Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mossberg lubi Komentarz

  Niemcy zawalili, zapachniało amatorką, ale czy naprawdę nie dało się mimo wszystko tego meczu odjechać? Był na miejscu Szymański, oba kluby, dla Poznania ryzyko przegrania raczej zerowe. Domyślam się, że brakowało papierów przez niedbalstwo, gapiostwo albo i brak wiedzy, ale nie przez całkowity ich brak. Zatem może jakoś warunkowo można było ustalić odjechanie meczu, z uzupełnieniem formalności jutro? Tylko pytam... Straciła wizerunkowo liga, cały żużel, straciła telewizja, zawodnicy, oba kluby, kibice przyjechali na darmo. Nowy klub w lidze, z zagranicy, może jeden wyjątek warto było rozważyć zamiast twardego trzymania się regulaminów. Tak po prostu dla dobra sprawy.

 • mossberg lubi Komentarz

  manipulacja , sianie zamętu i obwinianie ludzi cd...

 • mossberg lubi Komentarz

  "Lepiej "niepotrzebnie" się zgłosić do lekarza i zrobić badania niż udawać, że nic się nie stało. Każdy powinien mieć w sobie taką odpowiedzialność"
  Co za bzdety. Ludzie zglaszali sie niepotrzebnie do lekarzy czy szpitali bo mieli nasiane w glowie z propaganda i zamiast leczyc ludzi naprawde chorych, badali ludzi zdrowych z podejrzeniem tego nibywirusa.
  Stop propagandzie

 • mossberg lubi Komentarz

  TWARZ W KUBEL!! A I OGARNIJCIE TE PROCEDURY PRZY WEJSCIU ZE PLECAK TRZEBA CHOWAC POD KOSZULE...

 • mossberg lubi Komentarz

  LUDZIE CZY DO LEKARZA CHLOP POSZEDL BO CZUL ZE MA CIAZE ALE NIE BYLO WIDAC BRZUCHA?? JA ***

 • mossberg lubi Komentarz

  Szpitale stoją teraz puste, więc chodzi wyłącznie o to żeby siać panikę, żeby można było pod płaszczykiem epidemii zniewalać ludzi, okradać i wszystkich zaszczepić. Służba zdrowia zarabia na covidzie miliony, więc im to na rękę.

 • mossberg lubi Komentarz

  Większość nowych zaskarżeń to górnicy albo och rodzinny Te liczby są tylko po to żeby zatrzymać górników na Śląsku bo szykuje się strajk

 • mossberg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mossberg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mossberg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mossberg lubi Komentarz

  Przestań pajacowac doktorku. Te wszystkie zasady są po to żeby sterować ciemnym ludem. A ty pajacyku jakbyś chciał zabłysnąć to wytłumacz mi w jaki sposób ta szmaciana maseczka ma mnie uratować przed wirusem? Widziałeś kiedyś matole maskę biologiczną na wirusy? Co z oczami? Żużlowcy udzielający wywiadu w tv zakładają jedne i te same słuchawki..... I nie mydlcie mi oczu że są dezynfekowane za każdym razem, bo to że garniaki nosicie nie czyni was pacholki kimś lepszym. Czemu doktorku od siedmiu boleści nie byłeś taki mądry załóżmy 10 lat temu na temat tego wirusa? Przecież wiemy o nim od lat 60..... W doooope se wsadzie te wasze zasady. Gnębieni w szkole byliście i teraz chcecie się odgryzać, zly dotyk boli całe życie a wy jesteście tego przykładem.

 • mossberg lubi Komentarz

  Skoro ten wirus jest taki groźny, to czemu liczba zgonow w 2020 roku jest mniejsza niz w 2019

 • mossberg lubi Komentarz

  Buahaha ! Dobrze ,że to śmieszna korona ,a nie ebola,bo z nim tak łatwo by się nie dało ogłupić ludzi.. jest i plus.. grypa zniknęła raz na zawsze ! Haha!

 • mossberg lubi Komentarz

  Zaciskają pętlę na szyi coraz bardziej, testują ile ludzie są w stanie wytrzymać. Jeśli nie zareagują to będą dalej uciskać.

 • mossberg lubi Komentarz

  Reżim a co takiego gdzie on był podczas wieców wyborczych ????

