Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tym meczem Częstochowa zegna się z play off w tym roku.
  Zamiast szumnie zapowiadanego finału i rekordowego budżetu czytaj progresu, jest regres czyli piąte miejsce i rozwałka drużyny. Po sezonie odejdzie Doyle i być może Przedpelski, wróci Gruchalski, będzie solidna para juniorów Madsen Lindgren mają ważne kontrakty Hokta nigdy nie wiadomo jak się zachowa.
  W tym roku generalnie antyzuzel, bardzo skondensowany jest prawie codziennie takie odnoszę wrażenie mijanek brak, było parę fajnych biegów w meczach o nic. Decyduje start i jazda gęsiego. Emocje jak w Curlingu, ale cóż w jutro pojutrze znowu włączymy z nadzieją na mijanki i ekacutujace zawody.
  P. S. Gratulacje dla równej drużyny Falubazu ze Słowacja armatą. Za cały sezon.
  Over and out
  Szkoda

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  @VS800: mecze a tym torze wpisuję do stałej pozycji.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Super zawody...takie piknikowe dla odprężenia.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Jednak Grzesiek znowu wyczuł pismo nosem i nie skusił sie na jeżdżącego do tyłu Rolnickiego.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  jadymy z dziadkiem Wiesławem furmakom z wielkiego sklepu po zakupah jak to tsza było nabyć: kartofle, cebule, kiełbase, mleczko, soczek pomarańczowy, piwo dla dziadka i insze produkty z listy babuli (na liście nie było piwa, aleć dziadek zawsze kupi wienkszom ilośdź i w ankliszu zadołuje) i czytam na dziadkowym smartfonie rze problemy tehniczne som i wiencej nic nie czytałem bo dziadek ma mało transferu Gb bo mu ciongle wszystko wyoglondam na YT . jak powruciliśmy do domu to siem okazało rze jutro transmisja - re bendzie a dzis to dopiero rypniik z gołembiami zobaczym. aleć jak widać adolfy rzeszufek czeszom co wyczytać snadnie można na Sportowych Plotkach (popularne SyF'y)

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  @Kung Lao: dokładnie..... zaczołem oglondac meczyk - tor niesamowity jak lotnisko i adolfy wygrywajom - nic dziwnego majom opcykane

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Szczegółowe zasady projektowania toru żużlowego
  i infrastruktury
  Urządzenia (maszyna startowa, sygnalizacja, instalacje)
   dwuobwodowa maszyna startowa – zał. nr 4
   zasilanie na płycie wewnątrz toru przy stracie - min. moc 5 kW
   zasilanie w pasie bezpieczeństwa - moc łącznie na oba łuki min. 9 kW
   schemat sygnalizacji - zał. nr 5

   zasilanie zapasowe realizowane poprzez agregat prądotwórczy w celu potrzymania działania urządzeń obsługi toru w parku maszyn, dookoła toru i na wieżyczce sędziowskiej (w przypadku przerwy w dostawie prądu)

   instalacja telefoniczna pomiędzy startem, parkiem maszyn i stanowiskiem sędziego
   światła bursztynowe
   zielone światła startowe

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ludzie zrozumcie. Nie chodzi o pożar, chodzi tylko i wyłącznie o to że organizator nie dysponował agregatem który dostarczyłby prąd do band i pulpitu. Miasto czyli MOSiR jest właścicielem obiektu, miasto czyli zakład energetyczny jest zapewne właścicielem rozdzielni. Ale to moje Bermudy stał gorzow był organizatorem meczu i nie posiadał agregatu. Ergo winę ponosi organizator. Niestety. Życie.
  Zachowujecie się co poniektórzy jakby w ogóle nie było prądu I światła na stadionie.
  Dramat I ręce opadają.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Włókniarz. Pożar i poważna awaria oświetlenia w Gorzowie. W piątek żużlowcy już nie pojadą

