Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • cycek lubi Komentarz

  Tak, ta Pani zasługuje na to by być trenerem nie tylko biegaczek, ale również biegaczy.
  Nic z tego nie będzie. Jest jedyną profesjonalistką w sportach zimowych w Polsce, reszta to dyletanci.

 • cycek lubi Komentarz

  I tak długo trener wytrzymał. Ciekawe co teraz wymyślą w PZN? MożeTajner też teraz pójdzie na emeryturę?

 • cycek lubi Komentarz

  Tajner ma pomysł !!! podzieli się kasą z dekarzem .

 • cycek lubi Komentarz

  Koronowirus uderzył we wszystkich nie tylko w piłkę . Skoro zaakłady pracy tną pensje to trzeba ciąć też piłkarzom . to nie sś święte krowy . I TAK W STOSUNKU DO INNYCH ZARABIAJĄ KROCIE .Poza rozrywką nib nie wnoszą co nie znaczy że rozrywka nie jest ważna , CHodzi o to że koszty epidemii powinni ponieść wszyscy solidarnie ,

 • cycek lubi Komentarz

  Ludza sie. 9 na 10, to juz koniec tego sezonu.

 • cycek lubi Komentarz

  Polska piłka to nawet bez upadku klubów jest katastrofa

 • cycek lubi Komentarz

  Wszystkie zbytki cywilizacyjne zerujace na klasie wytwarzajacej dochod narodowy powinny byc zlikwidowane

 • cycek lubi Komentarz

  I tak nie było naszej piłki. Najwyżej piłeczka. Z piłkarzykami o wysokich wynagrodzeniach za słabiutkie spektakle.

 • cycek lubi Komentarz

  W latach 60-70 ubiegłego wieku graliśmy na podwórkach, pastwiskach, placach, gdzie się dało. Piłek brakowało, sprzętu też. A piłkarzy klasowych było dużo. Sukcesów klubowych i reprezentacyjnych również. Piłkarze grali za przysłowiową miskę zupy. Piła była na wysokim poziomie. Oglądanie meczy było przyjemnością. Dziś jest wszystko tylko nie ma piłkarzy i przyzwoitego poziomu gry. To nie kopacze zwariowali, to działacze wypaczyli cały futbol. Płacenie tygodniowo za 5 kopnięć piłki 500 000 funtów to paranoja. Liczę, że po wirusie to się zmieni, a sport, nie tylko piłka, wrócą do normalności.

 • cycek lubi Komentarz

  Upadają firmy,ludzie biednieją z dnia na dzień,a ten kłopocze się o denne kluby opanowane przez kiboli.Jak upadną to dobrze,patologia nie będzie miała pożywki.

 • cycek lubi Komentarz

  Sorry kopacze ale jest trochę ważniejszych spraw i firm którym trzeba pomagać, los kopaczy mnie nie interesuje mogą iść do pracy na budowie itd,jak POTRAFI któryś grać to sobie poradzi,dla mnie można zlikwidować ekstraklasę,będę chciał popatrzeć na meczyk to obejrzę mecz okregowki gdzie chłopscy za 1tysiąc miesięcznie gryzą trawę i walczà a nie gwiazdują.gowno mnie obchodź PZPN i wszystkie inne sporty,ważniejsi są ludzie a nie banda z pseudo ligi

 • cycek lubi Komentarz

  Nim zrozumieją zagrożenie,na ratunek podobnie jak w przypadku Włochów i Hiszpanów może niestety być już za późno.

 • cycek lubi Komentarz

  Szpila niech przeżuci się na szachy lub zatrudni w lokalu na bramkarza bo szkoda jak na ringu ma być obijany .To jest już upadek boksu zawodowego w Polsce nasz niby gwiazdy są tak obijane że lepiej ich nie promować ???

 • cycek lubi Komentarz

  Wasilewski jest właścicielem, promotorem, finansistą, rzecznikiem. Może przereorganizuje niektóre rzeczy i sędziów. W Polsce przerabiali(śmy) to na wyższym szczeblu.

 • cycek lubi Komentarz

  Jak mają być takie wałki i tacy sędziowie na galach. To ja dziękuje.

 • cycek lubi Komentarz

  Panie Wasilewski - ma Pan w swojej "stajni" chociaż jednego polskiego boksera, który może wyjść do ringu z zagranicznym (chociażby przeciętnym) pięściarzem i nie dostać totalnego łomotu; który ma "kończący cios" żeby powalić na deski przeciwnika słaniającego się na nogach i wygrać walkę; który nie jest "emerytem" staczającym się po równi pochyłej swojej kariery. Przecież to jest obciach te próby "nabijania rekordu" polskim przeciętniakom i lansowanie ich na gwiazdy a potem bolesne "zderzanie się ze ścianą" kiedy przeciwnik zna chociażby pięściarskie ABC.

 • cycek lubi Komentarz

  a kto załatwił korzystny wynik dla Szpilki????? no właśnie ten pan w garniturku-trzeba odsłuchać co powiedział w przerwie miedzy 9 a 10 runda bedąc w narożniku Szpilki---już wtedy wiedział że WYNIK BEDZIE KORZYSTNY pod warunkiem że wytrzyma do końca walki---to sa najgorsi bandyci w białych rękawiczkach i garniturkach-co walka to oszustwo -Cieślak , Breidis i cala reszta-- tylko kasa sie liczy

 • cycek lubi Komentarz

  Panie Wasilewski, czy to, czego się pan dopuścił (ustawienie wyniku), nie jest przypadkiem karalne?!

 • cycek lubi Komentarz

  Szpilka ma nawyki łobuzerskie nie do wyplenienia,szkoda na niego czasu

 • cycek lubi Komentarz

  A czemu ten Pan jeszcze nie siedzi w pierdlu za coś takiego !!!. Kto zapłacił tym sędziom !!!.

 • cycek lubi Komentarz

  żenada! Ukrainiec wygrał bez dwóch zdań! takie wałki niszczą boks, sport.

 • cycek lubi Komentarz

  Nie wiem po co tyle słów o szpilce. Jest to facet z wielkim ego i żadnymi możliwościami. Po co krzyczeć, że ten odpowiednik najmana do czegoś tam pretenduje. Już od kilku lat powinien raczej bawić się w piaskownicy a nie na ringu. Nawet nie można powiedzieć, że sprzedał walkę, bo jest za cienki.

 • cycek lubi Komentarz

  dopominamy się zwrotu pieniędzy za ta szopkę- kibice

 • cycek lubi Komentarz

  Panie Wasilewski, Szpilka nie nadaje się do boksu!!!!!!! Wstyd za tą oszukaną walkę. Odwołaj Pan ją tak jakby się nie odbyła. Szkoda mi Ukrainca. Tak beszczelnie go oszukaliście!!!!!!.

 • cycek lubi Komentarz

  co Pan nazywa "trudna decyzją"?...chyba to , ze ogłosicie , że sędziowie sie pomylili a wygrał Radczenko lub co najmniej no contest!!!...robicie ludzi w jajo manipulując werdyktami walk przy pomocy nieudaczników nazywanych sędziami ...z Austrii -to już bardziej pięściarskich krajów z sedziami niema?...Rosja, Niemcy tylko oni pewnie nie dali by sie ośmieszac ...i Pan i Szpilka do boksu sie nie nadajecie --teraz zostały walki z yotuberami :))))...i Nejmanem

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.