Michał Malec - lubi

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Jacuś miej odrobinę honoru i podaj się do dymisji razem z Kasprzykiem... To pytanie nie do mnie, za materac nie robiłem...

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Człowieku, czy Ty nie widzisz, że zawodniczki Ciebie nie chcą jako trenera. Mniej honor i zrezygnuj, bo kibice tego Ci nigdy nie wybacza. Prxyspawany jesteś do tej funkcji.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Brawo nasze panie za konsekwencje.Chalturniku Nawrocki-kiedy do Ciebie dotrze,ze jestes bardzo mierny trenerzyna i dziewczyny nie chca tracic czasuemnie.One chca pracowac z profesjonalnym trenerem,ktory rozumie nowoczesna siatkowke,ktory wie co to znaczy taktyka.Czlowieku bez honoru-podaj sie do dymisji,to jedyne,rozsadne wyjscie z tej sytuacji.Boze co za cholerna gnida z tego osobnika

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Nieudacznik wrocil z misji...Nie czytalem calego artykulu ale mam nadzieje ze dziewczyny kazaly mu sie walic na drzewo...kazdy trener z klasą i pewnoscia swojej jakosci,juz dawno by odszedl by prowadzic inna druzyne...Ale cieć,nieudacznik i dyletant wywindowany na to stanowisko przez kumpli z centrali boi sie ze to koniec sielanki i sporej kasy...Bo juz nigdzie nie znajdzie takiej fuchy...WON cieniasie

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Ile ten cyrk będzie jeszcze trwał? Przepychanki w których uczestnikiem jest PZPN dobitnie świadczą o tym jaki charakter ma ten związek. Republika kolesi,która dba o swoje interesy,a nie polską siatkówkę. Nawrocki i Kasprzyk do dymisji.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Panie Nawrocki, miej pan tę odrobinę honoru.
  Dymisja trenera to chyba jedyne wyjście.
  A czas nagli, bo eliminacje tuż tuż.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  No to mamy "pozamiatane", szkoda. Goodbye Tokio!

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Leśne dziadki i ich słodkopierdz...ący prezes PZPS doprowadzą swoim uporem do ruiny reprezentacje kobiet. Jak sobie wspomnę wydarzenia z mistrzostw europy reprezentacji męskiej kiedy to przedstawiciele PZPS zachowywali się to nic mnie już nie dziwi.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  A gdzie się podział złotousty "wiceprezes" Richard Henry Cz.?
  Z jego urokiem osobistym konflikt byłby w parę chwil rozwiązany :D

 • Michał Malec lubi Komentarz

  O czym tu mówić ? Praktycznie cała reprezentacja jest przeciwko trenerowi. Jest winny, czy nie - wyjście jest jedno. Czasami w życiu tak jest: nic złego nie robimy (nie wiem, czy tak było w przypadku Nawrockiego), a wszystko się układa przeciwko nam. Żegnaj trenerze.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Pierwszy rozsądny głos.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Jeśli trener odejdzie-dziewczyny prawdopodobnie zrobią wszystko,by pikazać,że to dobry ruch,a opinia publiczna nie obróciła się przeciwko nim,w przypadku porażki.

  Jeśli zostanie-dobry wynik jest raczej niemożliwy,a fala krytyka obróci się przeciw trenerowi,za to,że został na siłę.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Obecny trener...kupa śmiechu ,przeproś i zajmij się zupełnie czymś innym

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Nawrocki może i ma wiedzę teoretyczną i żyje siatkówką 24/7, ale trenerem-praktykiem jest słabym. Gdyby w siatkówce liczyła się tylko teoria wyłożona kiedyś przez niego w Spale na otwartym treningu, to mecze siatkarskie musiałyby się toczyć tylko wg schematów, które tam wyłożył. A w meczu siatkarskim nie dość, że sytuacja może wyrwać się z tych schematów to na dodatek siatkówka cały czas się zmienia. Mam wrażenie, że trener Nawrocki jest też słaby w selekcji. Nie jest też mistrzem motywacyjnym, poróżnił drużynę, zraził ją do siebie i rozsadził od środka. W praktyce powinien swoją wielką wiedzę teoretyczną przekuć na sukcesy prowadzonych przez siebie drużyn. Jednak jest odwrotnie i asekuracyjnie zaniża wartość zespołu przez media, co służy jako ewentualne usprawiedliwianie się przed porażkami i przyhamowywanie sportowych ambicji siatkarek. Dla przykładu podam Antigę, który być może nie przeczytał stosu książek tak jak Nawrocki, ale jako zawodnik grał na o wiele wyższym poziomie. Dzięki temu jest w stanie przekazać więcej praktycznych wskazówek, głównie na treningach. Poza tym Antiga doskonale wie, kto ma talent do siatkówki, bo sam był wybitnie uzdolniony pod tym względem. W Rzeszowie dostał taki skład jaki dostał, ale gdyby dostał szansę pracy w reprezentacji na takich zasadach jak Nawrocki przez 5 lat, a nawet 8 do 2022, to wyłuskałby talenty dla reprezentacji i je oszlifował w przeciwieństwie do Nawrockiego. Nawrocki jest tak słaby w trenerce, że podczas ME zmiany i czasy postulowali mu komentatorzy. Jakoś Jarosz, który wtedy krzyczał do mikrofonu nie uważał Nawrockiego za geniusza trenerskiego, ale Nawrockiemu po umiarkowanych sukcesach w tym roku odbiła szajba i poczuł się zbyt pewnie, tak jak przypuszcza Serwiński. W momencie awansu do półfinału ME, czyli 4. września 2019 Nawrocki stał się wg Kasprzyka geniuszem trenerskim, którego świat chce mu podebrać. W efekcie siatkarki zostały skazane na Nawrockiego aż do 2022 i zamiast się cieszyć to płaczą.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  jeśli już to prezes do dymisji

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Jarosz weź się ogarnij... 4 miejsce na ME .. sukces dwukronych Mistrzyń Europy jako dowód na dobrą pracę Nawrockiego.. ha ha ha jajcarz. 5 lat budował i szał.. historyczny sukces...
  Hmmm... Ciekawe... ile czasu dostałby w męskiej... pół roku... no oki.. rok.. i koniec a tu mamy bohatera..
  Hubert Wager był trenerem dziewczyn i sobie NIE PORADZIŁ więc odszedł. Sam stwierdził, że do prowadzenia kobiecych zespołów potrzeba cech, których on sam nie posiada i wraca do chłopaków.
  Anastasi też jaso się wypowiedział ... cyt. "Nawrocki powinien sam odejść. Tak na jego miejscu zrobiłby Andrea Anastasi, który jest zmartwiony całą sytuacją."
  ....
  JN nie nadawał się na trenera chłopaków.. nie nadaje się na trenera dziewczyn..
  Cóż... układy ..

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Tak samo Wyborcza dzieli i skłóca Polaków. Tu jedyna racja.Ten nieudacznik Nawrocki musi odejść.Z nim nic więcej polskie siatkarki nic nie zwojują.

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Michał Malec lubi Komentarz

  Zgadzam się z panem Matlakiem w 100%.Kasprzyk i Nawrocki dymsja .I to natychmiastowa.