 • mossberg lubi Komentarz

  hahahaha dobre kosery placa to sie pisze

 • mossberg lubi Komentarz

  Trzeba było nie szczepić starych ludzi na grypę, teraz szczepionki zbierają swoje żniwo.

 • mossberg lubi Komentarz

  Tomasz Wołek to też człowiek obłąkany.

 • mossberg lubi Komentarz

  Zgadzam się w 100% jedyne z czym się nie zgadzałem w wypowiedzi p. Kowalskiego to przykład butów Lewandowskiego, sporty motorowe (wszystkie) mają to do siebie, ze sprzęt jest ważny i zawsze tak będzie zachwiane zostały jedynie proporcje teraz mamy 20/80 a powinno być przynajmniej 50/50 a ideałem było 80/20...no ale to się raczej nie uda.

 • mossberg lubi Komentarz

  Jeśli szukać wspólnych mianowników w wypowiedziach Ryszarda i Rafała, to trzeba wskazać na sprzęt. Już teraz powinny być toczone rozmowy co i jak zmienić. Jakiś panel złożony z mechaników, tunerów i zawodników. Niech wypracują rozwiązanie, a odpowiednie władze niech to po prostu wdrożą nie oglądając się na FIM. C*** z FIMem. Do niczego ich nie potrzebujemy.

 • mossberg lubi Komentarz

  Wystarczy żeby komisarz się nie wtrącił i gospodarz niech robi tor pod siebie warunek jeden , równy bez dziur. I zmiana w składach trzech Polaków a nie trzech zagranicznych. Liga będzie bardziej wyrównana czyli lepsza. A w ten sposób pierwsza liga też bedzie silniejsza. Czas na zmiany i to radykalne.

 • mossberg lubi Komentarz

  Najbardziej wkurza mnie fakt że komentujący chowają się za jakimiś kretynskimi nickami i boją się pokazać kim są naprawde - tchórze! Co do Pana Ryszarda i jego zarzutów to zgoda ale zapomniał pan o sobie. Panie Dobrucki do formuły zbliżają nas od lat tunerzy którzy robią szybki sprzęt tym którzy mają pieniądze i to oni wbrew pozorom są spirytus mowens całej sytuacji. Wie pan ile kosztuje zwykła krzywka a ile niezwykła? Proszę zapytać tunera. Powtórzę jeszcze raz zaledwie kilka procent żużlowcow ma pieniądze na dobry sprzęt i tu skończył się żużel i zaczęła formuła . Dodam jeszcze że instytucja gościa również powinna znaleźć się na tej liście i to wypisane dużymi literami. Jadąc samochodem i słuchając transmisji nie wiedziałem czy jedzie Toruń, Rybnik czy Gorzów - paranoja. Każdy chyba zdaje sobie sprawę ze jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo. Stary zuzel już nigdy nie wróci bo ludzie stali się niewyobrażalnie pazerni. To tyle pozdrawiam

 • mossberg lubi Komentarz

  @Vegas: dobrucki to wielki mistrz jazdy tak jak jego ojciec a wy macie takie pojęcie o tym sporcie jak malutkie złośliwe merlinuy p[an DOBRUCKI KIEDYŚ ODDAŁ KASĘ KIEDY NA Ukrainie spaliły motocykle startu gniezno

 • mossberg lubi Komentarz

  @Vegas: Żużlowiec z niego był żaden?Człowieku puknij się w głowę..chyba największy pseudoznawca to jesteś ty.

 • mossberg lubi Komentarz

  Ludzie którzy rządzą żużlem całkowicie nie czują tego sportu... Pierwszy przykład na samej górze i Armando "capo di tutti capi" Castagna, który jest niby szefem światowego żużla a sam nie potrafi pomóc żużlowcom w swojej ojczyźnie czy BSI które ma głęboko w czterech literach rozwój tego sportu, tylko kasa, kasa, kasa... W Polsce typowy beton, ciągle ci sami ludzie z coraz głupszymi pomysłami,nowinkami, regulaminami... Kiedyś żużel był fajny bo był prosty, bez głupawych przepisów, bez wielkich stadionów, sztucznych torów... Klubów żużlowych z roku na rok coraz mniej o zawodnikach już nawet nie wspomnę... Najbardziej zabawne jest lansowanie się na "najlepszą ligę świata" buhaha a ile tych lig jest? Może 10 a i tak w każdej prawie ci sami zawodnicy

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.