Vivat Unia i Tarnów - lubi

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  @-STAN-: Nie trzeba poprawnie przeczytać, ale należy prawidłowo sformułować. Tytuł sugeruje jazdę Wybrzeża w Ekstralidze, zrozumiałem to dokładnie tak jak @yes. Należało napisać to tak: "Zawodnicy Zdunek Wybrzeża na wypożyczeniu jako goście w PGE Ekstralidze?". Niestety pan Galewski jako laik dziennikarstwa nie wie jak prawidłowo napisać tytuł artykułu, albo jako mistrz manipulacji czytającymi specjalnie wprowadził sprytny tytuł, by uzyskać dużą liczbę kliknięć.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  @Cobi Brajan: Co ma do tego PiS jeleniu?

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Dowhan, przecież zawsze możesz nie wracać. Taki kozak jak ty, zawsze sobie poradzi.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Widziałem zachowanie tego pana w Senacie na Wiejskiej kilkukrotnie,więc zaufania do tego człowieka nie mam,jeżeli by rządziła partia ,którą reprezentuje i takie ceny poszły w górę powiedział by względy ekonomiczne ,Czemu nic nie powie jak jego partia głosuje w Unii Europejskiej i niszczy tym sposobem Polaków i Polskę ,

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Panią Dowhan PRZESTAŃ pierol.. głupoty. Właśnie sprawdziłem połączenie między Newark NJ USA - Warszawa wylot z Newark za tydzień 21 marca powrót 28 marca w obie strony przewoźnik KLM za 629 US Dol.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Widze że SF już sponsorowane przez polityków. Na moje to powinniśmy siedzieć w domu a nie na wakacje śmigać. Panie senatorze i panie cienki redaktorze Premier powiedział o kosztach powrotu do Kraju a wczasowicze co teraz chcą wylecieć i świadomie przynoszący Epidemie niech słono płaca za (głupotę) LOTY. Widze że krew PO w senatorze. Zamiast uświadamiać ludzi o zagrożeniu to najlepiej zrobić wakacje za 1 zł. Brawo PO KO czy jak tam się teraz nazywacie

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Panie Dariuszu, najwyraźniej zawodnik nie ma zamiaru przywdziać włosienicy i stanąć u bram Szczytna.

  Proponuję zakończyć temat i skupić się na innych, pozytywnych aspektach dyscypliny.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Jak widać można napisać coś ciekawszego niż nakrecanie pseudo afery i niepotwoerdzone plotki...

