Rotmistrz79 - lubi

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Pytanie. Jak można coś komuś zarzucać, gdy ma się tylko poszlaki i domniemane argumenty?Wow... Wielka tv. W sprawie prac torowych. Pomyślał ktoś, że pozostałe ciągniki były za ciężkie na tor? Wtedy tor byłby „rozjechany”.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Jeśli nie ma się rzetelnej wiedzy, to nie przedstawia się komentarzy, które okazuje się później, że mijają się z prawdą. Każdy, kto widział mecz wie, że panowie z Canal plus świetnie się bawiliście komentując, co więcej, sami się napędzaliście stosując coraz bardziej prześmiewcze komentarze. Nikt nie mówi tutaj o kneblowaniu ust, ale nawet relację na żywo trzeba umieć wyważyć, by nikogo nie urazić, gdyby sytuacja nie znalazła potwierdzenia w faktach

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  A czego można się spodziewać po Lopacinskim przecież to najgorszy dziennikarz komentator żużlowy w Polsce Pewnie zatrudniony po znajomości bo na pewno nie za kompetencje

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Witam.P.Dankiewicz akurat w tym meczu wypowiadal sie ,,dosc..umiarkowanie.Dlatego wyslali go jako,,adwokata na Forum SF.Tylko niepotrzebnie broni Lopacinskego i jego klakierow/ktorzy nigdy razem z Lopacinskim nie powinni prowadzic komentatorki z meczow zuzlowych.Sa inni.Tylko pewnie ,,plecow..nie maja.Dankiewicz czesciowo przyznaje racje wszystkim negujacym komentatorke z tego meczu.Ale jak sie nie wie co jest faktycznie to sie komentuje ostroznie..i nie wysmiewa chichoczac sp-[azmatycznie......LOREK wroc...Zabijesz ICH wiedza i kultura.Pzdr.:)

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Panie Dankiewicz rozumiem, że w czasie meczu: ".... my nie mieliśmy pełnej wiedzy na temat decyzji sędziego", to dlaczego ferowaliście wyroki tak jakbyście byli Delficką wyrocznią. Nikt nie chce zaklejać ust dziennikarzom, ale dobre dziennikarstwo opiera się na komentowaniu znanych faktów, a wy podczas relacji tego nie robiliście. Na dodatek posiadając obecnie wiedzę jak było naprawdę, nikt z was nie powiedział przepraszam. Nikt nie przeprosił za wyśmianie działaczy GKM, za to co działo się na torze podczas przerwy na jego naprawę i wasz komentarz nadal jest opiniotwórczy, bo nie zmieniliście go sprostowaniem i przeprosinami. Panie Wojtku to na pewno nie jest obiektywne i rzetelne dziennikarstwo, przecież macie człowieka w parku maszyn, to jaki problem by wyszedł do sędziego i zapytał o co chodzi i jakie będą serwowane działania. Tłumaczy się pan jak młody, zielony dziennikarzyna, a obrazowo mówiąc jak tonący chwytający się brzytwy. No cóż takich doczekaliśmy czasów, że dziennikarze i inne osoby opiniotwórcze czują się całkowicie bezkarne po obrzuceniu błotem nie mającym nic wspólnego z prawdą uważając przy tym, że wszystko jest OK.
  Mimo wszystko pozdrawiam mając nadzieję doczekania się rzetelnych komentarzy na wizji, a nie snucia bajeczek i przedstawiania faktów wyssanych z palca.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Dankiewicz pierwszy bez grzechu? no no śmiech na sali. Wczoraj ten uczciwy cały czas powtarzał, że Unia wyszła na prowadzenie DOPIERO PO 9 BIEGU. Dobrze, że w ogóle zauważył, że to Falubaz nie wygrał. Zresztą niechęć tego pana do rodzimego klubu jest znana od dawna. Pytanie tylko dlaczego tak jest?

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Kochani, prawdziwy kunszt pracy Pana Łopacińskiego wychodzi podczas transmisji meczy NBA - tam to jest dopiero dramat gdy nie ma się pojęcia co oznaczają pewne slogany po angielsku!

