Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Gdzie wychowano Kuczerę.? A Nigdzie. B . Bylejak . C. W SF pod okiem Ostafa ?

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Piotrze! Dziś są Twoje 25 urodziny. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia i wielu sukcesów

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Kuczera - zebys sie kiedys chlopie nie przejechal...

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Szło dobrze, ale z tym Strollem i przypadkami to autorze żeś chyba dostał jakiegoś twórczego uniesienia. Pawlicki to dalej czołówka, bycie słabszym od najlepszego na tę chwilę zawodnika na świecie nie czyni z niego kierowcy z przypadku. Ale odlot...

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Ja prdl... Jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać takie rzeczy?

 • Dave Wlkp napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kuczera ty podły dziennikarzyno!!! Z przypadku oczywiście!!!!

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  założyłem konto specjalnie w związku z tym artykułem. czy Państwo zatrudniacie na tym portalu osobę, która jest odpowiedzialna za merytoryczny poziom treści??

  po pierwsze: źródło cytatu świadczy o osobie cytat przytaczającej. wiedzy o formule pierwszej żadnej. wystarczy film w telewizji i już wszyscy wszystko wiedzą. film z 2013. i jak się ma pojedynek wielokrotnych mistrzów F1 do żużla?
  po drugie: jak można tak oczerniać ludzi? co to za ton? co to za język? problemy wychowawcze piotra pawlickiego są faktem i miejmy nadzieję, że sobie z nimi poradzi ale miarkujmy się z takimi ocenami!
  po trzecie (a w zasadzie po pierwsze): kto choć trochę ogląda żużel ten wie, że peter pawlicki jest światową czołówką . imponuje charakterem. ma swój styl. jest odważny ale nie brawurowy. w swoich wypowiedziach pokazuje, że nie jest głupi a los klubu, w tym młodszych kolegów nie jest mu obojętny. można zarzucać mu wiele rzeczy. jestem przekonany, że w tej chwili widziałoby go w składzie jednak większość, jeśli nie wszystkie, ekstraligowe kluby. w tak wyrównanej stawce jest niesamowicie trudno utrzymać się w ścisłym topie. to olbrzymia presja, której wielu nie wytrzymuje. gołym okiem widać na co go stać więc jestem w 100% pewien, że dużo przed nim. za to jak jeździ i co osiągnął już należy mu się szacunek.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Przesłałem pismo do redakcji WPSF odnośnie red. Ł. Kuczery. Oto jego treść .
  Do administracji WPSF.
  Temat : Redaktor Łukasz Kuczera.
  2 dni temu napisałem do redakcji pismo na temat zachowań i kasowania kometarzy przez redaktorka Kuczerę.Prosiłem także o monitorowanie jego artykułów a w szczególności komentarzy internautów ,które mocno krytykują poczynania redaktora.
  Dziś ponawiam tą prośbę ,by dokładnie przyjrzeć się temu pismakowi ( inaczej nie można go nazwać) . Proszę sobie poczytać artykuł redaktora p.t.
  ""Żużel . Łukasz Kuczera. Szpil tygodnia . Piotr Pawlicki nie jest i obynie był Jamesem Huntem. (komentarz)."" Szczególnie proszę przejrzeć komentarze internatów (ponad 30), które nie pozostawiają złudzeń co do " zdrowia" pismaka.
  Redakcja toleruje takiego człowieka ,który robi wstyd ,żenadę temu portalowi .
  Jak długo ,to będzie trwało,by redakcja zainterweniowała w sprawie tego redaktora ?. To się robi żenujące .
  Pozdrawiam.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Mnie już chyba nic nie zdziwi na tym portalu.
  Kucera i te jego wypociny o RK będzie cicho to do żużla się udziela. Tyle że wszędzie to wciąż żenada.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Jeżeli internauci ,chcą mieć wpływ na tego pisma , to niech zgłaszają problemy na adres :
  administracja@sportowefakty.pl . Pozdrawiam.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Za takie artykuły powinni dyscyplinarnie cie zwolnić brak słów dla dziennikarza kuczery ciekawe czy ty pisząc to nie byłeś pijany lub nacpany

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  W SPRAWIE NIEKOMPETENCJI i KŁAMLIWEGO TEKSTU kuczery - ZAPRASZAM DO ZGLASZANIA SWOICH UWAG BEZPOŚREDNIO DO REDAKCJI =KTOŚ NAS KIEDYŚ WYSŁUCHA..

