Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja Was pogodzę, nepotyzm prezesa w kontekście syna i jego był oczywisty, tak oczywisty jak to że Kowalski nie był wtedy zawodnikiem Włókniarza. To że Swiacik sr. Uratował zuzel w Częstochowie jest tak oczywiste jak to że jego syn był zuzlowym drewnem i zahamował w rozwoju wspomnianego świdnickiego o czym najlepiej świadczy fakt że po ukończeniu 21 roku zakończył On zuzlowa przygodę. Reasumując oboje macie rację i oboje nawzajem się wyzywając pokazujecie jakimi jesteście ludźmi. Także brawo Wy.
  P. S. Można mieć inne zdanie ale po co się obrażać i obrzucać błotem. Komentarze to jedyny pozytyw tego.... Portalu. Można pogadać z chłopakami z zielonki z Wrocka, umówić się na mecz na wyjeździe rozszerzyc horyzonty ale nie... Lepiej pluc na sąsiada. Jeden ma herb Włókniarza a drugi znajomości. NO ręce opadają PANOWIE!

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Ebać polityke...I polityków...

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Co się wydarzy w żużlowej redakcji Canal+ po wzięciu 1. LŻ? Potrzebne są transfery. Będą powroty i odejścia

  @Nίghtmare: nie przeszkadzał mi jak prowadził wywiady z autochtonami, ale jego lapsusy i słowotwórstwo w przykładaniu języka to jest dramat od lat, poza tym ok miły sympatyczny tylko taki udający że zna język. Wiesz to tak jak Ryczel próbujący emocjami kopiować Dryle i tak dalej i tak dalej. Lodówką się nie ogolisz pralką nie uczeszesz. Nic osobistego ludzie po prostu myślą chyba że jak facet notorycznie powtarza dziękuję w czterech językach na krzyż to jest poliglota bo się uśmiecha. Z punktu widzenia native speaker co najwyżej Dyzmą jest.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Co się wydarzy w żużlowej redakcji Canal+ po wzięciu 1. LŻ? Potrzebne są transfery. Będą powroty i odejścia

  @mektub: większość ludzi tutaj niestety ma język na poziomie Benza sądząc po minusach które dostałem, ja go zapamiętam bze słowotwórstwa podczas bodaj SON. Miły sympatyczny tylko języka nie zna

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Mam nadzieję że Benz wykorzysta czas na intensywną naukę języka angielskiego a nie będzie go kaleczyl w innej stacji...

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nareszcie koniec Benza w nc+ człowiek który zawsze przetłumaczył po swojemu i którego tłumaczenia były oderwane od rzeczywistości, brakuje pani Niedźwiedź która płynnie mówi w paru językach była sportowcem i czuje ten sport.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Odnoszę wrażenie że na tym portalu przeważają polglowki które nie rozumieją że zawalił Prezes i jego pracownicy. Ktoś kombinuje z fakturami bawi się w radosna kreatywna księgowość a według polglowkow na forum miasto powinno to przyklepac i jeszcze pewnie dołożyć.
  W normalnym świecie pracownicy w tym prezes jako osoba nadzorujaca towarzystwo wzajemnej adoracji utrzymywane z pieniędzy podatników powinna zapłacić utratą miejsc pracy. Jest prawo i są zasady których trzeba przestrzegać. I prezydent powinien powiedzieć Mrozkowi jakiś czas temu że będzie kontrola. Ręce opadają. To W INTERESIE KLUBU KTÓRY DOSTAJE Z URZĘDU PIENIĄDZE BYŁO JEST I BYĆ POWINNO ŻEBY WSZYSTKO SIĘ ZGADZAŁO. TO NIE JEST LIERWSZA DOTACJA I TO NIE SA PIERWSZE PROBLEMY Z ROZLICZANIEM czego Wy tu nie rozumiecie, ręce opadają. Klub kombinuje a płacić głową ma miasto?! Zimny prysznic. Mrożek zamaist wycofywania klubu powinien się podać do dymisji i oddać klub komuś bardziej kompetentnemu proste jak budowa cepa.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  INTERNETEM. SPOKOJNIE, TO TYLKO BLEF

  FOT. KS ROW RYBNIK.
  NEW
  ROW RYBNIK BRONI SIĘ INTERNETEM. SPOKOJNIE, TO TYLKO BLEF
  Marek Wójcik / 18 grudnia 2019

  Żużlową Polskę obiegła dziś informacja, jakoby ROW miał zostać pozbawiony dotacji z miasta i tym samym jego start w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi jest wątpliwy. Spokojnie, ROW będzie jeździł w PGE Ekstralidze.

