Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • leszeczek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Karanie pojedynczych klubów za korupcję popełnioną w czasach gdy był to proceder powszechny było i jest głupotą. 16 lat po fakcie to już paranoja. Dziwnym trafem okazało się, że kluby które "wygrały" z Cracovią walkę o awans w kolejnym sezonie już I lidze radziły sobie gorzej od Pasów. Przypadek?
  Dodatkowo nie udowodniono jakoby w klubie wiedziano o procederze. Był to raczej efekt frustracji kibiców, którzy mieli dosyć marnotrwienia pracy klubu przez skorumpowanych sędziów.

 • leszeczek

  Mecz Cracovia - Legia jest w niedzielę o 17.30!
  nie o 18

 • leszeczek napisał/a komentarz do Losowanie Ligi Europy: DAC Dunajska Streda. Słowacy, którzy wyprzedzili Cracovię

  Sprawdziłem i jest tak jak myślałem. Pierwszy mecz 11-07 w Krakowie. Rewanż na Słowacji.
  I jeszcze jedno sprawdziłem. DAC zajęło 2 miejsce. Na trzecim byli po rundzie zasadniczej (na Słowacji 22 kolejki). W Rundzie rewanżowej (6 najlepszych drużyn każda z każdą mecz rewanż) wyprzedzili Żylinę i zajęli 2 miejsce.

 • leszeczek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A nie przypadkiem pierwszy mecz w Krakowie? Poza tym bardzo fajny tekst.

 • leszeczek napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Frekwencja na stadionach piłkarskich: kibice Wisły Kraków zawstydzili resztę

  jakie 18 tys. Przecież na stadionie Wisły nie było nawet 8 tys. Zdjęcie zamieściliście z innego meczu. Czy nie macie wstydu tak kłamać? Wisła podała chyba iliść sprzedanych Biletów i karnetów. Tyle, że spora część kibiców sukcesu, która kupiła w akcji ratunkowej gts karnet nie chodzi na mecze w grupie spadkowej.

 • leszeczek otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • leszeczek lubi Komentarz

  Powraca Kubuś to teraz wszystkie kluby powinny odpuścić mecze z Wisłą (o ile dostanie licencję) i przed meczem obowiązkowo szpaler trzeba zrobić a samego Kubusia w lektyce wnosić bo to takiego CV w naszej skopanej ekstraklasie nie było. Panie Kmita wody kubełek na głowę wylać bo coś się panu przegrzewa.

 • leszeczek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • leszeczek lubi Komentarz

  Wisła Lechia i każdy klub zawodowy który traci płynność finansową leci z rozgrywek.
  PZPN ma stać na straży przepisów i nie być organiazacją bałaganu.Jeżeli Związki Sportowe nie radzą sobie z przestrzeganiem statutowych obowiązków minister powinien rozwiązać taki związek.Dziadostwo trzeba skończyć.

 • leszeczek lubi Komentarz

  Mam pytanie: być może przeoczyłem - czy Wiśle przywrócono licencję? Z tekstu wynika, że ma ją już " w saku"! A jak z akcjami? Kto jest w końcu właścicielem? Tą informację też przegapiłem!

 • leszeczek lubi Komentarz

  Nie rozumiem lamentu ? Czy jak inne kluby bankrutowały to miały transmisje w najlepszym czasie ? Teraz wszyscy i wszystko ma być podporządkowane Wiśle ? Zrobił się narodowy lament . Klubem rządziło stado bandytów , okradało , prawo brudne pieniądze a teraz wszyscy maja się podporządkować i ratować klub ? Licencje powinna być zabrana za zaległości same . I do 8 ligi za karę ...

 • leszeczek otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • leszeczek lubi Komentarz

  więcej ludzi obejrzy niż w zakodowanym canal plus,myślę że artykuł napisany na zlecenie(podwójna gaża?)

 • leszeczek lubi Komentarz

  Bez przesady...to że w Wiśle zagra Błaszczykowski nie oznacza że trzeba reorganizować zaraz całe rozgrywki ekstraklasy i zmieniać terminarz.
  Nie wiem co przyszło do głowy autorowi artykułu, ale chyba się trochę zagolopował - dawno nie czytałem takich głupot.
  Ponadto niech się w Wiśle cieszą że w ogóle dalej będą grać..nawet we wtorki czy czwartki.
  p.s.
  Dać komuś jednego palca, to zaraz będzie chciał upierdolić całą rękę - chyba starczy już tych ustępstw.

 • leszeczek lubi Komentarz

  Absurdem to jest to że tego klubu jeszcze PZPN nie wysłał do IV ligii, bo nie jeden zespół czyt. klub, byłby właśne tak potraktowany.
  Przestańcie już się tak cackać z tą upadającą mafią - Wisłą.
  Pogrzebów nie ma w sobotę i niedzielę - są w poniedziałki....i dlatego grają w poniedziałki.

