Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Penhall lubi Komentarz

  Brawo Koziołki! Nie ma tragedii :)

 • Penhall lubi Komentarz

  Szkoda, było na 5-1. Wiktorowi brakuje ewidentnie objeżdżenia!

 • Penhall napisał/a komentarz do Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin

  Motor gratulacje.

 • Penhall lubi Komentarz

  Czego wy się spodziewacie po Rysiu:) Bryła fajny gościu taki mało myślący

 • Penhall lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Penhall lubi Komentarz

  W TVP wspieranie ekipy rządzącej, a dla innych szok? Obudzili się? Za rządów poprzedniej władzy PO -PSL było inaczej? Chyba identycznie! A to co się dzieje na domenie wp.pl to pluralizm, niezależność medialna? Pojawiające się reklamy w jedną stronę , wypowiedzi w dziale sportowym byłych i czynnych sportowców co popierają tylko kandydata reprezentującego niemieckie wpływy? Propaganda inaczej? Czy nowoczesna "niezależność" pod dyktando i w wydaniu niemieckim... Ludzie przejrzyjcie na oczy, nam wujków dobra rada reprezentujących interesy bundestagu kompletnie zbędna...
  P.S. Skasowane, cenzura? Czy wolność słowa?

 • Penhall lubi Komentarz

  Już mój post został usunięty!
  Nie szkodzi skopiowałem.
  @obiektywny inaczej Ty sobie moim nickiem gęby nie wycieraj. Ja wiem, że dla takich POpaprancow jak Ty wolność słowa jest tylko wtedy, kiedy to wszyscy mówią tak jak chce tego TVN24 z całą pseudo opozycja na czele. Nic z tego. Zresztą śmieszne jest to, jak mówicie, że TVP to tuba propagandowa PISu. Szkoda tylko, że nie przeszkadza, wam, że tubą PO jest TVN24, WP, INTERIA, ONET, GAZETA WYBORCZA, NEWSWEEK, RMF, RADIO ZET i jeszcze kilku innych. Jeszcze wam mało? Tu już problemu nie widzicie? Tylko nie róbcie z siebie większych.......... pisząc, że to media prywatne więc mogą robić co chcą.

 • Penhall lubi Komentarz

  @Modafi: Media prywatne? Zarządzane przez rząd innego kraju? To tak jak "reprywatyzacja" w latach 90-tych Telekomunikacji Polskiej wg. profesora Balcerowicza. Oddanie w prywatne ręce polskiej telekomunikacji gigantycznej państwowej firmie francuskiej? Obecnie pod nazwą "Orange". Reprywatyzacja przez duże "R"...

 • Penhall lubi Komentarz

  @MarS_80
  Ja to wiem, Ty to wiesz :)
  Ale sam widzisz, nawet na tej stronie ilu jest takich co widzą propagandę w TVP a nie widzą tego co się odpiernicza w mediach które sami oglądają. Ale co tam, w/g nich tam jest wszystko ok i sama prawda :)
  PS. Kopiuj wszystkie posty które udostępniasz, bo widzisz co się dzieje.

 • Penhall lubi Komentarz

  Kolejny artykuł do bólu pompujący ideologię LGBT.

 • Penhall lubi Komentarz

  OOOO.... "elyta" rencisty informatyka poniżej się pojawiła? Czyżby tablica u rencisty i wzajemne nabijanie plusów to za mało?

 • Penhall lubi Komentarz

  @STALker III: Mnie? Jeszcze niedawno byłeś tak obesrany? Jak pisałeś: "nic nie powiem, bo się boję..."? Brawo, za postępy!

 • Penhall lubi Komentarz

  @STALker III: Naprawdę? Nie dla psa kiełbasa, szukaj kogoś na swoim poziomie, "intelektualisto" ... ;)

 • Penhall lubi Komentarz

  @Stary Poznaniak:
  Dzięki i powodzenia dla Lecha w pucharach :)

 • Penhall lubi Komentarz

  @wirus szczecin: Pretendent do Ekstaligi, bez dwóch zdań. Nie wiem czy jeden mecz przegrają.