  @Stivi: ok czyli dym za parkiem maszyn w rzekomej rozdzielni to już nie stadion...
  Zresztą to jest naprawdę najmniej istotne. Ważne jest to że NIE NA CAŁYM STADIONIE BRAKLO PRĄDU. BRAKOWAŁO PRĄDU BY ZASILIC DMUCHAWY DO BAND I PODAĆ PRĄD DO PULPITU SĘDZIOWSKIEGO. I przez to mecz został przerwany. A mógłby być kontynuowany gdyby był agregat prądotwórczy i zasilania do wyżej wymienonych zapewnił, ergo nie istotne jest co ja bym chciał a czego nie, ważny jest regulamin.
  Cóż, poświęciłem chwilę żeby zobaczyć Twój profil użytkownika na tutejszym portalu i myślę że dalsza dyskusja niema sensu.
  Ale mimo wszystko pozdrawiam.
  P. S. W Gorzowie jak i na innych zuzlowych stadioanch w Polsce i Europie byłem nie raz nie dwa. Nie jestem fanatykiem Choc oczywiście kibicuje Medalikom, zdarza mi się krytycznie wypowiedzieć na temat Włókniarza.
  W żużlu najbardziej lubię mijanki i rozstrzygniecie w 15 biegu.
  Rozumiem Twój punkt widzenia i nie zamierzam się z Waszmoscia kłócić i przekonywać ze racja jest po mojej stronie. Wyrażam swoją opinię. Tylko tyle i aż tyle.
  Moja świadczy o Mnie tak jak Opinie wygłaszane przez Ciebie Cie świadczą o Tobie.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  oj niech Ekstlaiga sobie poczyta nie tylko regulamin dotyczacy przerywania spotkania. Niech sobie przeczytaja CAŁY SWÓJ REGULAMIN, począwszy od potwierdzania obiektow ekstraligowych do startu w tej lidze. Są wymogi dla organizatorów, są nawet wymogi dotyczace samej infrastuktury, jesli masz szałas, a awansujesz do ekstrlaigi to po prostu w niej nie pojedziesz, czyz nie? niespełnianie wymogow skutkuje konsekwencjami, chyba nie od dzis to wiemy. Jesli Ekstraliga uzna wynik, bedzie to jawna i jasna droga dla kombinatorstwa na przyszłosc, jesli tak bedzie, czyli zalicza wynik po 10 biegu, to licze ze 7 pozostaluycjh klubow ekstrlaigowych pojdzie rownie ta droga kombinatorstwa.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  mecz nie może być uznany za zakończony ponieważ winę za przerwanie zawodów przez brak agregatów ponosi organizator ... zakończenie w ten sposób meczu mogło by dać wzór do naśladowania dla gospodarzy w przyszłości , ... trudna decyzja dla sędziego bo to pierwszy taki przypadek ...

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Moim zdaniem powinni mecz dokończyć innego dnia lub pojechać od nowa. W przeciwnym razie każdy gospodarz może się tłumaczyć za każdym razem, że spotkanie nie zostało dokończone nie z jego winy. Uważam, że nie można też tutaj karać gospodarzy walkowerem. Mecz wygrywali, więc nielogiczne byłoby usiłowanie jego przerywania. Sprawiedliwie byłoby odjechać mecz do końca lub go powtórzyć, choć ta druga opcja dla Stali, jak i dla wszystkich zawodników, którzy wyłożyli już środki na dotychczasowy mecz byłaby niekorzystna.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Wynik powinien zostać zmieniony na walkower dla Częstochowy. Pożary rozdzielni nie biorą się z przypadku, tylko z wadliwej, bądź wysłużonej instalacji, która powinna być doglądana i konserwowana w razie potrzeb. Na dodatek to rozdzielnia, która znajduje się na terenie stadionu, więc jaki był problem z konserwacją? To tak jak w Warszawie z szambem na ulicach. To nie wina Trzaskowskiego tylko deszczu. Ale, że instalacji retencyjnej nie czyścili od lat to już inna kwestia.

