Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mossberg napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Sparta weszła do gry o braci Curzytków. Odbije się od tej samej ściany co Apator?

  @kibicujmy kulturalnie: a może coś napiszesz np o Apatorze? Oni też ich chcieli. Ty mentalnie się chyba zatrzymałeś w poprzedniej epoce. Mamy sport zawodowy i nigdzie na świecie nie ma takiej spiny w tym temacie jak w Polsce. Nikt nigdzie nie wspomina, że ten czy tamten to wychowanek tego czy tamtego klubu. Idzie tam gdzie więcej dają tudzież mają lepsze warunki do rozwoju. A tutaj non stop płacz i hejt. Normalnie ręce opadają

 • mossberg lubi Komentarz

  @fan20: rozumek odebrało, czy brak wiedzy elementarnej w zakresie historiiiiiiiiii?

 • mossberg napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Sparta weszła do gry o braci Curzytków. Odbije się od tej samej ściany co Apator?

  @fan20: zauważyłeś już w lustrze, że ta cała żółć wypływa ci wszystkimi otworami ciele? Powinieneś się leczyć. Poza tym pytam się gdzie jest admin? Tacy osobnicy jak ten powyżej to powinni być zwalczani gdyż oni są siedliskiem zła a nie jakieś miasto czy klub w Polsce. Weź się chłopczyku z bąblem w nosie puknij w ten pusty łepek. Może rozum się odezwie i da ci znać, że jeszcze tam jest choć płonne to nadzieje.

 • mossberg napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Sparta weszła do gry o braci Curzytków. Odbije się od tej samej ściany co Apator?

  @Saddam: czyli jak Apator ich chciał to nie otwierałeś japy. Jak Sparta to już jest
  źle? Ty hipokryto

 • mossberg lubi Komentarz

  To nie kara tylko zemsta Cielaka :)))

 • mossberg lubi Komentarz

  LUDZIE L4 TO L4 MOZE RAZEM NA IMPREZIE BYLI I GRYPY JELITOWEJ DOSTALI ! LUDZUE KAŻDY MA PRAWO DO CHOROBY ! ROZUMIE JAK BY TO BYLO NAGMINNE ! KARA ZA CHOROBE TO JEST CHORE !!

 • mossberg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mossberg lubi Komentarz

  @Wilk: 100% racji!
  Trzeba pochylić głowę przed Unią Leszno, bo od kilku lat ma świetny zespół i nie wiem jak redaktor zestawiłby inny, mogący jej zagrozić. Sparta trafiła na złe lata, bo faktycznie miałaby uz kilka złotych medali, gdyby nie mocne Byki.

 • mossberg lubi Komentarz

  Ja uważam, że jest wręcz przeciwnie. Polityka transferowa klubu się jak najbardziej sprawdza. Problem w tym, że w tym samym czasie w Lesznie udało się zbudować coś niesamowitego. Gdyby Leszno nie było tak silne, wówczas te wszystkie drugie miejsca z kilku ostatnich sezonów mogłyby być złotymi medalami DMP.

 • mossberg lubi Komentarz

  Play offy beda z jedna reka na kierownicy, bo nawet nie ma z kim przegrac walke o nie ale o nic wiecej nie pojedziemy...

 • mossberg lubi Komentarz

  No i pięknie:) Przynajmniej nasi zawodnicy (Sparta Wrocław) nie połamią się w nieistotnych zawodach. Ja wnioskuje o trwałe usunięcie z kadry naszych zawodników.

 • mossberg lubi Komentarz

  Myślę, że warto przypomnieć fakty:
  1. Piotr i Przemek Pawliccy nie byli powołani na zawody Polska - Reszta Świata. Dodatkowo Przemek nie był na liście uczestników Złotego Kasku, jak również nie był rezerwowym Nr 1 i Nr 2 w tych zawodach.
  2. Na pierwszy i drugi termin Złotego Kasku żaden zawodnik nie przedstawił zwolnienia lekarskiego (trzeci termin, jak przyznał sam organizator był niefortunny).
  3. Władze żużlowe prowadziły (prowadzą nadal?) postępowanie wyjaśniające w sprawie zwolnień, ale dotychczas nikt tych zwolnień nie zakwestionował.
  Wobec powyższego, to co zrobił Marek Cieślak, pomijając drastyczne osłabienie reprezentacji kraju, a także ton publikacji Łukasza Kuczery, można nazwać tylko jednym dosadnym słowem (nie będę się wyrażać).
  Bardzo żałuję, że Markowi Cieślakowi przedłużono funkcję trenera kadry jeszcze o rok. Tę decyzję traktuję jako nagrodę dla niego za próbę nakłaniania zawodników do jazdy na niebezpiecznym torze w Pile, próbę zresztą nieskuteczną (oczywiście naprawdę winnych osób funkcyjnych nie ukarano, bo przecież trener kadry narodowej uważał, że nie jest tak źle). Tfu...

 • mossberg lubi Komentarz

  Tytuł jak wszędzie na ty gównie wp.pl!
  Buntownicy...dobre!
  Lewacki szmaciany portal!