 • Penhall napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

  gumiś z kumplami dał dziś popis.I dalej tęskni.

 • Penhall lubi Komentarz

  To forum to tragedia. Napisałem jeden komentarz wyskoczyło osiem, tak osiem komentarzy tej samej treści.

 • Penhall lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Penhall lubi Komentarz

  Trójka była i się zbyła .Wojtas już nagrał teledysk z Trzaskiem.Jeśli Kasiu zagłosujesz na Trzaskowskiego to znikaj z mojego życia.

 • Penhall lubi Komentarz

  Lepsza Polska to znaczy jaka?Musisz się określić kobieto na kogo chcesz głosować, bo internauci już wiedzą ale nie kumaci jeszcze nie !!!!Chcesz powrotu komuny do władzy? gdzie uniewinnia się przestępców przejeżdżających ludzi na pasach dla pieszych?Chcesz Polski w której najwyższe stanowiska w państwie obejmują ludzie posiadający kilka paszportów i nie wiadomo jakie i kogo interesy reprezentują????Chcesz Polski w której sądownicza demokracja zezwala na czasowe zniewolenie ze względu na polityczne poglądy a lewicowy zachód jeszcze temu przyklaskuje?Czy chcesz Polski w której dba się o RODZINĘ i EMERYTÓW?????Jesteś rozpoznawalną osobą ,więc wypadałoby się określić a nie unikać odpowiedzi....

 • Penhall napisał/a komentarz do Katarzyna Skowrońska-Dolata: Czekam na powrót Wojciecha Manna! [WYWIAD]

  @bartollo: Możesz mi przypomnieć jaka TVP była za innych rządów? Szczególnie z czasów platformy. Czy to nie tam zostali zwolnieni na szybko niewygodni dziennikarze? czy nie tam mówili o 70% poparcia wspaniałego Komorowskiego?A teraz TVP Ci przeszkadza?

 • Penhall lubi Komentarz

  Myślałem ,że przynajmniej SF są apolityczne ,ale od 2 tygodni pojawiają się tu tylko wywiady z przydupasami Czaskoskiego. Trudno tutaj szukać sportowca popierającego pana Prezydenta A.Dudę , a przecież q..wa takich nie brakuje. Do dziennikarzy SF: jak patrzycie w lustro od czasu do czasu , to nie chce się wam zwyczajnie rzygać??!!!!foksdojcze???

 • Penhall lubi Komentarz

  Wojciech Mann, zapowiadając w radiu utwór,, Neandertalczyk":,, Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł. Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy".

  Nawiązał w ten sposób do zamieszania z Morawieckim i Dulkiewicz.

  Ale z dżentelmenem Arłukowiczem i damą Thun, które tuż przed tym odmówiły podania ręki pewnym ludziom, w tym Morawieckiemu, to już ci się marny, upolityczniony propagandzisto nie skojarzyło, co?

  Solidne komunistyczne wykształcenie medialne i lekcje pobierane w reżimowych mediach od Mariusza Waltera, późniejszego założyciela TVN - procentują.

  Chciałem napisać, że stosowanie takich podwójnych standardów to hipokryzja, ale potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie skojarzą słowa,, hipokryzja" z,, hipopotamem", i czy nie będą mieli skojarzenia z naszym Wojtusiem, który, przebrany za dziennikarza, potraktował logikę tak, jak widzieliśmy.

