Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Jak był Andzia Puczyński to nie było problemu z torem.
  Panie Świącik proponuje wsiąść na ciągnik i pokazać jak tor ma wyglądać

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  To nie tylko Doyle zawalił mecz. Wszyscy oprócz Lindgrena, Madsena i jeszcze Holty dali ciała włącznie z trenerem.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Jak chce się walczyć z najlepszymi to trzeba umieć jeździć w każdych warunkach torowych. Jakoś zawodnicy Falubazu nie mieli problemu z dopasowaniem się.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Cieślak czemu zrobiłeś taki? A cieślak.Taki? to znaczy jaki?

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  ... i pomyśleć że nie tak dawno każdy zachwycał się naszym torem i pokazywał jako najlepiej przygotowany do walki ... ja wcale nie wymagam wygranej ale jazda gęsiego to ostatnia rzecz jaką chce oglądać kibic żużla ... w 15 biegach były trzy góra cztery mijanki na trasie , każdy kto wychodził na dużą zostawał w tyle ...

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Wszyscy naskakują na Holte kara 20 tys czerwona kartka itp.A może to ta hiena z kamerą jest winny są te śmieszne zasady teraz przez tego niby wirusa i to mi się wydaje ze jedyny do ukarania jest kamerzysta

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Brawo dla nas. Jesteśmy na ten moment druzyną żałosną, która robi wszystko żeby przegrywać. Najgorsze jest to że i tak pewnie tymi bonusami i jakimś durnym fartem, gorszą formą Wrocławia i tak się jakoś do tego PO wtoczymy. Ile razy nie zrobimy takiego toru zawsze przegrywamy, albo się męczymy o wygrana. Ale co tam, robimy go kolejny i kolejny raz. Nie wiem kto jest takim - za przeproszeniem - kretynem, że do tego ciągle dopuszcza. Na torach gdzie decyduje start i potem nie ma nic się męczymy, Ale co tam, robimy, robimy start. Sami siebie skazujemy na męczarnie i po prostu szkoda na takie coś patrzeć. A jeśli za taki tor odpowiada komisarz to niech się pi***oli i już nigdy tu nie wraca. To nie był Częstochowski tor. Nie wiem jak nazwać to co dzisiaj na Olsztyńskiej było... Ludzie w Częstochowie nie płacą za bilety czy karnety żeby oglądać tutaj jazde gęsiego. Ten tor to był zwykły wstyd. Skoro każdy bierze sobie gości jak leci to pora może wziąć Gruchalskiego a Doyle'a wyp***lić ze składu. Nie ma już dla niego usprawiedliwień, Leon jakoś się dał rade pozbierać, a on co? Jego "jazdy" w 13 biegu nie da się skomentować bez przekleństw.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Tragedia co dzieje się z Włókniarzem. A Doyle to chyba w końcu załatwi nam sezon w plecy...

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Szkoda tego meczu. No ale włókniarz jak to włókniarz niestety musi mieć kryzys w środku rozgrywek. Co do Falubazu to gratulacje dla nich. Coś mi się wydaje że to oni powalczą z Lesznem o mistrza. Szkoda trochę tego wypadku w 14 biegu. Po nim to Holta powinien chociaż przeprosić Piotrka. A jego zachowanie w stosunku do operatora to po prostu brak słów. No cóż gratulacje dla Falubazu a my walczymy dalej.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Jason Doyle temu panu już dziękujemy. Jego jazda to jawny sabotaż klubu i kibiców.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Piotrek Protasiewicz! To jest gość! Szanuję!

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  @POCISK - VIP: krzywdząca to była jazda tego pseudo Polaka. Ewidentnie brak siły w łapkach. Chciałbyś spróbować się tak teatralnie przewrócić kiedyś? Jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości. To był świetny mecz! I zasłużone gratulacje dla zielonki. W pełni sobie na ten tryumf zapracowali.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  - Gratulacje dla Falubazów i trenera Żyto. - Kolejny mecz który oddalił niestety Włókniarza od pierwszej czwórki. Jeśli przegrywa się mecze u siebie , trudno nawet myśleć o finale...