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Do redakcji :
  Uprzejmie proszę zająć się ostatnią publikacją kuczery na temat Piotra Pawlickiego. Ten tekst jest daleko odbiegający od prawdy. Jest też ubliżaniem Piotrowi Pawlickiemu porównując go do osoby, która się stoczyła.. -Tym samym jako redakcja narażacie się na odzew ze strony kibiców nie koniecznie z Leszna = zniesmaczonych brakiem obiektywizmu ze strony tego (zażartuję) 'redaktora' - czytaj osobę niekompetentną! Jako redakcji i osobie biorącej odpowiedzialność za 'wypuszczenie' tego tekstu powinno najbardziej zależeć na tym by wasz portal był rzeczowy i obiektywny - tymczasem ZATRACILIŚCIE SIĘ W WARTOŚCIACH DZIENNIKARSKICH!
  Apeluję o wycofanie tej tekstowej nieprawdy i przywołanie do skruchy - winnego - zanim zaczną się pozwy...

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  @ken UNIA LESZNO: niestety, ale na mój poniższy apel wystosowany o 16:32 30 listopada 2019 do pana Kuczery spotkał się z brakiem odzewu a nawet z hejtem, ze strony redakcji, gdyż został usunięty. Mój wpis: "Panie Kuczera Twój artykuł jest pełen pomówień, sugerujących alkoholizm, narkomanię i niemoralne prowadzenie się Piotra Pawlickiego. Tego rodzaju insynuacje mogą, jeśli osoba pomawiana to zgłosi, skończyć się na sali sądowej. Wtedy nawet nie ochroni Cię prawo o wolności prasy (wolność druku, wolność mediów), gdyż narusza to interes osoby prywatnej i może ją narazić na straty moralne i finansowe. Panie Łukaszu proponuję na łamach prasowych przeprosić Pana Piotra Pawlickiego." Jednak przypuszczam, że jest to przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę" i zostaniemy zignorowani przez redakcje Sportowych Faktów.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Zmarzlik - Pawlicki najlepsza para na SoN. Kiedyś się przypomnę z tym komentarzem.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  A wy pacholki z działu żużel na syfach, przepraszaliście kiedykolwiek za brednie jakie wypisujecie codziennie na tym plotkarskim portaliku?????!!!!!!! A swoją drogą to Janos powinien faka pokazać w stronę waszą, za te wypociny jakie wypisywaliscie / wypisujecie, jak i leśnych dziadków próbujących zrobić ze sportowca przedmiot do zarabiania hajsu, nic więcej. Dziady niszczą własne podwórko a na arenie międzynarodowej dooooopsko liżą pompujac przy tym nie małe pieniądze. Brawo!!!! Mamy reprezentacjie na mało ciekawe sparingi i jeden turniej par, który to miał skończyć dominacji 5-osobowej drużyny z Polski (też mało ciekawy)
  PS nie kasuj bo poleci spam, a o takie rzeczy tu nie trudno.

 • Dave Wlkp lubi Komentarz

  Ciekawe dlaczego Ostafa i inne pseudo dziennikarze nie przepraszają za te bzdury co bez przerwy na tym portalu wypisują ? Dlaczego Cieślak nie przeprosił całą Polskę że pijany turlał się w Ostrowie ? Pijakowi wolno ? I ciekawe dlaczego nikt zawodników nie przeprosił za Piłę bo od tego się wszystko zaczęło.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

asia88

Wiesz, ja jestem z Torunia :) Mój krzyk po defekcie Holty to chyba było słychać w Częstochowie! :) jeszcze chwila i trzeba by było do mnie karetkę wzywać ;P co do Artura vs Pawełka u nas, szczerze, nie widziałam powtórki, nie wiem, wydawało mi się, że Czaja został wykluczony sprawiedliwie. Natomiast jeśli chodzi o dziś, to, co odwalił Szombierski jest karykaturą żużla. Podobno chodzę na żużel od 3 roku życia:) i uwierz mi, za takie cyrki gdyby któryś z naszych tak się położył, też chciałabym wykluczenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.