazwiska, kluby i reprezentacje. Mówię stanowcze NIE dla wszelkich form dopingu!!!

 • Maruda1 lubi Komentarz

  @Lukim81Pomorskie-Śląskie: To zadne polowanie,sprawa juz raczej przesadzona i jedynym slusznym rozwiazaniem jest drakonska kara,tak jak to bywa w innch dyscyplinach sportu za uzywanie srodkow dopingujacych.Ma mlody niesamowite papiery na zuzloka,jednak zapedzil sie sam w kozi rog i musi beknac.

 • Maruda1 lubi Komentarz

  A gdzie skandal z Torunia z liczeniem KSM-u i sędzią Lisem ?

 • Maruda1 lubi Komentarz

  ucieczka no na pewno cos smutnego, ale kary dla tego klubu uznalbym raczej za bardziej skandaliczne, biorac pod uwage wcczesniejszy skandal z tego samego sezonu z odwolanym meczem przez walkower w sumie porownywalnych okolicznosciach,czyli meczu leszno-rzeszow, poza tym niestety jeszcze wiele wiele innych zdarzen ktore chluby nie przyniosly

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Lukaszku,nie jestes w stanie wymienic wiekszej ilosci skondali,bo na temat zuzla masz taka wiedze jak Olkowicz,Ryczel,Slak,Paczpan,Cugowski,Feddek i lamotte-"najwiekszy znawca speedwaya w Europie",ten ktory twierdzi ze Piotr Swist ma tytul IMP seniorow przeczytawszy wszystkie Tygodniki Zuzlowe od A do Z. Laiki i pikniki. Pisz Ty chlopie lepiej o F1.

 • Maruda1 lubi Komentarz

  A gdzie Zenek Kasprzok uciekający przez płot z przewierconym tłumikiem swojego syncia?

 • Maruda1 lubi Komentarz

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU życzę wszystkim. Tym uprzejmym i tym niemiłym, tym co dają plusy i tym co dają łapki w dół, także życzenia dla tych co nie rozumieją i tych chwytających w lot. Życzę także wszystkim masę wrażeń z zawodów wszystkich lig żużlowych w roku 2020, masę mijanek, emocji i pozytywnego nastawienia do wszystkich ... na torze i trybunach - przedszkolak - MUCHOMOREK :)

 • Maruda1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę ,że zakaz palenia jest bardziej potrzebny ,dotyczy się wszystkich stadionów .wyznaczenie miejsca dla sympatyków papierosa będzie zgodne z ustawą .

 • Maruda1 lubi Komentarz

  Ach ta demagogia...
  Normalnie artykuł sponsorowany.
  Pan redaktor tradycyjnie zresztą niema dostępu do umowy między klubem a miastem więc pojęcia niema o czym pisze tradycyjnie już zresztą, jeśli jest kontrola i są sygnały o jakiś nieprawidlosciach to jest to tylko i wyłącznie wina klubu i jego pracowników, miasto to robi to do czego miasto obliguje ustawa TAK SIĘ NIE ROBI PANIE OSTAFINSKI, nie nastawia się wrogo kibiców klubu do prezydenta miasta i urzędników którzy wykonują swoją pracę i nie jest ich wina ze błąd popełnili pracownicy klubu(jeśli takowy de facto popełnili a nie jest pomrocznosc jasna Pana redaktora).
  Jasne że jeśli dojdzie do degradacji to pozostanie smutek i solidaryzowanie się z kibicami z Rybnika ale próba zwalania na prezydenta Miasta jest niczym innym niż le cabaret.
  Kończ Wasc wstydu oszczędź, nikt Cie nie ogląda, nikt Cie nie czyta nikt się z Tobą nie liczy.
  #ostafinskimusiodejsc #ekspertodsiedmiubolesci

 • Maruda1 lubi Komentarz

  INTERNETEM. SPOKOJNIE, TO TYLKO BLEF

  FOT. KS ROW RYBNIK.
  NEW
  ROW RYBNIK BRONI SIĘ INTERNETEM. SPOKOJNIE, TO TYLKO BLEF
  Marek Wójcik / 18 grudnia 2019

  Żużlową Polskę obiegła dziś informacja, jakoby ROW miał zostać pozbawiony dotacji z miasta i tym samym jego start w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi jest wątpliwy. Spokojnie, ROW będzie jeździł w PGE Ekstralidze.

