Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Wow! Jaki ten Szczesny cudowny! Obronil karnego i dobitke! Prawdziwy nastepca Buffona! Dac mu zlota pilke!

 • Szczęść Boże napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  126 milionów za pyszczącego cieniasa, heheh dobre, gole to on w reklamach adidasa strzela tylko.

 • Szczęść Boże napisał/a komentarz do Premier League. Złe wieści dla Łukasza Fabiańskiego. Koniec nadziei na szybszy powrót

  @Rubaszny Kazimierz: oby, na razie gra tylko na konsoli w gry... Martwię się w jakiej formie wróci, musi być wejście smoka.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  To nie jest " ta " Lechia co w ubiegłym sezonie i trzeba wątpić , że obroni tytuł .

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Panie Iwański, przestań pan bredzić! Co ma termin głosowania do bramek z Crveną Zvezdą??? Człowieku! Żeby być docenionym, nie wystarczy strzelać bramki ogórkom typu wszelakie Augsburgi, Crvene Zvezdy czy Łotwy. Tym to się mogą podniecać Kołtoń, Borek czy Majdan; na poważnych ekspertów to za mało... Zresztą wystarczy popatrzeć kto głosował na lewanMotzkiego - oprócz Polaka i Niemca (wiadomo!) głównie kraje Trzeciego Świata... A prawda jest taka że w tym kończącym się roku drewniane bóstwo osiągnęło jedno wielkie G!

 • Szczęść Boże napisał/a komentarz do Ronald Reng: Miro Klose było przykro, gdy słyszał gwizdy polskich kibiców

  Wrzucają co kilka dni artykuły o zasmuconym Klose, bo na rynek polski wchodzi jego biografia i wydawca zapłacił, żeby w serwisach sportowych robić taką kryptoreklamę. Stąd te smutne kawałki na wp, inna sprawa jaki Polak zapłaci złamany grosz za książkę o tym typku. Klose ma pełną świadomość skąd te gwizdy i że sumiennie na nie zapracował wieloletnim traktowaniem Polski jak trędowatej ciotki. Te bajeczki o języku polskim w relacjach z dziećmi wciskajcie naiwniakom, my pamiętamy bardzo dobrze jak się zachowywał.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Nam też było przykro jak się wyrzekał jakichkolwiek związków z Polską, a na meczach najgłośniej śpiewał niemiecki hymn. Dziwne, że w ogóle był zaskoczony gwizdami w Gdańsku.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Skonczcie się nakrecac. Włosi zawsze znajdują sobie kozła ofiarnego, któremu nie dadzą spokoju dopóki nie odejdzie. Milan jest tragiczny jako drużyna. Nawet masochistom powinni dopłacać za oglądanie tego śmiesznego dziś klubiku.

 • Szczęść Boże napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Korona Kielce

  @KoronaMKS - Białystok is rainbow: kolorowych snów o 4:0

 • Szczęść Boże napisał/a komentarz do Legia Warszawa - Korona Kielce

  Korona? Co najwyżej na wieczku słoika. Kielecki majonez.

 • Szczęść Boże napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Euro 2020 ma charakter paneuropejski" - Europa Pany!

 • Szczęść Boże napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie.

 • Szczęść Boże napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "rodzisz się, by zostać golkiperem, ponieważ musisz być szczególnym typem osoby" - żeby ten egocentryk miał choć w połowie tak wysokie kwalifikacje jak wysokie ma mniemanie o sobie...

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Hahaha prawie kazdy wyspiarz siedzi u buchmachera, wiec bajeczki o niewiedzy, ze strzeli 4 bramki na wyspach zostawcie sobie. Poprostu na nikim nie robi wrazenia strzelenie 4 bramek ogorkom. Sam mieszkam na wyspach mam duzo znajomych wsrod mlodych kochajacych football i mam tez dodane wyspiarskie strony na facebooku i tam nie bylo zadnej wzmianki, bo poprostu nie bylo zbytnio o czym pisac. Tyle i az tyle. Wiem, ze w PL macie pieczenie dupska, ze o waszym Roberciku nie pisza, ze strzelil Belgradowi, czy Wolfsburgowi kilka bramek. Jak strzelil Realowi cztery, to wszedzie pisali, bo to akurat bylo cos. Ale bramki Belgradowi litosci ...

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  W Płocku będzie Wielkie święto podpisanie umowy na budowę nowego stadionu i wygrana z Lechem 2:0

 • Szczęść Boże napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Liverpool FC - SSC Napoli. The Reds obronili twierdzę. Piotr Zieliński pracowity w zremisowanym meczu

  Za porównanie Waszej oceny z pilkanozna.pl usunęliście mój komentarz. Moderator ma chociaż jakiś zaoczny licencjat z dziennikarstwa? Nie? To wiele tłumaczy :)

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Borek możesz się już nie wymądrzać!!! Ameryki nie odkryłeś.

 • Szczęść Boże napisał/a komentarz do Mateusz Borek: Lewandowski powinien wrócić do Polski i powiedzieć "Teraz ja wam pokażę jak się szkoli"

  @Jan Kozietulski: "z prowincji w stolicy czyli "słoik" - Warszawa tylko dla wawiaków z rodowodem? :) Boli, że ktoś spoza miasta wygryza lokalnych cieniasów?

 • Szczęść Boże napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz zachwycone, ale jeszcze rok-dwa temu jak nie zdobywał co mecz hattricków, cisnęli po nim w całych Niemczech. Jak słusznie wskazywał, że stara ekipa gra egoistycznie, że nie ma transferów, jechali po Lewym jak po burej s. Brawa dla Lewego sie należą, ale w nosie mam niemiecką prasę.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Myślę, że KrzysztOf Piątek robi błąd, ale to jego decyzja i wybór. Może chodzi o pieniądze a może faktycznie o refleksję. Niemniej jednak w Mediolanie już dla nowego miejsca nie ma. Nie z jego winy, ale z winy poprzedniego trenera, który treningami go po prostu zniszczył.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Prawda taka że Klose wstydził się Polski. Chciał być bardziej niemiecki niż Niemcy np. śpiewając hymn Niemiec w przeciwieństwce do Podolskiego. Nikt mu nie zabraniał udzielać wywiadów po polsku tak jak Podolski.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Podolski udzielał wywiadów po polsku, często i chętnie odwiedzał Polskę, wielokrotnie, pomimo natłoku dziennikarzy, potrafił zamienić kilka zdań z polskimi dziennikarzami, Klose nie potrafił ich zauważyć, a wystarczyło chcieć. Klosowie zerwali kontakty z ojczyzną, bo tak im było wygodnie (jak wielu w latach 80tych). Klose, żeby być docenionym, chciał pokazać Niemcom, że jest bardziej niemiecki niż polski, i zbiera tego owoce. Nie chcieli w tym okresie być identyfikowani z Polską i Polakami, teraz mają o to żal? Mają pretensje, że ktoś o tym mówi? Klose grał w niemieckiej reprezentacji, teraz, gdy kariera się skończyła i trzeba sobie znaleźć miejsce na ziemi, nagle przypomniał sobie, że zna Polski, żona jest Polką, dzieci umieją mówić po polsku? Dlaczego nie prostowali takiego wizerunku 20 lat temu? Bo wtedy liczyła się tylko kariera piłkarza reprezentacji Niemiec?

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Dziwne, wg tego co mówi tatuś to on jest ślązakiem i europejczykiem a nie Polakiem.

 • Szczęść Boże lubi Komentarz

  Niemiec z krwi i kosci ! Niemiecki hymn zawsze spiewal glosniej od Niemcow ! A o Polakach bardzo zle sie wyrazal !!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.