 • Penhall lubi Komentarz

  Zanim odpowiemy na to pytanie, warto w kilku słowach przypomnieć, w jakim celu została założona Radiowa Trójka przez komunistyczne władze, pod rządami Władysława Gomułki. Jak wszystko, co tworzono w tamtych ponurych czasach, „Trójka” miała być radiem dla ludzi młodych, którzy nie chcieli już słuchać muzyki z festiwali piosenki radzieckiej, a zamiast tego swoje radia lampowe przestawiali na kultowe „Luxy”, czyli Radio Luksemburg. Tam mogli usłyszeć piosenki Beatlesów, czy Rolling Stonesów, które niektórzy z nas nagrywali na szpulowe magnetofony z mikrofonem zewnętrznym lub w późniejszych czasach na kasetowe, by móc potem poszpanować przed swoimi rówieśnikami. Ci najzdolniejsi, brali gitary i z tak zwanego słuchu uczyli się zagrywać słynne riffy, czy solówki.

  Tak więc „Trójka” powstała w celu skanalizowania młodych ludzi, gdzie było dużo zachodniej muzyki, a pozostały wolny czas na antenie wypełniała ta sama propaganda komunistyczna, ale podawana nieco subtelniej. Oferta programowa została z czasem rozszerzona o inne pasma rozrywkowe, kulturalne i polityczne. I z taką „Trójką”, konkurującą z innymi komercyjnymi radiostacjami dotarliśmy do lat nam współczesnych.

  Karierę w Programie Trzecim, znajdującym się przy Myśliwieckiej rozpoczęło wielu młodych dziennikarzy, którzy przez media trzeciej RP zostali z czasem ochrzczeni przymiotnikiem „kultowi”. Niemal od początku powstania Radia w latach sześćdziesiątych pracę znalazł wspomniany w tytule Wojciech Mann. Od czasu ogłoszenia w Polsce Stanu Wojennego, przez kolejne dwie dekady swoje polityczne audycje prowadziła Monika Olejnik, którą po odejściu do „Zetki” zastąpiła Jolanta Pieńkowska. W popularnej „Trójce” pracował mąż Olejnik, Grzegorz Wasowski, a także jej obecny życiowy partner Tomasz Ziółkowski. W okresie Stanu Wojennego swój debiut zaliczył Marek Niedźwiecki. Nieco później pojawił się Grzegorz Miecugow, który został dyrektorem stacji; Tomasz Sianecki, Maria Czubaszek, Kuba Wojewódzki, Artur Andrus, a nawet Tomasz Jachimek. Przy Myśliwieckiej zaczynał karierę także Jerzy Owsiak, Jacek Fedorowicz, Michał Olszański czy Adam Halber. Przez „Trójkę” przewinęło się tak wiele osób, że nie sposób ich wszystkich wymienić, ale były to postacie w przygniatającej większości zawsze związane silnie politycznie z czymś, co dziś określamy opozycją totalną albo lewicową. Na tym polegał zawsze rzekomy pluralizm tej stacji i „niezależność i apolityczność”, którą szczycili się publicznie „kultowi” dziennikarze zatrudnieni w tej rozgłośni. Zapewne wyrazem tej „apolityczności i niezależności” był wspólny manifest Programu Trzeciego i Gazety Wyborczej, zorganizowany w Święto Niepodległości, pod patronatem ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Razem z redaktorem GW Jarosławem Kurskim, Dominiką Wielowieyską, doradcą prezydenta Tomaszem Nałęczem i samym Bronisławem Komorowskim, na scenie w towarzystwie upieczonego z tej okazji dwumetrowego Czekoladowego Orła, pod Pałacem Prezydenckim pojawili się kolejno niemal wszyscy „kultowi” dziennikarze „Trójki” z różowymi balonikami w dłoniach, ubrani w różowe okulary.

  Chociaż myśleliśmy, że z inicjatywą świętowania na „różowo” odzyskania przez Polskę Niepodległości, wyszli radośni, apolityczni dziennikarze z Polskiego Radia, dowiedzieliśmy się z wywiadu Wojciecha Manna, który udzielił portalowi Lisa „Na temat”, że Czekoladowy Orzeł był w sumie dziełem nie wesołych redaktorów z Myśliwieckiej, lecz Platformy Obywatelskiej.