 • Prawdziwy Janusz lubi Komentarz

  Walkower na korzyść Włókniarza niestety.. Regulamin mówi jasno 40 min na usunięcie usterki .usterki w Gorzowie nie usunięto sędzia był zmuszony mecz przerwać.. Walkower.. I nie ma tłumaczenia że usterka była poza stadionem. Przecież wiadomo że rozdzielenia nie będzie umieszczona na środku stadionu.. Jest to część stadionu która uległa awarii i nie ważne że nie było w tym ingerencji osób trzecich.. Pech.. Ale jeśli powtórzymy ten mecz czy odjedziemy te 5 biegów w innym terminie to wtedy damy jasny sygnał innym kombinatorom że warto kombinować wymuszać usterki na siłę gdy wynik nie jest po myśli wkońcu mecz powtórzą. Powtórzę tu pewnie jest zwykły pech i za ten pech musi zapłacić Gorzów pkt regulaminu który mówi wyraźnie o walkowerze ..jak widać trzeba być zabezpieczonym na wszystkie okoliczności agregaty itp. Swoją drogą były prezes z Gorzowa kiedyś zwrócił uwagę na Supełek na taśmie startowej chyba właśnie to było w Częstochowie ..teraz Supełek to nic w porównaniu z dzisiejszym upokorzeniem.. Byłem za tym by Gorzów ten mecz wygrał ale teraz jestem za tym by się dostosować do regulaminu i go zastosować. Walkower dla Częstochowy

 • Prawdziwy Janusz napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Włókniarz. Pożar i poważna awaria oświetlenia w Gorzowie. W piątek żużlowcy już nie pojadą

  @Stivi: czytaj że zrozumieniem, był odnośnik do tzw spiskowych teorii. Regulamin mówi jasno choć ja ze względu na duch sportu i sportowa rywalizację wolałbym żeby mecz powtórzono. Kontynuowanie go nie wchodzi w grę że względu na fair play, niestety taki jest regulamin.
  Czytaj proszę że zrozumieniem, a jeśli jak piszesz nie da się Mnie czytać to nie czytaj, nie komentuj.
  Mimo wszystko pozdrawiam.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Każde inne rozwiązanie będzie powodowało spiskowe teorie i kompromitację. Sytuacja w tabeli stali, ostatnie trzy biegi przegrane przez gospodarzy, fakt że dostęp do rozdzielni ma tylko kilka osób etc, zwrot kosztów podróży, ewentualna punktowka i tak dalej i tak dalej i tak dalej. Zaczęło się już w pierwszym biegu od ostrzeżenia dla Madsena do tej pory nie wiem za co bo jeśli ktoś się ruszał to bodaj był to Holta kask biały.
  Kompromitacja, skandal antyreklama dla żużla, potęguje to wszystko fakt że sędzia ani jury zawodów decyzji zgodnie z regulaminem nie podjęli tylko zrzucili odpowiedzialność na ekstraligę, nie zdziwiłbym bym się gdyby to zrobili z obawy o możliwie naruszenie nietykalności osobistej ze strony gospodarzy, to już jak pisałem spiskowe teorie

 • Prawdziwy Janusz otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Od razu dodam że chodzi o brak agregatów do zasilania dmuchaw do band i pulpitu sędziego, gdyby były nie było dalszej transmisji ale mecz mógłby być kontynuowany, rozdzielnia znajduje się w budynku nie jest na tzw otwartym terenie, winę ponosi organizator.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  według regulaminu rozgrywek, sędzia lub jury zawodów może podjąć decyzję o walkowerze dla drużyny przyjezdnej w przypadku naruszenia porządku zawodów, które spowoduje przerwanie zawodów na czas powyżej 30 minut.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wedle regulaminu walkower dla gości

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaka niespodzianka w Zielonej Górze?!??
  Sorry ale jaki mocny jest Falubaz pokazał Lambert. Ekscytowanie się wygrana w Rybniku? Przecież to jest zespół który w tym sezonie nie zdobędzie nawet punktu. 40-50.ubolewam że tutaj nikt z Ciennikarzy nie zna się na żużlu.
  Próbuje ratować sytuację ostatnio Galewski swoimi liveami ale to i tak nic nie da. Cały ten portal to antyreklama żużla. Dramat.

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Komentarz usunięty

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Komentarz usunięty

 • Prawdziwy Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  #komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.