  Poniżej oświadczenie wydane przez Agnieszkę Skupień, rzeczniczkę prasową rybnickiego urzędu miasta:

  “W zatwierdzonym tydzień temu budżecie miasta na 2020 rok są zarezerwowane pieniądze (2 mln zł) na promocję Miasta Rybnika przez sport. Mamy nadzieję, że klub żużlowy wystartuje po te środki w konkursie. Dlatego nieprawdziwą jest informacja przekazana przez redakcję WP Sportowe Fakty o szukaniu oszczędności przez Miasto w tym obszarze. Zależy nam na tym, by tradycje żużlowe w mieście nadal były marką Rybnika, ale w kwestii wydatkowania publicznych pieniędzy zasady są jasne i przejrzyste. Szukaliśmy innych rozwiązań prawnych, wygodniejszych dla klubu, niestety nadzór prawny wojewody je odrzucił. Zwracam uwagę, że obecność klubu w Ekstralidze nie zależy od Miasta, a od klubu żużlowego, formy jego zawodników i sposobu zarządzania, dlatego o kolejny sezon K.S. ROW Rybnik proszę pytać klub a nie Miasto.  Trwa kontrola dotacji dla klubu żużlowego za 2018 rok, podobne kontrole są przeprowadzane we wszystkich klubach sportowych pobierających dotację z miejskiej kasy. To środki publiczne, ich wydatkowanie podlega weryfikacji czy są wydawane zgodnie z przeznaczeniem. Przyznanie dotacji reguluje odpowiednia ustawa, która między innymi dyktuje jasny warunek: przyznane środki są jednoroczne, przyznane na dany rok i w tym roku muszą być wykorzystane. Jeżeli pojawia się nadwyżka wkładu własnego, klub powinien o niej poinformować Miasto, wtedy aneksuje umowę, klub nie musi niczego zwracać, przy czym wydane środki muszą być wydane w tym roku, w którym obowiązuje umowa. W przypadku, kiedy środki nie są wydane, Miasto ma prawny obowiązek, podkreślam obowiązek, nie wybór, żądać ich zwrotu. O zasadach pobierania środków z miasta wynikających z ustawy klub był wielokrotnie informowany.”

  Tak głosi komunikat wydany przez miasto. Jak udało nam się usłyszeć w urzędzie miasta, włodarze Rybnika są mocno zniesmaczeni powstałą sytuacją. Dziś od rana odbierają telefony, szkoda tylko, że te w rybnickim klubie milczą. Poza przedstawicielami miasta Rybnik wszyscy nabrali wody w usta. W najbliższych dniach, klub z Rybnika ma złożyć dodatkowe wyjaśnienia poparte dokumentami. Problem, jak przypuszczamy, w tym, że najwyraźniej tych ostatnich nie można odpowiednio skompletować, a winą za powstałą sytuację prezes klubu Krzysztof Mrozek chce przerzucić, za pośrednictwem medium, na miasto, które przez lata mocno dofinansowywało rybnicki żużel. I stąd granie na emocjach, szantaż, jakich było już w polskim żużlu mnóstwo – na zasadzie, że skoro miasto nam nie pomaga, to my się wycofujemy.

  Dla jasności – włodarze ROW-u nie potrafią zebrać papierów dokumentujących wydanie wszystkich pieniędzy pochodzących z miejskiej dotacji na sezon 2018. A tego wymaga prawo.