 • Penhall lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

MarS_80

Siema! Tak sobie czytam "Żużel. Motor Lublin bez sponsora tytularnego"
Dobrze że zakończyłeś rozmowę, krótko i zdecydowanie.
Szkoda czasu odpowiadać komuś jak ktoś wyraz "który" napisał przez "u".
Niezła dziecinada w dyskusji. Widzę masz sobowtóra? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek z Bamy

Wielkiej, świątecznej radości,
na stole dóbr obfitości,
jajeczka święconego,
mocno zakrapianego!
Najlepsze życzenia wielkanocne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wódka 07

Wielkiej, świątecznej radości, na stole dóbr obfitości, jajeczka święconego, mocno zakrapianego! Najlepsze życzenia wielkanocne!
Życzy Wódka07

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhall

Do Arturka bo dał plusa 47.
47.
I co sprawdziłeś?
Informatyk z Zielonej sprawdził i co mu Werner wyszło.
Artur czytasz?
To było moje konto[syna] który je dał Waldiemu. {Zięć]
To gdzie Night? Jak wyglądasz ? Informatyk.
Powiem Ci więcej w dniu kiedy byłeś niby u informatyka.I sprawdzał IP to Waldi był u mnie w domu. I konto aktywne.I wyszło Ci IP Nighta? Nie rób wiochy.Jak wyglądasz kłamczuchu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)

ostatnia odpowiedź: 14 stycznia 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stercel

Nadeszła noc wyjątkowego balu
Niech Ci w Nowym Roku nie zabraknie szmalu
Niech życzenia wszystkie się szybko spełnią
I ewentualną pustkę wypełnią! Szczęśliwego Nowego Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Wielu łask Bożych dla Ciebie i rodziny. Wszystkiego najlepszego na te Święta. Niech to nowonarodzone Dziecię otoczy Cie Ciepłem domowego ogniska.. Jako koneserzy zuzla, niezaleznie od poglądów, koloru skóry... Przepraszam, ze tak pozno. Pasterka przedluzyla się :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wódka 07

Renifer Rudolf już grzeje kopyta,
Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta,
niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt,
ja dziś Ci życzę Wesołych Świąt :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhall
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Oski1916-

Wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę przede wszystkim dużo zdrowia i radości, miłych spotkań w gronie bliskich przy świątecznym stole, uśmiechu, emocji sportowych. Pełnego Kufla i smacznych świątecznych potraw życzy Oski:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhall

I,Pankracy nie odpisuje...Pewnie już nie napisałby tego o tej zakładce.Wyszło jak zawsze.Pisze,a nie myśli co,i po otrzymaniu liścia kolejnego chwyta bazę.Który policzek nadstawiłeś teraz?:)Benny Hill wysiada:)Ale jest wyjście Pankracy.Może któryś z przebierańców tych z gołębnika zgłosi stalkera wpis o zakładce po twoim wytłumaczeniu sprawy to wyjdziesz jakoś z twarzą:))
Pisałem Ci Seni Lady Slim że nie jesteś gościem do dyskusji.Jesteś zwykłym prowokatorem o czym wiem nie tylko ja. Czujesz się wyróżniony? Jesteś tam bym widział te wszystkie Twoje prowokacje, bo na bym widział Cię na kokpicie to nie zasługujesz.Nie potrafisz zrozumieć prostej sprawy że szkoda mi weekendu na Ciebie.Liścia powiadasz? Ile ty ich zarobiłeś to szkoda pisać.Ty naprawdę nie wiesz co ty piszesz?Wiesz i robisz to świadomie,bo Cię to bawi. Ubliżasz komu się da chłopakom x Lublina ,Torunia pisząc o kartonach po bananach,itd.A potem płacz że ktoś ci komentarz zgłosi czy usuną Ci konto.Ja mam na Ciebie ...pisałem Ci już.Ja minus bo mnie zablokowałeś nie daję a jednak je dostajesz nie daje Ci to do myślenia? Baw się dobrze.Jak tam galeria?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.