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Jakoś dziwnym trafem żużlowcy wypowiadają się dobrze o Unii. Hynek, kim trzeba być żeby po takiej petardzie od Ljunga nadal płodzić to co płodzisz. Hynek, masz rację, nowy rok a wy w SF macie stare problemy. Jakieś urojenia, bezczelny hejt, nagonka. Hynek, przypomnę część wywiadu pewnego dziennikarza z portalu żużlowego (nie mylić z kabaretowym SF) z Ljungiem:
  "- Wiem, że jako kapitan chciałeś też zabrać głos w sprawie artykułów, które pojawiają się na temat sytuacji wokół tarnowskiego klubu…
  - To prawda. Ja mówię to, co myślę i dziękuję ci, że na waszych łamach mogę się wypowiedzieć. Po pierwsze, zawsze ma się trudniejszy rok, kiedy klub z najwyższej ligi spada do niższej. To trzeba sobie też jasno na początku powiedzieć. Klub tarnowski się pozbierał mentalnie, przejechał całkiem dobrze sezon i moim zdaniem nie ma wśród zawodników jakichś tematów do narzekań. Jest jednak grupa osób, którym wydaje się – wydaje, podkreślam – że są dziennikarzami żużlowymi. Oni piszą to, co w ich głowach się dziwnego urodzi, albo to, co mają napisać. Prasa czy w tej chwili internet to takie narzędzie, że jak dopuścisz do nich nieodpowiednie osoby, to zamiast pożytku mogą narobić krzywdy. Bo wydaje im się, że mają władzę i mogą załatwiać jakieś swoje osobiste porachunki, czy opluwając kogoś, pokazywać swoją siłę. Najlepiej mocnego się udaje zza klawiatury. Nie lepiej zarzuty stawiać w cztery oczy? - Rozumiem. Zmieńmy wątek. Proste pytanie. Czy Peter Ljung jest rozliczony z tarnowskim klubem?
  - Powiem ci tyle, że ja jako zawodnik żadnych problemów w kwestii rozliczeń za moją pracę w Tarnowie nie miałem. I sobie tę współpracę chwalę, a w paru klubach już w życiu startowałem. Z tego, co wiem, inni zawodnicy mają podobnie. Jakiś „dziennikarz” – daj to w cudzysłowie, proszę – pisał o transzach itd. Kwestie finansowe to są kwestie wyłącznie między zawodnikiem a klubem. Czy ty uważasz – nie, nie ty, sorry – czy ci, którzy piszą takie bzdury, uważają, że zawodnicy nie wymieniają się uwagami na temat kondycji klubów i tak dalej? Są zawodnicy, którzy zostają w Tarnowie i to najlepszy komentarz do tematu finansów, a jak ktoś mi mówi, że ktoś pisze o transzach, opóźnieniach itd, że robi sztuczną nagonkę, to niestety pojęcia mu brak.
  - Po pierwszych nieprzychylnych informacjach na temat Tarnowa rozmawiałem ostatnio z Danielem Kaczmarkiem. I też nie narzekał na płatności, wręcz się cieszył, że trafił do Unii…
  - No właśnie, tu jest problem. Zostają wypuszczone wiadomości w świat, kibice je czytają i po prostu w nie wierzą. Nikt z tych atakujących nie ma potrzeby zadzwonienia do drugiej strony i zapytania, jak jest, bo to nie na rękę. Piszą, co chcą i to jest problem. Rzetelne zapytanie drugiej strony o opinię jest nie zawsze wygodne…
  Po co w takim razie ktoś to robi?
  Nie wiem. Powiem ci szczerze, nie wiem. Szuka taniej sensacji, może ma swoje prywatne rachunki do wyrównania, a może ktoś tym steruje od tyłu. Nie każdy dziennikarz nie jest podatny na wpływy. Ja trochę w Polsce już jeżdżę i kilka historii poznałem. Dla mnie dziennikarz, jasne, ma swoich faworytów, ale w pracy, jeśli ją rzetelnie wykonuje, powinien kierować się rzetelnością. Tylko i wyłącznie. Masz źródła, to je podaj, a nie “udało się nam ustalić nieoficjalnie” i tak dalej. Smutne w tym wszystkim jest jedno. Macie w Polsce wspaniale rozwinięty żużel, ale nie zwraca ktoś uwagi na to, jaką krzywdę robią dyscyplinie ci, nazwijmy ich umownie, dziennikarze. Czy sądzisz, że w Anglii czy Szwecji mieliby coś do powiedzenia i istnieliby dziennikarze, na przykład w piłce nożnej, którzy w kółko domniemują i leczą swoje kompleksy, wypisując bzdurne informacje? Zapewniam, że nie. Dyscyplina, aby się rozwijać i promować, potrzebuje rzetelnych dziennikarzy, którzy nawet jak będą pisali źle, to ze źródłami informacji i tak dalej. Najgorsze jest to, że w Polsce media – czego już w ogóle nie rozumiem – promują inne media, które pojęcia nie mają o rzetelności.
  - Sądzisz, że nieprawdziwe informacje mają wpływ na funkcjonowanie klubu?
  - Oczywiście, o to głównie w tym wszystkim chodzi. Powiedz mi, jak masz pozyskiwać nowych sponsorów, przyciągać publiczność czy działać, jeśli co kilka dni czytasz totalne bzdury. Negatywne informacje odstraszają i kibiców. Paru ludków wzięło sobie na celownik Tarnów i jadą po całości jak tylko mogą. Który klub po Tarnowie będzie następny? Będą tak bezkarni, że będą jeździli po każdym po kolei? To jest śmieszne, że takich dziennikarzy w ogóle dopuszcza się do pisania. Zresztą tu nie chodzi o Tarnów. Rozmawiamy wszyscy – działacze, zawodnicy i wiemy kto jest jakim dziennikarzem. O niektórych się raczej nie mówi, tylko się z nich śmieje. Niektórzy piszą już tylko – “jak udało mi się ustalić” lub “wiem nieoficjalnie”. Normalni szanujący się ludzie traktują takich dziennikarzy jak zjawisko przyrodnicze i tyle. Nie stanowi dla nich przyjemności rozmawianie z tymi ludźmi czy obcowanie w parkingu. Po co? I tak napiszą co będą chcieli"

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Nie wiem jak jest faktycznie w Tarnowie i kto z rządzących ma największy wpływ odnośnie remontowania bądź nie stadionu , ale jak czytałem na SF bodaj 22,01 , miasto podało szacunkowe kwoty odnośnie remontu tego obiektu przy uwzględnieniu wymogòw PZM i GKSŻ . To kwota około 25 000 000 PLN.
  Nie bardzo jak widzimy po doniesieniach, miasto kwapi się , by taką sumę wyjąć z kasy miasta .
  W Krośnie kibice z niecierpliwością czekają , co wyjdzie z budowy trybuny i oświetlenia , a jak podano przydział kasy z miasta na sezon 2020 dla Wilkòw Krosno to ( mowa o rekordowej dotacji ) 160 000 PLN.
  Fakt, że jeszcze jakaś kwota zapewne dojdzie np na jakąś dosypkę na tor , czy inne konieczne wydatki w formie pomocy , ale jakby chodziło o taką kwotę na remont jak w Tarnowie to ròwnież byłoby pod gòrkę zapewne .
  Oby Jaskòłki w Tarnowie jednak wyremontowały swòj obiekt , tego oczywiście życzę .

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Cos w tym Tarnowie ostatnio za glosno.... robi sie trzecia czarna dziura sportu zuzlowego na polskiej mapie zaraz za niezagrozonym Toruniem i modnym Wroclawiem...

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Jak prezes Grupy Azoty zabierze swój wkład to Tarnów wyląduje ligę niżej, więc może tak więcej szacunku dla sponsora? Poza tym o wsparciu lokalnych inwestycji decydują samorządy, a nie rząd w Warszawie.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  A co ma rząd do Tarnowa tam rządzi prezydent miasta i samorząd ,powiem tak tam gdzie rządzi PO jest bałagan przykład Warszawa itd;dziękuję do widzenia.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  A czego oni w tym Tarnowie oczekuja, ze za panstwowe pieniadze wybuduja im stadion? No qwa co za lby? Ten ich prezydent to jakis poje**.

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Tam gdzie PO-KO tam przekręty i brak kasy...

 • Vivat Unia i Tarnów lubi Komentarz

  Komentarz usunięty