 • mossberg lubi Komentarz

  Bu haha! Nie wytykając nikomu i nikogo nie ktytykując ale rezygnacja ze stałego uczestnika GP (Janowski) na rzecz Buczkowskiego, Jamroga, czy Przedpełskiego co ma średnią 1,214?I dlaczego Hampel skoro Paweł Miesiąc lepiej jeździł od niego? Czy rezygnacja z dwukrotnego IMŚ i powołanie Kopcia-Sobczyśkiego (ok, Drabik nie jest już juniorem) ale na litość Igor K-S ma średnią 0,57 tylko raz wygrał bieg w zeszłym sezonie a 33 razy był ostatni! Błagam z kim on ma walczyć? z Panem Wirażowym? Z reporterami na murawie? Litości.
  Ja wiem że to na wszelkie "wu", że tyle jest miejsc i trzeba (można) je zapełnić ale jak się czyta zestawienie kto jest a kogo nie ma, to widać że coś tu nie "halo".
  I co do L4. Jazda na żużlu i wyścig to nie jest siedzenie w biurze i popijanie ferweksu czy łykanie aspiryny i "jakoś dam radę", "przemęczę się". Ja nie chciałbym aby okazało się jeden wjechał w drugiego i wywiózł go w bandę i doprowadził do kalectwa tylko dlatego że podczas jazdy kichnął sobie w kask aż spadły mu gogle i stracił widoczność i doszło do tragedii. Wtedy każdy by się dziwił, "jak on mógł jechać? Przecież chory jest, powinien być na L4" itd.

 • mossberg lubi Komentarz

  Super jeszcze tylko powołać Ostafe i wszystko nasze....Bardzo dobrze że nie jadą walić taką reprez. .

 • mossberg lubi Komentarz

  Hynek, przeczytałem z zapartym tchem. Nie dam rady tego skomentować.Zatrzymam się tylko przy Motorze. Hynek, ile czasu podgrzewaliście atmosferę z Doylem? Temat w Lublinie już dawno się skończył a wy jeszcze że Motor licytuje. Nie pamiętam ile czasu to trwało może 2 tygodnie. Doylem Motor był zainteresowany naprawdę krótko. Mamy teraz efekty waszej nagonki, że niby Kępa zapowiadał że będzie, a nic takiego nie miało miejsca. Podobnie z Jamrogiem i Kasprzakiem. Do ostatniej chwili trzymaliście ciśnienie że Kasprzak się zastanawia, że Motor o niego walczy. Tutaj to już naprawdę przesadziliście i to bodaj ze 3 tygodnie jak już sprawa była zamknięta z Jamrogiem. Skład był dawno gotowy jak oświadczyliście że Kasprzak wystawił Motor. Chłopie, już niemal każdy was wkręca, już niemal każdy zieje ze SF. Mają na was wywalone. To zdanie podsumowuje jak was traktują: "Prawdopodobieństwo, że ktoś wypuści nas w maliny jest olbrzymie"

 • mossberg lubi Komentarz

  Taa, faktycznie po mistrzowsku. . Szczególnie były redaktor "po"Ruta trafił z Emilem w Falubazie tak że już go w redakcji nie ma. Brawo redakcjo!!!

 • mossberg lubi Komentarz

  Ale samochwalcze pierdy...chyba faktycznie czas na sen zimowy od SF.
  Chciałbym kiedyś poczytać i pośmiać się z opinii środowiska żużlowego (zawodników, trenerów, prezesów) na Wasz temat. Myślę, że byłby to felieton sezonu, Kuluar dostałby ślinotoku od ilości wyświetleń.

 • mossberg lubi Komentarz

  Wczoraj : "dlaczego Hancocka nie ma w rowie"
  Dzisiaj : "mega hit, Hancock w rowie"
  Ślepy by trafił więcej razy niż wy wszyscy w tej "redakcji"

 • mossberg lubi Komentarz

  Błaźnicie się do reszty...

 • mossberg lubi Komentarz

  Wy rozpracowaliście transfery? Litości, ubaw po pachy. Szczególnie po "prawie" zaklepanym Sajfutdinowie, który już miał być w ZG. Za tą akcję cała wasza żałosna ekipa grafomanów powinna teraz zasuwać na galerze wśród wszystkich mórz i oceanów świata! A porównanie do Leszna? W sumie macie rację, jesteście po tych samych pieniądzach. Zaudufane cwaniaczki z przerośniętym ego. Pamiętajcie, pycha kroczy ku upadku. Natomiast konkurencja nie śpi (Po Bandzie).

 • mossberg lubi Komentarz

  HAHAHAHAH SF ma tyle wspólnego z Unią Leszno co ostaf z dobrym dziennikarzem ;DDD

 • mossberg lubi Komentarz

  "Prawdopodobieństwo, że ktoś wypuści nas w maliny jest olbrzymie." Nie wierzę, że ktokolwiek czyta te brednie przed publikacją albo korekta ma japonki na oczach.

 • mossberg lubi Komentarz

  To ja, Narcyz się nazywam
  przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam
  jestem piękny i uroczy - popatrzcie w moje oczy
  jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy

 • mossberg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.