Cz-waCKM - lubi

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Wypłukanie śŕodków dopingujących wlewką witaminy jest podobne do tego jaby jechać po pijanemu samochodem i za tydzień to zgłosić przy kontroli policjantowi. Młodego trzeba wyprostować żeby nabrał pokory bo jak dostanie krótką karę to inni też tak będą chcieli. Sparta by chciała pewnie karę typu - zakaz jazdy od października do marca w zawieszeniu na 6 miesięcy a młody dalej by obrażał wszystkich i lekceważył jazdę dla reprezentacji.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  2 latka. Tu pochwałiki nic nie pomoga panie Rusko.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Ale jaja Sparta uczciwa...... . Preparowanie toru, szprycowanie drabika, uszkodzona banda i maszyna starowa w finałach..... karma wraca...

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Rozpieścili chłopaka i obrósł w piórka. Kara minimum 2 lata bo dalej będzie cwaniakować.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Witam ja jestem za karą dla zawodnika min 2 lata ,odebranie tytułu ims,juniorow i weryfikacje wyniku finałów jak by był czysty to by nie było kroplówki ale wcale się nie dziwie nauczył się w WTSie kombinatorstwa

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Jeśli się potwierdzi to cóż... jakiś czas temu Maksym uznał, że mądrzejsi nie są mu już do niczego potrzebni, bo sam wszystko wie najlepiej.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Klub chce walczyć z kibicami, nie z pajacami którzy mają problem o to że ludzie wstają.. Zgadza się idźmy w kierunku tych kibiców co dupy się nie chcą wstać do dopingu i mają problem z ludźmi co wstają , do tych kibiców co przychodzą za 15 min start i wychodzą w 14 biegu jak nasi przegrywają... Ludzie są ślepi i zawistni.. Pisać takie oszczerstwa, może po 2 tysiące krzeseł zajmowali, te liczby z tygodnia na tydzień są coraz większe.. Były wywiady w których prezes powiedział, że nie zniszczy tej rodzinnej atmosfery, wie że ludzie daleka do nas przyjeżdżają, były wywiady gdzie prezes wypowiadał się że on nie widzi problemów... A jednak.. Szmal i ci bardziej zamożni dla prezesa są wazniejsi... O tym jak zamykał kibiców cisza, o konikach cisza, o chuj*wej ochronie cisza, o tym iż kupi się karnet i nie można siąść z kumplem który wróci z anglii na jedne mecz, cisza, o tym że zabronił kibicą własnego klubu wnosic flagi bęben itp, a przyjezdnym np zielona Góra,.... Cisza... Tego ludzie nie widzą... I jeszcze pisać że wieszać fala like.. Muszę się dziadka spytać czy specjalnie konto założył aby dać łapkę w dół... Proszę wejść sobie na fora kibiców się i zobaczy ankiety jak się tam ludzie wypowiadają, a nie cieszyć się 1500 karnetów, co to jest?? Stadion miejscu 17.500.. Zobaczymy czy znowu będzie średnia po 15, 13 tysięcy... Powodzenia

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Dlaczego mam płacić taka sama cenę za karnet siedząc ma 2 wirażu jak jakiś typ który ma karnet przy starcie? To jest chore....ceny na wirazach powinny być niższe

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Pyanie za 100pkt.Dzieci do 12ego roku życia wchodzą za free.Czyli jak kupie dla siebie bilet i przyjde z synem to usiądę na miejscu z biletu a syn gdzie?na schodach mam go zostawić czy na kolana wziąść?eeeehhhh....

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  A kiedy będzie porządna ochrona na stadionie?

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Mam gdzieś wynalazki, moja noga tam nie postanie,a chodziłem na żużel od 74 roku.Brawo Panie Prezes.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Zwolennicy numerowanych miejsc, z tego co widzę, nie rozumieją problemu ani odrobinę. Albo są to ludzie, którzy łażą na mecze sami. Pal licho szaliki i pozajmowane miejsca. Całe życie chodzę na żużel i nigdy się o miejsce nie wykłócałem ani nawet nie widziałem takiej sceny. Zawsze sobie jakieś miejsce znaleźliśmy. Skandal nr 1 to jest teraz nakaz siedzenia w jakimś tam miejscu z biletu! Przecież to porąbane! Tylko niedojrzałe młodzieniaszki mogą myśleć, że nic prostszego jak kupować przez internet, wybierać sobie, zgadywać się ze znajomymi itd żeby mieć bilety obok siebie. To nie działa w ten sposób, nie w normalnym życiu, gdzie istnieje jeszcze odrobina swobody. Dziwię się tylko klubowi, że nie potrafili sobie wyobrazić możliwych skutków tego pomysłu. Przecież jak będę miał na żużlu sam siedzieć albo usadzą mnie gdzieś na drugim wirażu to zwyczajnie wybiorę relację w knajpie i piwo ze znajomymi, 40zł wystarczy w sam raz.
  PS. System numerowany nie jest - jak to się niektórym wydaje - sprawiedliwy. Czym różni się wykupienie karnetu z konkretnym siedzeniem od zajęcia tego miejsca szalikiem? No przecież to miejsce nie będzie już dostępne dla nikogo poza jedynym zadowolonym.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  OCHRONA NA MECZACH W CZĘSTOCHOWIE JEST Z ŁAPANKI ZA WYNAGRODZENIE 20 PLN + BEZ POJĘCIA O ORGANIZACJI IMPREZ MASOWYCH :-)

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Maksowi odbiła woda sodowa do głowy i taka jest prawda. Skonfliktował się z ojcem i gdzie może to go ośmiesza. Jeszcze do niedawna traktował Bartka Smektałę jak śmiecia. Rozumiem kibiców Wrocławia, że go bronią, bo co by nie patrzeć to ich zawodnik, ale naprawdę uwierzcie, że chłopakowi bije woda sodowa.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Młodemu Drabolowi się w główce popie...... totalnie chłopaku weź się ogarnij zapomniał wół jak cielęciem był

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Pan Rusko, to ten sam który już od dwóch miesięcy kusi etycznie Cierniaka, czy też ten sam który wyrywał w dwuznacznych okolicznościach z Piły Hampela, Miśkowiaka i Gapińskiego?

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Rusko mówiący o etyce, jest w tym równie wiarygodny, jak stały klient burdelu z obrączką na palcu, mówiący o zaletach małżeńskiej wierności...

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Firma forBET jest sponsorem tytularnym Włókniarza co nie jest zakazane, a każdy zawodnik (w tym juniorzy) jest zobowiązany do korzystania z kevlarów klubowych z logo takiego sponsora.

 • Cz-waCKM lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że Holta poszedł do Torunia, bo Świącik nie chciał mu znowu wpisać do kontraktu tych 151 zł?
  A poza tym, Toruń nie ma absolutnie nic wspólnego ze sprawą z artykułu.