  Co ciekawe, miasto Rybnik zaproponowało prezesowi Mrozkowi, aby spór został rozstrzygnięty przez sąd. Ta propozycja spotkała się jednak ze zdecydowaną odmową.

  Trzymamy kciuki za ROW, pójścia na wojnę z własnym, pomocnym miastem nie polecamy.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ach ta demagogia...
  Normalnie artykuł sponsorowany.
  Pan redaktor tradycyjnie zresztą niema dostępu do umowy między klubem a miastem więc pojęcia niema o czym pisze tradycyjnie już zresztą, jeśli jest kontrola i są sygnały o jakiś nieprawidlosciach to jest to tylko i wyłącznie wina klubu i jego pracowników, miasto to robi to do czego miasto obliguje ustawa TAK SIĘ NIE ROBI PANIE OSTAFINSKI, nie nastawia się wrogo kibiców klubu do prezydenta miasta i urzędników którzy wykonują swoją pracę i nie jest ich wina ze błąd popełnili pracownicy klubu(jeśli takowy de facto popełnili a nie jest pomrocznosc jasna Pana redaktora).
  Jasne że jeśli dojdzie do degradacji to pozostanie smutek i solidaryzowanie się z kibicami z Rybnika ale próba zwalania na prezydenta Miasta jest niczym innym niż le cabaret.
  Kończ Wasc wstydu oszczędź, nikt Cie nie ogląda, nikt Cie nie czyta nikt się z Tobą nie liczy.
  #ostafinskimusiodejsc #ekspertodsiedmiubolesci

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Mysle dareczku ze nic i nikt juz nic nie zmieni jakie zdanie maja o tobie kibice Motoru i zarzad.
  ps.i tak zniszczyłeś sf !!! forumowiczów ubywa to widać .ŚW pamięci Damian w grobie sie przewraca .Odejdź i nie rób dalej wiochy .

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Nieudaczniku ostafinski ty się nazywasz dziennikarzem !? Dla mnie i dla wielu tu innych osób jesteś zwykłym nieudacznikiem, który nic więcej w swoim marnym żywocie nie potrafi robić . Zamilcz bierz widły i do gnoju !!! Pasożycie!

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Jak napisał panu na Facebooku to niech mu tam pan odpisze, na cholerę te wywody na portalu?

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Aha, jeszcze jedno. Skoro tak pan broni swojego prawa do wypowiedzi to dlaczego kasujecie komentarze nie łamiące regulaminu, a np. pokazujące brak wiedzy pana podwładnych (redaktorów)?

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  komentarz usunięty :P

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Ostafiński
  jesteś zerem

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  darek płyń z falami nacyny
  i weź ze sobą nieuka kuczerę mistrza bełkotu
  echh gdzie te czasy gdy czytało się z przyjemnością na sf felietony
  czekańskiego , nogi czy choćby lorka


  komentarz usunięty

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  ty w każdej sprawie masz siedzieć cicho marny dziennikarzyno

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Ostafiński poucza od czego jest dziennikarz... Śmiech na sali.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  ""Głaskanie po głowie nie jest złe, ale to krytyka jest według mnie motorem postępu. ""
  Mądre słowa redaktorku . Tylko zastosuj je do swego podwładnego ,pismaka Kuczery ,który siedzi w odbycie Kubicy i powtarza jego pierdoły z umiłowaniem. Natomiast gdy padnie jakaś krytyka na temat Kuczery i Kubicy ,komentarze są zaraz usuwane ! I jak krytyka ma być motorem postępu u tego błazna K. ?!?

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  "Dlaczego siedzę cicho..." - rosyjskie przysłowie mówi, że kto cicho siedzi ten dalej/daleko zajedzie...

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Ale czyszczą, bez sensu co kolwiek pisać.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Ja mam zastrzeżenia do stylu i języka Pana Redaktora. Pisanie o czymś, że jest słabe, jest dla mnie niczym zgrzyt paznokci po tablicy lub widelca po talerzu. Czy na prawdę nie ma w języku polskim lepszych określeń?

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez HDWO:)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.