Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Markolot

  I tu się Pan mylisz. To że jest na podstronie sportowej to niekoniecznie znaczy że głównym tematem jest sport. Ale czytanie ze zrozumieniem dla niektórych to sporawy problem :-(

 • Markolot lubi Komentarz

  To nie morawiecki dał tylko my

 • Markolot lubi Komentarz

  Krzywousty miał gest, a szary podatnik za niego zapłaci

 • Markolot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Markolot lubi Komentarz

  gdyby to było szczere obdarowanie zawodnika, ale po TCS nawet nie było gratulacji, teraz po drugie Olgi Tokarczuk do dziś nikt nie zauważył i spodziewam sie, tak około kwietnia prezydent i pani Oldze wręczy parę groszy. Na pewno Dawid zasłużył i na ten gest ale gdyby nie mieszano do tego wyrafinowanej polityki.Z przymrożeniem oka dodam, dlaczego dopiero 5 miejsce Polaków drużynowo, bo zawsze gdy jest prezydent nie idzie skoczkom wczoraj sprawił to premier.

 • Markolot lubi Komentarz

  Odwet za Justynę. :)

 • Markolot lubi Komentarz

  Przypuszczam , że Norwegowie się odwolają i wygrają , bo kombinezon był antyastmatyczny .

 • Markolot lubi Komentarz

  Po raz kolejny to Polacy odwalają najgorszą robotę a i tak później ci przyjaciele z zachodu będą mówić że Polak to faszysta i rasista. Zresztą cały świat wie że żaden mądry himalaista nie wybiera się w tak niebezpieczną wyprawę z Francuzem czy Anglikiem. Bo to największe kanalie i tchórze które jak tylko coś pójdzie nie tak, ratują tylko swój tyłek.

 • Markolot lubi Komentarz

  Powiem szczerze: nie rozumiem Ciebie. Wyprawa miała jeden główny cel - uratować Mackiewicza. Cel ten nie został osiągnięty, ekipa ratunkowa nawet się do Mackiewicza nie zbliżyła, a Ty jesteś oburzony, że słychać głosy NIEDOSYTU ? OK, "ratownicy" dali z siebie wszystko, ale kompletnie bez efektu. No, przesadziłem, uratowali Francuzkę, ale chodziło przecież przede wszystkim o Polaka, a tu akcja zakończyła się pełną klapą - takie są fakty. Sprawiasz wrażenie osoby dla której cel wyprawy ratunkowej miał znaczenie drugorzędne Ważne, że ratownicy tak wspaniale działali. Pełny sukces !

 • Markolot lubi Komentarz

  irytują mnie wypowiedź ludzi którzy wdrapali się najwyżej na tapczan w swoim domu i tam pozostają w nieskończoność a jedyna aktywność ruchowa to klikając paluszkiem w klawiaturę swojego lapka opychając się przy tym hamburgerem. Wiadomo Tomka szkoda bo to był bardzo pozytywny człowiek ale zrozumcie że uratowanie francuzki to był szczyt możliwości ludzkiej jaką dokonali Bielecki i spółka, wędrówka po Tomka była by niestety zbyt ryzykowna w tych panujących warunkach po drugie nie było pewności czy idą po żywą osobę bo Tomek nie dawał oznak dodatkowo francuzka potwierdziła że Tomek był już w stanie agonalnym gdy się rozstali więc nagle po kilku dniach sił by nie odzyskał na aktywne zejście a tylko to było gwarantem że sprowadzili by go bazy po trzecie Tomek przebywał w strefie śmierci czyli pow. 7000 więc można śmiało stwierdzić że na 99,9 % już nie żył czyli to było zbyt ryzykowne żeby iść jeszcze ponad 1000 m do niego po to żeby stwierdzić tylko zgon bo i tak by musieli go zostawić. Także do kanapowych troli stulcie gęby zanim coś napiszecie.

 • Markolot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ktoś wie o darmowym streamingu z tego spotkania?

 • Markolot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Można gdzieś jakiś darmowy steaming znaleźć?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.