Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ lubi Komentarz

  @Henryk: 2.2 srednia biegowa w ponad dwudziestoletniej karierze, faktycznie zawodnik nie najwyzszych lotow.

 • CKM_ lubi Komentarz

  I to najlepsza opcja DPŚ co 2 lata.Moze byc naprzemiennie z tym SoN.Choć te pary to i tak do niczego nie potrzebne.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Dwie twarze polskiego złota. Jeden dla kariery zrobi wszystko, drugi wysyła L-4 i wyrzuca do kosza ofertę BSI

  Nie no, zrobiło się już przegięcie, wystarczy!!!!!!!!!!!!!

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  Mniejsza z tym, że to artykuł nr 102 na ten sam temat. Ale jeśli nie widzicie dziejącej się w żużlu zmiany na gorsze, jakiegoś moralnego upadku, narastającej ignorancji młodziaków to cóż, najwidoczniej ulepieni jesteście z tej samej gliny. Liczba pochwał opisywanych zachowań autentycznie przeraża.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Rewolucja w polskim żużlu przeniesiona o rok. W sezonie 2020 tylko dwie poważne zmiany

  KSM może okazać się dobrą opcją ale pod warunkiem jednej małej zmiany, o której chyba tylko ja mówię (nie wiem czemu nikt nie podłapuje) - dla wychowanków jeżdżących w swoim klubie maksymalny KSM wynosiłby np. 5,00 (czy ileś tam, trzeba obliczyć). W ten sposób nabierze sensu szkolenie, jazda swoimi, a klub który sobie wychowa choćby i 7 gwiazd, nie będzie zblokowany ograniczeniami regulaminu. Pewnie mielibyśmy też powrót kilku wychowanków w swoje strony. Czyli KSM tak, ale z ulgą dla wychowanków. Teraz tylko kto zgodziłby się na takie rozwiązanie? Pewnie wyłącznie ci co szkolą...

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Chomski: Zmarzlik był chory i mógł wysłać L-4, ale nie zrobił tego. Nie dziwię się Cieślakowi

  Trener Chomski 100% racji. Po prostu nastaje w żużlu czas pokolenia przysłowiowych gimbusów. Trudno to sobie wyobrazić, ale oni może kiedyś będą trenerami klubów, juniorów, kadry...

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wszyscy się dziwią takiemu zachowaniu. Idole i dzieci będą wypisywać bzdury na portalach ale prawda jest taka że gdyby mieli jaja a nie wydmuszki tak jak podczas walki na torze to pogadali by z trenerem. Każdy mądry na odległość wielcy znawcy od tego jak powinien zachować się trener. Heh. Żenada i prostactwo. Zawodnicy zachowali się jak gówniarze i nie powinno być taryfy ulgowej z dwóch powodów. Raz że to była zmowa a dwa brak szacunku dla swojego trenera. To nie jest koleś spod żabki lub osiedlowego sklepu tylko trener reprezentacji. Za to powinni zostać ukarani. Gowniarskie i frajerskie zachowanie. Mowa była o tym aby ich nie karać tak mówił pan Cegielski. To jest zenada. Nie chcesz jeździć to przyjdź i powiedz miej odwagę a nie lecisz w ....a!!!

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Jak Andrzej Gołota załatwił Maksymowi Drabikowi silniki u najlepszego tunera na świecie