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  @RaVi: Ale szacunek dla kibiców za oklaski dla Protasiewicza po wygranej w powtórce 14 biegu. Po tym dzwonie bałem się, że Protas pojedzie już tego dnia karetką, a nie GM-em... Kibice zareagowali prawidłowo bez lokalnej sympatii, doceniając serducho do walki naszego kapitana.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Gorąco w Częstochowie. Oczywiście dyskwalifikacja dla Holty za zachowanie. Ale mnie bardziej zainteresowało zachowanie kibiców Wlokniarza najpierw zespołowi nie idzie to gwiazdy. Potem idzie to skanowanie Wlokniarz a na koniec latające programy w swoich zawodników. Tacy kibice sukcesu. Oj bardzo ten balonik napapowano i dziś pękł

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  I jeszcze jedno. Panie Marku, szacunek za jazdę na rowerze z zawodnikami. Oczywiście ma to swoje plusy. Tylko że inni ćwiczyli pewnie w tym samym czasie starty. Niestety dzisiaj pod tym względem wyglądaliśmy fatalnie. Dodatkowo ten tor który uniemożliwiał walkę na dystanie.. Brak słów.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Częstochowa sama siebie zabija z Markiem na czele. Chłop poszedł tam na gotowy skład, myśląc o medalach, a teraz sam rujnuje atmosferę w drużynie. Ostawienie Doyla od nominowanych i postawienie na Pawła, którego zmieniał 2 razy w ciągu meczu? Co mają czuć teraz zawodnicy? Jakoś Falubaz potrafi zaufać nawet Antoniemu i daje mu minimum 3 biegu w meczu. Co z tego, że zawodzi? Protasiewicz też zawodził przez 2-3 ostatnie lata i teraz dzięki niemu stoimy tutaj gdzie stoimy. MJJ też nie ma sezonu życia, ale trener ma do Niego zaufanie, do kogoś kto robi 5 pkt w meczu, a nawet czasem mniej. Nie traktowany poważne zawodnik w tak profesjonalnym klubie nie będzie się w nim męczyć i pójdzie do innego. Marek zabije ten klub tak jak pomału rozmontował Falubaz.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  CKM musi spiąć się na mecz z Lublinem. Doyle tylko musi jechać w takim meczu na dwucyfrówkę.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  I jeszcze frajerzy minusują prawdę,.. co za ludzie.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Skandaliczne to było zachowanie tego tzw. dziennikarza. Rysiek walczył dla swojej drużyny, nie wyszło, jeszcze emocje były maksymalne, a ten lezie i węszy jak hiena.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Faul niecelowy, ale zachowanie w parkingu żenujące. To zresztą nie pierwszy raz gdy Norweg z polskim paszportem nie trzyma ciśnienia. Liczę na wysoką karę finansową, to go utemperuje.

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  Ten wypadek był makabryczny, bo w pierwszych ujęciach wyglądało, że Protasa będą do worka zbierać (a pięć minut wcześniej opowiadałem żonie, jak w roku 1992 pierwszy raz go oglądałem na tym torze w MDMP, gdy zgubił laczek i zrobił komplet), bo wyglądało na to, że najgorsze było zderzenie z Przedpełskim.
  Co do Holty jednak, to on zawsze jeździł jak wariat, ale zastanawiam się, czy na pewno żółta. Żółta jest za faul z premedytacją, a jego podniosło na dziurze, tak samo zresztą jak Vaculíka w ostatnim biegu.

 • Gryzlis3k napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Troluń wygra... niestety xD

 • Gryzlis3k napisał/a komentarz do Finał MPPK w Gdańsku

  @jotefiks: jakbys nie wiedzial pawelek jest po wypadku wiec ty sie nie kompromituj :)

 • Gryzlis3k lubi Komentarz

  I ZNOWU Sędzią Piotr Lis ....3 raz z rzędu - to chyba jakis żart ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.