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Wielu moich kolegów teraz dobrze wszystko przemyśli, zanim coś powie.
  No i o to chodzi. Może warto się wstrzymać z komentarzem, jeżeli nie ma się pełnej wiedzy, czemu tak a nie inaczej.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Niestety w dzisiejszy żużlu trzeba być sprytnym i cwanym.Kempes w tym meczu taki był.W przeciwieństwie do Stanleya,który stał w parkingu jak pipa do 10 biegu Kempes robił wszystko,żeby jego drużyna wygrała.Sprytnie pozbył się Thomsena wysyłając go do szpitala,razem z Kościechą poganiali komisarza i sędziego,żeby po ulewie po 8 biegu wyjeżdżać jak najszybciej na tor.Zrobił to cwanie i dzięki temu wygrał mecz.A Stasiu pierdoła dał się znowu wydymać,bo co mu po tym,że mecz został przerwany po 9 biegu,kiedy jego drużyna przegrywała.Cwany menadżer działałby szybciej,kiedy wynik był korzystniejszy.Stasiu Chomski jednak do bystrzaków nie należy dlatego Bermudy są tam gdzie są,czyli na ostatnim miejscu :)

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Kempas zasługuje na 6. Super robota. Gratulacje!!!

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  No, no jakie święte oburzenie u komentujących. Kempes siedzący cicho i uzupełniający program był bebe i wszyscy się z niego śmiali, ale w niedzielę według wielu widzę też taki miał być, a tu szok, ze walczy i nie daje się, że jest w meczu. Każdy inni menadzer byłby tak samo wykpiwany ? No wlasnie takie cwaniactwo u Cieślaka przykładowo byłoby wychwalane, ale zły Kempes postanowił pokazać, ze ma jednak cojones. Pewnie jednak miał leżeć razem z Kościechą plackiem gdy Chomski z Orłem biegali przy komisarzu i sędzim? Za mecz jednak 4, bo Chomski jednak wypłakał przerwanie meczu przy -4.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  @AveMotor: To tylko pokazuje ilu hipokrytów jest w Polsce, Kali ukrasc krowe dobrze, Kaliemu ukradli krowe źle. Co więc jak sie ma Kempes zachowywać ? Grzecznie program wypelniać -źle, działać- źle. Tyle w temacie. Kempes i Kostek nie byli popychadłami to nagle swiete oburzenie. Widziałem i jestem BARDZO zadowolony z tego jak walczyli o ten mecz i kontynuowanie spotkania a wy mozecie sobie byc oburzeni, co mnie to. Byłem na tym meczu, retransmisje tez widziałem i tak trzeba robić, nie stać jak kołek. Brawo Kempes, Brawo Kostek. Tylko Pawlicki nie powinien dostać 3 biegu.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  wydaje się, że po takich przeróbkach grudziądzki tor będzie pozwalał na więcej. gratuluję decyzji (odważnej) o wprowadzeniu takich gruntownych zmian, no i jeszcze to odwodnienie, co we współczesnym żużlu wydaje się nieodzowne, brawo dla Was Grudziądz

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Skąd włodarze GKM mają mieć pewność że Nicki który przechorował covida nie będzie mieć za jakiś czas skutków ubocznych lub jakiegoś nawrotu choroby? Na ich miejscu celowo bym tak zrobił aby Nicki nie podpisał aneksu i bye bye a w jego miejsce niech jedzie Lachbaum na silnikach Artema.A kasę co miał dostać Nicki pod stołem zapłacić Bjerrowi.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  @Rotmistrz79: czego oczekujesz po amatorach. Idz na po b..... Dadi pokazywal Dzikowi tajniki toru ale czego oczekujesz po redaktorach z 2 3 letnim doswiadczeniem. Pozdrawiam.

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  więcej opowie jak dostanie kasę : :)
  buhahaaaaaaaa
  a to nikuś cwany ...nawet za opowieść o koronawirusie chce zarobić

 • Rotmistrz79 lubi Komentarz

  Klub duński masz bliżej Niki. Też nie płacą?
  Wolisz siedzieć na dudzie i "czekać" na polską kasę.
  Może byś coś zrobił, może napisał felieton?
  Ty chcesz od frajerów najpierw kasę. Bo nie pojedziesz?
  Na własnej piersi takie pijawy tuczymy. Tyle gadali, że jak teraz nie postawią milionerów pod ścianą, to nigdy. Co za ciecie. Grudziądz liczy na kasę z miasta. Wyślijcie tam teraz Duna.