  Historyjka ciekawa, ale obiektywnie trzeba to Dariuszu powiedzieć - w obecnym kontekście jest to ciąg dalszy nagonki. Maksymowi należy się krytyka za różne akcje od czasu "usamodzielnienia", jednak nie przesadzajmy! Wystarczy nam wszystkim dzielenia narodu przez politykę, po co jeszcze dodatkowo robić to przez sport. Było L4, ma być kara, jest nowy dzień. Pora skończyć temat, bo robi nam się zaszczuwanie gościa i to już nie jest fajne.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  Jestem w szoku, że aż tyle osób broni tych czterech zawodników. Bo są z waszego miasta, bo trenera nie lubicie... A gdzie podział się obiektywizm? Odmówili startu w reprezentacji kraju, nie chcą, wisi im, więc należy się wylot z tejże reprezentacji i będzie to jedyna słuszna decyzja. Co w tym jest trudnego do zrozumienia i zaakceptowania? Chcą być tylko ligowcami to niech będą, trudno im tego zabraniać. Znajdzie się kilku innych chłopaków o większych ambicjach sportowych i - przede wszystkim - inaczej rozumiejących swoją obecność w kadrze narodowej.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Ogólnie troche mnie dziwią słowa poparcia dla kółka wzajemnej adoracji Redbulla i spółki bo oprócz tego, ze pokazali Oni już po raz kolejny, że nie szanują ani trenera, ani związku do którego należa, ani barw ktore reprezentują, ani sponsorów to nie szanują również Was kibiców. Coniekórym od tych pieniążków i sławy to się pod kopuła zagotowało. Myślę, że Cieślak nie powołujac ich do reprezentacji zrobi im przyjemność, bo przeciez Oni nie chcą do niej należeć. Szkod tylko, ze nie maja jak żeby powiedzieć to wprost. Taki Tajski np. nie chowa sie za L4. Słuszne wydaje się więc danie szansy tym którzy chcą.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bronienie barw własnego kraju to ma być zaszczyt, a nie robienie łaski związkowi, trenerowi czy kibicom. Tutaj nie ma wybierania - "na te zawody sobie przyjadę bo będzie z kim się pościgać, a na te nie bo przeciwnicy słabsi". To trener podejmuje decyzje kto jedzie i jeżeli zawodnik otrzymuje powołanie to jego obowiązkiem reprezentacyjnym jest zrobić wszystko żeby się na te zawody stawić. Nie rozumiem ludzi broniących tych zawodników bo po części olali oni cienkim sikiem również nas - kibiców. Poza tym ich zachowanie jasno świadczy o tym, że tak naprawdę mają gdzieś występy w reprezentacji. Gdyby im zależało i gdyby L4 któregokolwiek z tych urlopowiczów nie było lewe to już dawno wyjaśniał by sprawę z trenerem. Jak poważnie odnieść się do faktu, że Janowski z rzekomo ostrym zapaleniem oskrzeli śmigał sobie po torze w nowiutkiej BMWicy? Na co on liczył chwaląc się tym w necie? Na poklask? Przykro mi to mówić, sportowo gość jest dobry ale IQ niestety ma na minusie. Całej tej grupce wzajemnej adoracji brak pomyślunku ale przede wszystkim ambicji. W ZK stawką były miejsca w kwalifikacjach do GP, a więc do cyklu, o którym każdy ambitny zawodnik wręcz marzy. Tymczasem gwiazdor Maksiu wolał posiedzieć przed tv. Widać tytuł juniorski mu wystarcza. Dla porównania Kubera i Smektała walczyli o to miejsca do ostatniego biegu. No i leszczyński "as" - Piotruś Pawlicki tez widocznie stwierdził, że na walkę o IMŚ jest zwyczajnie za cienki (akurat tu ma rację). Tym bardziej, że wożenie ogonów w GP automatycznie skutkowałoby jego ciągłym porównywaniem do Bartka, a to Piotrusiowi narobiłby tylko kompleksów, także pewnie jego głównym celem na resztę kariery jest stanie się leszczyńską pseudogwiazdką, której umiejętności ograniczają się do jednego toru.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Brawo trenerze,trzeba mieć jaja a nie się bawić z nimi jak z dziećmi.Za rok mogą w SoN wystartować jako reprezentacja RedBulla skoro na biało-czerwone barwy mają uczulenie.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja trenera teraz wspaniała czwórka ma co domyślenia chłopaki myśleli że są najważniejsi i nie do zastąpienia trochę pokory

 • CKM_ lubi Komentarz

  Słuszna decyzja trenera. "Gwiazdorom" sodówka stanowczo zbyt mocno uderzyła do głów. Powinni brać przykład z jedynego profesjonalisty w tym gronie, czyli Zmarzlika.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Oby tylko Cieślak dotrzymał słowa i ich nie powołał w ogóle w przyszłym roku. Kara musi być, żeby nie było tak, że nagle w marcu/kwietniu wyraża skruchę i przeproszą, jak przekalkulują ile mogą stracić. Bo to zwykłe centusie nie sportowcy. Tak jak Cieślak powiedział, Zmarzlik jest obowiązkowy i pracowity, dlatego został Mistrzem Świata, a Janowski? Skończył się w połowie sezonu, gdy jego wyniki zaczęły mocno spadać. Pawliccy to w ogóle inny temat, GP nie dla nich, za wysokie progi.
  PS. Czyżby z tym trolem chodziło o kogoś z Wrocławia? Ciekaw jestem czy to sam Dobrucki, który miał zająć miejsce Cieślaka w kadrze, czy ktoś z tamtejszego klubu chce się wylansować. A może Rusko czai się na jakąś posadkę w związku?

