Jarpen - lubi

 • Jarpen lubi Komentarz

  Już jednego perfekcjonistę i dbającego o każdy szczegół mieliśmy w reprezentacji,a jak to się skończyło to Podoliński doskonale wie. Perfekcjoniści i doskonali taktycy powinni być etatowymi wykładowcami i nauczycielami w doskonałej i perfekcyjnej Szkole Trenerów Bońka w Białej Podlaskiej

 • Jarpen lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jarpen lubi Komentarz

  Żeby coś w piłkę ugrać trzeba mieć piłkarzy w drużynie o odpowiedniej jakości,a polityka transferowa za rządów Mioduskiego wygląda tragicznie. Legię i piłkę traktuje on jak kram na bazarze Różyckiego i za nic ma potrzeby i oczekiwania kibiców,a w mediach opowiada niestworzone bajki. Szczytem arogancji było zatrudnienie Michniewicza. Pomijając moralno-etyczne walory Czesława M.to ten gościu w ligowej piłce nie osiągnął nic.Zewsząd był gnany w podskokach bo trenerem był marnym ale to Bońkowi i Mioduskiemu nie przeszkadzało żeby okrzyknąć go trenerem i kadry U-21 i Legii.Wstyd i hańba.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Jestem ciekaw kto doradza p. Mioduskiemu w sprawach personalnych? Wygląda jak by ta osoba działała na szkodę klubu. No i Michniewicz na trenera? Nie przewiduję, że długo zagrzeje miejsce w Legii.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Michniewicz to dopiero porażka...

 • Jarpen lubi Komentarz

  Mioduski też powinien odejść, sportowo za jego rządów Legia bardzo obniżyła poziom.Ryba psuje się od głowy!!!

 • Jarpen lubi Komentarz

  I jak tu traktować poważnie polską piłkę? Przestaję od dziś kibicować Legii, bo to co robi z nią Mioduski to jakaś kipna. Kolejny trener na lata zwolniony po ledwo miesięcznym dołku, kiedy jeszcze nic w lidze nie jest przesądzone. Bufonada.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Niestety Vuco zawalił i powinien podać się do dymisji . Takie życie . Gratulacje dla Górnka który zasłużenie pokonał ''moją'' Legię .

 • Jarpen lubi Komentarz

  Wy nie nalegajcie na zmianę trenera która i tak nic nie da zmieniali już trenerów był Hasi, Magiera, Jozak, Klafurić, Sa Pinto i co oni zmienili? Niczego nie zmienili a jedynie wydawali szmal kasy na transfery zagranicznych zawodników z których większość nie wypaliła na miarę gry w Europie przez co odpadała Legia m.in z Astaną, Sheriffem, Dudelange no czy niedawno z Omonią poza tym nie rozumiem dlaczego w drużynie która ma mocną akademię juniorską większość młodych chłopaków jest przyklejonych do trzecioligowych rezerw ja nie piszę żeby drużyna grała w składzie młodzieżowym bo tak się nie da ale niech inni biorą przykład z Lecha gdzie Żuraw co mecz wystawia minimum 3 młodzieżowców w jedenastce i Lech ma z młodych chłopaków dużą korzyść a reszta się ogrywa w 2 ligowych rezerwach da się da się a Legia powinna z tego brać przykład.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Na obronę Boniek będzie miał jeden argument - kluby to są przedsiębiorstwa. Nic tak się nie liczy jak wynik finansowy,a od gry to niech kibice się odczepią bo to nie o to chodzi. Chodzi o to żeby kasa się zgadzała. Kibice pomarudzą i jedziemy dalej.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Czasami oglądam te żenadę i w żadnym zwespole nie zauważyłem pomysłu na grę...
  Co ci pseudo trenerzy robią się pytam ?
  Podejrzewam, że śpią na tych kursach trenerskich i dlatego mają zerową wiedzę. Do tego pewnie boją się panów piłkarzy. Nie potrafia opier... jednego z drugim albo posłać do rezerw. Kiedy trenerzy zdejmiecie spódniczki a założycie spodnie ?

 • Jarpen lubi Komentarz

  Poziom polskiej piłki jest tragiczny !!!
  Ja się pytam, gdzie jest taktyka gry ? No chyba, że taktyką nazywamy kopnij byle gdzie aby dalej...
  Parodyści piłkarscy z ekstrakupy nie potrafią wymienić 3 podań bez straty piłki !

 • Jarpen lubi Komentarz

  Po takiej grze jak wczoraj, to telefony będą się urywać. Przecież chłop miał problem z trafieniem w piłkę. Dramat co oni mają w tych głowach.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Najlepsza dla niego bundesliga, tylko która? druga czy też trzecia.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Tuzimek został adwokatem diabła.
  Przegraną z jadzią cienką jak siurek węża obarczyć należy Vuko , gdyż nie jest możliwe aby zawodnicy byli przemęczeni , bo po czym , nie musieli wypocząć , bo przed czym , a zrobiono aż 7 zmian ?! Nie trzeba być ekspertem , aby wiedzieć że należało się wystawić normalny skład , stuknąć jadzię trzy razy i wtedy zrobić sobie zmiany i trening w świetle jupiterów. Amen.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Dla mnie Tuzimek jest po prostu nieobiektywny.Co roku jest kompromitacja polskich klubów w Europie ale akurat w Vukoviciu i w ogóle Legii widzi potencjał tylko jak zawsze potrzeba czasu.Co znaczy mistrz Polski pokazała w tym roku Omonia a lata wcześniej inne wielkie potęgi z Kazachstanu , Norwegii , Estonii itd.Cały rok w lidze walczą o puchary a kiedy one nadchodzą to zawsze jest za wcześnie, zawodnicy bez formy , bez zgrania itp.Żenada.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Szydera to z polskich dzienikarzy którzy chyba za bardzo wierza w polska piłke Wezcie dziady zobaczcie gdzie jest Legia gdzie sa puchary no niestety kuwa to jest nasz poziom własnie to co gramy z Holandia i uja wiecej Z bosnia bedzie lepiej ale z reprezentacjami typu Holandia Niemcy Francja albo tak albo 0-5 jak Michniewicz i kropka

 • Jarpen lubi Komentarz

  "Mniej zagrywania dalekich piłek i liczenia na to, że po takiej akcji będzie gol." Kurde rozgryzł nas

 • Jarpen lubi Komentarz

  Asysta? Przy całej sympatii do Lewego, to ja bym tego tak nie nazwał. Gnabry dokończył spartoloną robotę za polskiego napastnika. Lewy nie może marnować takich setek, bo po prostu nie wypada na tym poziomie.

 • Jarpen lubi Komentarz

  Fajnie. Co rok czytam o wyjątkowym szczęściu polskich zespołów, którym łaskawy los wyznaczył piłkarskich słabeuszy i jakoś ostatnio.... Zamiast pompować balonik, proponuję przedstawić rzetelnie rywali. Historię klubów, ich osiągnięcia na terenie lokalnym i międzynarodowym, jeśli takie mają. To prędzej zainteresuje kibiców, niż rytualne wypisywanie komunałów i pobożnych życzeń. Panowie (piszę do wszystkich zawodników naszych drużyn), nie wierzcie w szczęście i słabość przeciwników. Dajcie z siebie wszystko. Tylko tak można coś ugrać!