 • leszeczek lubi Komentarz

  Może jeszcze powinni dodatkowe punkty Wiśle dać bo Kuba wrócił?
  Facet wraca do kraju po odpoczynku na trybunach w Wolfsburgu i już bliżej mu do piłkarskiej emerytury więc nie róbmy z niego jakiejś mega gwiazdy w najlepszej lidze świata :)

 • leszeczek napisał/a komentarz do Maciej Kmita: absurdalna decyzja w sprawie Jakuba Błaszczykowskiego (komentarz)

  A czy Błaszczykowski już podpisał umowę? (bo chyba mi coś umknęło). Czy Wisła ma już licencję (też mi umknęło). Poczekaj pan, panie Kmita aż zdarzą się fakty (nie tylko te medialne) a dopiero potem lobbuj pod ich płaszczykiem za swoim towarzystwem.

 • leszeczek lubi Komentarz

  Jeżeli manipulacja faktami jest kłamstwem, to Pan Tuzimek jest w tym dobry. Podaje cytat z innego artykułu, co ma służyć jako przykład dla własnej kibolskiej diagnozy.
  Nie dyskutuję na temat roli kibiców w naszej piłce – to złożony temat.
  Warto odnieść się do faktów i listy najbogatszych biznesmenów, którzy to wycofali się z piłki, w domyśle z powodu złych kiboli.
  Zygmunt Solorz-Żak – przypadkiem nie chodziło o kwestię terenów, których to Wrocław nie chciał użyczyć pod budowę centrum handlowego?
  Antoni Ptak – cudotwórca, który był tak pomysłowy, że aż stworzył ŁKS złożony z samych tylko Brazylijczyków, niemal dosłownie wyłapanych na plaży Copacabana? Nawet telewizja zza Odry robiła reportaż o tym cudzie.
  Leszek Gierszewski – nie zaistniał w najwyższej klasie rozgrywkowej.
  Józef Wojciechowski - twórca klubu kokosa, zwalniający trenerów niczym słynny Jesús Gil?
  Krzysztof Klicki - Odsyłam do Wikipedii, co by się nie rozpisywać. Wpisujemy Klicki + Korona. Korupcja, coś ktoś?
  Zbigniew Drzymała – Faktycznie, kibole Groclinu siali postrach w całej Polsce... błagam...
  Z Bogusławem Cupiałem i Mariuszem Walterem to też osobna sprawa. Ten pierwszy był po części zmęczony wszystkim – nie tylko kibicami, ale też wiecznymi porażkami w dobijaniu się do bram LM. Natomiast Walter nie był jedynym właścicielem Legii i po finansowych zawirowaniach oraz śmierci Jana Wejcherta, ITI sprzedało klub. Był ostry konflikt z kibicami, ale to nie jedyny powód sprzedaży i wycofania się.
  Jak już, to można było podać przykład Zawiszy Bydgoszcz, ale tam to chyba obydwie strony miały swoje za uszami. Ale fakt faktem, kibice swoje dołożyli do spadku.
  A i pan Filipak... Jak rozumiem, to tylko źli kibice nie pozwolili Cracovii osiągać sukcesów? To może jedno pytanie. Od kiedy Filipak z częścią trybun jest na noże? Od zawsze czy może po derbach i urządzeniu regularnego ostrzału?
  Może jeszcze było trzeba wspomnieć o dobrodzieju GKS Katowice, a potem Polonii Warszawa? A może inny łaskawca z Widzewa, który był wtedy na liście stu najbogatszych? Nie pasują do teoryjki?

 • leszeczek napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Warto krzyczeć o gangrenie wykańczającej polską piłkę (Felieton)

  Panie Tuzimek. W swoim wywodzie pominął Pan kilka istotnych szczegółów. Atak Filipiaka na "kiboli" był reakcją na protest zwykłych kibiców, którzy mają dosyć beznadziejnego poziomu drużyny, którą w Cracovii zbudował. To nie "kibole", ale zwykli kibice mają dosyć tej beznadziejności. To zwykli kibice, z sektora F (z dala od młyna) wywiesili hasło "15 lat frazesów - zero sukcesów" odnoszące się do rządów pana Filipiaka. Pisze Pan, że Filipiak "na co dzień widzi co się dzieje w klubie". Otóż to nie prawda. Pan Filipiak ca co dzień przebywa w Szwajcarii, a klubem zajmuje się od święta. 15 lat jego rządów i pieniądze wpompowane w klub zaowocowały bodajże 4 miejscami powyżej ósmego, a pozostałe to dramatyczna walka o utrzymanie i dwa razy zajęcie miejsca spadkowego. Czy ktoś z zarządu poniósł za to konsekwencje? - NIE Pieniądze zainwestowane w Cracovię są źle użytkowane, gdyż zarządzaniem w Cracovii zajmują się dyletanci w dziedzinie sportowego biznesu, z panami Tabiszem i Bałdysem na czele. Filipiak kłamie, że "kibole" chcą przejąć w klubie władzę. Kibice Cracovii chcą tylko, by najstarszy klub sportowy w Polsce był zarządzany tak jak klub sportowy powinien być zarządzany. By w klubie na co dzień był prezes mogący podejmować decyzje, by był w klubie dyrektor sportowy, by zarząd odpowiadał przed właścicielem za wyniki sportowe. Kibice chcą wyznaczenia ambitnych celów sportowych - na miarę budżetu klubu. Opowieści pana Filipiaka to stek bzdur i pomówień.

 • leszeczek został fanem Cracovia

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.