 • CKM_ lubi Komentarz

  @fancio34: Witaj.
  ***
  "...oczywiście że możemy domniemać , ale czy ktoś wysłuchał drugiej strony ? czy ktoś dał szansę wypowiedzenia sie tym czterem panom... ? "
  ***
  1. Druga strona ma możliwość wypowiedzi lecz milczy.
  Ma możliwość wyjaśnieni sprawy Cieślakowi - milczy. Więc sprawa wydaje się oczywista!
  Nie odebrali telefonu, powinni oddzwonić, a nie zachowywać się jak dzieci w piaskownicy.
  ***
  "...Wiemy wszyscy że między Bartkiem a Pawlickim np grzecznie mówiąc nigdy nie było dobrych relacji , ale czy takie mówienie trenerowi kadry przystoji ? że powinni brać przykład z Bartka ?..."
  ***
  2. A z kogo mają brać przykład z siebie? Sodówka uderzyła do du...y!
  Niech biorą przykład ze SMEKTAŁY, KUBERY, PRZEDPEŁSKIEGO, KOŁODZIEJA.
  ***
  "...Każda boli każda w jakiś sposób męczy , pewnie tez mobilizuje ale często też pojawia się zazdrość zawiłość i tu myślę trener kadry powinien się wykazać ..."
  ***
  3. Niech się biorą do roboty, a nie zazdrościć. Chcą być mistrzami świata to zamiast szaleć BMW powinni szaleć na torze!
  Zazdrość?
  Wskaż mi który zawodnik przez "zazdrość" został IMŚ?
  Tu nie ma co zazdrościć tylko brać się do roboty nie marnować swojego talentu na GWIAZDORZENIE w MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH i TV!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Nie placzmy nie chca jezfzic dla kraju dla Polski to nie nie jezdza dla trenera dla Bartka bo mu zazdroszcza aaale dla narodu ale wynika ztego ze Cieslak musi odejsc mistrz swiata nie jezd'ic abby 4muszkieterow zaczelo sie scigac dla Polski dziwie sie tylko Janowskiemu myslalam ze inny czlowiek z niego

 • CKM_ lubi Komentarz

  Mi nie podoba się, przede wszystkim, sposób w jaki zaczęto się komunikować w kadrze, a właściwie brak tej komunikacji. Cała czwórka zawodników zachowuje się jak rozkapryszone i rozpuszczone dzieciaki na zasadzie: "zrobimy komuś na złość i nie będziemy się odzywać hi,hi..." Na miejscu niektórych mocno bym się zastanowił na swoim postępowaniem, bo o ile Janowski i Drabik jeszcze mają kontakt z czołówką światową, o tyle Pawliccy chyba na dobre z niej wyskoczyli, a przez takie manewry nikt już niebawem może nie wyciągnąć do nich pomocnej dłoni. Kadra to zaszczyt, a nie przymus i jak ktoś tego nie rozumie to znaczy, że nie dorósł i nie jest godzien reprezentowania swojego kraju.

 • CKM_ lubi Komentarz

  No i masz..... tzn., jak piłkarze nożni mają grać z taką np., Mołdawią albo z Kazachstanem to po co mają grać Lewandowski, Milik, Zieliński i tym podobni zawodnicy..... wystawić siódmy garnitur i niech grają sobie.....tylko, że w piłce nożnej grać w kadrze to jest zaszczyt a w żużlu ćwiczenia niektórzy zawodnicy mają to głęboko w......

 • CKM_ lubi Komentarz

  Brawo p. Marku, kolejna dobra decyzja! Tak jak przez lata nie bylem fanem naszego trenera kadry, tak teraz pozytywnie mnie zadziwia, po prostu ma jaja, czego nie mozna powiedziec o Janowskim. Drabik to jeszcze przedszkolak i pewnie ma nienajlepszego doradce, jak wspomina o tym trener.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Cieślak nie skłamał w tym wywiadzie, więc przestańcie bronić swoich ulubionych zawodników, którzy wyszli po prostu na żałosnych chłopczyków.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Popieram Cieślaka ma racje nie daj sobie grać w ciula myślą że są nie zastąpieni a co do Bartka to od dawna widać ze im nie w nos, jego wyniki mistrza zgarnął a te się motają jak łysy u fryzjera

 • CKM_ lubi Komentarz

  Olali chłopaczkowie nie tylko trenera,reprezentacje, sponsorów(dzięki nim mają za co żyć) ale przede wszystkim to Was ...drodzy piszący tu....kibice!!!!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Bardzo fajnie, że Smektała zgarnął talon. Razem z Dominikiem zasłużyli na niego postawą na torze jak i poza torem. Brawo dla młodzieży!
  Co do Orlenu, to ten powinien sponsorować tych co w kadrze chcą jeździć!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.