  Poniżej oświadczenie wydane przez Agnieszkę Skupień, rzeczniczkę prasową rybnickiego urzędu miasta:

  “W zatwierdzonym tydzień temu budżecie miasta na 2020 rok są zarezerwowane pieniądze (2 mln zł) na promocję Miasta Rybnika przez sport. Mamy nadzieję, że klub żużlowy wystartuje po te środki w konkursie. Dlatego nieprawdziwą jest informacja przekazana przez redakcję WP Sportowe Fakty o szukaniu oszczędności przez Miasto w tym obszarze. Zależy nam na tym, by tradycje żużlowe w mieście nadal były marką Rybnika, ale w kwestii wydatkowania publicznych pieniędzy zasady są jasne i przejrzyste. Szukaliśmy innych rozwiązań prawnych, wygodniejszych dla klubu, niestety nadzór prawny wojewody je odrzucił. Zwracam uwagę, że obecność klubu w Ekstralidze nie zależy od Miasta, a od klubu żużlowego, formy jego zawodników i sposobu zarządzania, dlatego o kolejny sezon K.S. ROW Rybnik proszę pytać klub a nie Miasto.  Trwa kontrola dotacji dla klubu żużlowego za 2018 rok, podobne kontrole są przeprowadzane we wszystkich klubach sportowych pobierających dotację z miejskiej kasy. To środki publiczne, ich wydatkowanie podlega weryfikacji czy są wydawane zgodnie z przeznaczeniem. Przyznanie dotacji reguluje odpowiednia ustawa, która między innymi dyktuje jasny warunek: przyznane środki są jednoroczne, przyznane na dany rok i w tym roku muszą być wykorzystane. Jeżeli pojawia się nadwyżka wkładu własnego, klub powinien o niej poinformować Miasto, wtedy aneksuje umowę, klub nie musi niczego zwracać, przy czym wydane środki muszą być wydane w tym roku, w którym obowiązuje umowa. W przypadku, kiedy środki nie są wydane, Miasto ma prawny obowiązek, podkreślam obowiązek, nie wybór, żądać ich zwrotu. O zasadach pobierania środków z miasta wynikających z ustawy klub był wielokrotnie informowany.”

  Tak głosi komunikat wydany przez miasto. Jak udało nam się usłyszeć w urzędzie miasta, włodarze Rybnika są mocno zniesmaczeni powstałą sytuacją. Dziś od rana odbierają telefony, szkoda tylko, że te w rybnickim klubie milczą. Poza przedstawicielami miasta Rybnik wszyscy nabrali wody w usta. W najbliższych dniach, klub z Rybnika ma złożyć dodatkowe wyjaśnienia poparte dokumentami. Problem, jak przypuszczamy, w tym, że najwyraźniej tych ostatnich nie można odpowiednio skompletować, a winą za powstałą sytuację prezes klubu Krzysztof Mrozek chce przerzucić, za pośrednictwem medium, na miasto, które przez lata mocno dofinansowywało rybnicki żużel. I stąd granie na emocjach, szantaż, jakich było już w polskim żużlu mnóstwo – na zasadzie, że skoro miasto nam nie pomaga, to my się wycofujemy.

  Dla jasności – włodarze ROW-u nie potrafią zebrać papierów dokumentujących wydanie wszystkich pieniędzy pochodzących z miejskiej dotacji na sezon 2018. A tego wymaga prawo.

  Co ciekawe, miasto Rybnik zaproponowało prezesowi Mrozkowi, aby spór został rozstrzygnięty przez sąd. Ta propozycja spotkała się jednak ze zdecydowaną odmową.

  Trzymamy kciuki za ROW, pójścia na wojnę z własnym, pomocnym miastem nie polecamy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.