• Życie w czasach zarazy, czyli my w krzywym zwierciadle.

  [znalezione w sieci, autorka: @matkasiedziztylublog] ____________________________________________Kwarantanna dzień 14657373. Wstaję rano, piję kawę i już 16ta - tak od paru długich dni płynie życie nasze i........ naszych sąsiadów........W pierwszej kolejności poznałam dobowy rytm wypróżnień sąsiada (…)

  Więcej

 • Do "doradców" Uli Radwańskiej i do moderacji WPSF.

  Do napisania komentarza w formie blogu skłoniło mnie 3-krotne usunięcie mojego wpisu pod artykułem red. Smolińskiego z 31 lipca 2019: https://sportowefakty....-i-rundzie Usuwany komentarz był odpowiedzią na post kol. Stanzuka: "Aga powinna przemówić Uli do rozumu, że to nie ma już sensu. Nie po to (…)

  Więcej

 • SyFowych "wynalazków" cd.

  blog cz. 2/ 17.05.2019 Od czwartku 16.05. portal WPSF przystąpił do zdecydowanej akcji, najwyraźniej z zamiarem ograniczenia aktywności użytkowników wyłącznie do pisania komentarzy pod SyFowymi "artykułami" (cudzysłów niezbędny)......w tym celu zablokowano: > tablice użytkowników > możliwość przewijania (…)

  Więcej

 • Co z polskim tenisem po erze Agnieszki?

  Agnieszka Radwańska jest sportowym ewenementem, w polskim tenisie stworzyła odrębną epokę "Ninja Aga" http://pobierak.jeja.p...r-wars.gif ...i sprawiła, że przez długie lata mogliśmy omalże bezpośrednio uczestniczyć w największych tenisowych wydarzeniach, często z Pucharem w rękach Polki na deser (…)

  Więcej