• użytkownik usunięty

Mecz 3 kolejki EBL King Szczecin - Rosa Radom 92:71. King wygrywa bez problemu grając treningową koszykówkę.

• użytkownik usunięty King Szczecin - Rosa Radom 92:71 (20:12, 25:18, 21:17, 26:24)

King: Paweł Kikowski 21, Tauras Jogela 15, Dominik Wilczek 15, Martynas Sajus 13, Kaspars Vecvagars 9, Jakub Schenk 9, Darrell Harris 4, Łukasz Diduszko 3, Mateusz Bartosz 3, Maciej Majcherek 0.

Rosa: Cullen Neal 23, Carl Lindbom 14, Artur Mielczarek 9, Hanner Mosquera 5, Mateusz Szczypiński 5, Marcin Piechowicz 5, Szymon Szymański 4, Filip Zegzuła 2, Daniel Wall 2, Wojciech Wątroba 2.

12 kolejka piłkarskiej ekstraklasy i mecz Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica. Mecz sędziuje pan Zbigniew Dobrynin z Łodzi. Zaczynamy!

Liga NBA mecz Toronto Raptors - Boston Celtics 113:101. Kanadyjczycy w IV kwarcie fruwali pod koszami oraz mocno bronili. Stąd ich zwycięstwo!

• użytkownik usunięty Toronto Raptors - Boston Celtics 113:101 (18:25, 31:28, 33:26, 31:22)
      (Leonard 31, Ibaka 21, Lowry 15 - Irving 21, Tatum 16, Hayward 14).

3 kolejka Energa Basket Liga w koszykówce mężczyzn, mecz Trefl Sopot - Anwil Włocławek 82:89. Duża przewaga w meczu Anwilu Włocławek, momentami mistrzowie Polski wygrywali nawet 25 punktami w hali Ergo Arena. Końcówka meczu to zryw sopocian, ale to było za mało by wygrać z mistrzami Polski.

• użytkownik usunięty 7 zawodników Trefla punktowało, w Anwilu aż 11. Wynik do przewidzenia.

• użytkownik usunięty Trefl Sopot - Anwil Włocławek 82:92 (22:22, 18:31, 17:23, 25:16)

Trefl: Leończyk 17, Baker 17, Taylor 16, Kulka 12, Kolenda 9, Śmigielski 6, Jeszke 5, Motylewski 0, Walda 0, Rompa 0.

Koszykówka

Anwil: Lichodiej 16, Zyskowski 15, Michalak 14, Simon 11, Sobin 10, Kostrzewski 10, Szewczyk 5, Łączyński 5, Wadowski 3, Komenda 2, Parzeński 1.

W Kijowie 1:1 i robi się meczycho. Bramka dla Liverpoolu Mane dla Królewskich: Benzema po koszmarnym błędzie Niemca Lorisa Karriusa.

• użytkownik usunięty Koniec! Real Madryt zdobywa puchar LIGI MISTRZÓW!!! Zasłużenie!

• użytkownik usunięty 84 minuta i gol dla Realu Madryt Garetha Bale na 3:1. Pozamiatane... Koszmarny wielbłąd bramkarza FC Liverpool Lorisa Karriusa!

• użytkownik usunięty 70 minuta strzał Mane i tylko... słupek. Szkoda. Królewscy górą?

• użytkownik usunięty 63 minuta Garett Bale i 2:1 dla Realu Madryt! Przewrotka Bale'a majstersztyk i gol!

Drugi mecz finałowy koszykarzy mężczyzn EBL Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 77:83. Metamorfoza Stali w drugiej połowie i zdecydowanie bardziej drużynowa gra ostrowian w hali włocławskiej. Teraz rywalizacja przenosi się do hali w Ostrowie Wlkp. Będzie się działo, do końca tej rywalizacji.

• użytkownik usunięty Jak widać w Stali punktowało tylko siedmiu graczy, w Anwilu dziewięciu. Kondycja w tej rywalizacji odegra także dużą rolę.

• użytkownik usunięty 77:83, kwarty (24:14, 22:24, 14:19, 17:26)

• użytkownik usunięty Anwil: Ivan Almeida 19, Quinton Hosley 11, Michał Nowakowski 10, Jarosław Zyskowski 9, Josip Sobin 8, Jakub Wojciechowski 6, Jaylin Airington 6, Kamil Łączyński 6, Paweł Leończyk 2, Ante Delas 0, Mario Ihring 0, Szymon Szewczyk 0.

BM Slam Stal: Nikola Marković 17, Aaron Johnson 15, Jure Skifić 13, Stephen Holt 12, Adam Łapeta 9, Mateusz Kostrzewski 9, Marc Carter 8, Grzegorz Surmacz 0, Łukasz Majewski 0, Szymon Łukasiak 0, Michał Chyliński 0.

W finale koszykówki mężczyzn EBL, w meczu nr. 2 Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. do przerwy zdecydowana przewaga gospodarzy 46:38. Stal, niestety, gra "padakę", a to wróży dzisiaj kolejną jej porażkę we Włocławku. Na razie nie odbieram jej (Stali) szans dalej w rywalizacji z Włocławkiem, ale widać wyraźnie, że trener Stali - Emil Rajković dość słabo przygotował swoich podopiecznych do tych meczy finałowych!

• użytkownik usunięty Marc Carter, to jest tragiczne nieporozumienie w drużynie Stali. W pierwszym meczu nie istniał, a dzisiaj we Włocławku "gra masakrycznie" słabo!

Jutro w niedzielę - 27.o5.2018r. w ekstralipie pokażą tylko dwa mecze na nSport+. A było zapewniane przez Canal+, że z każdej kolejki będą transmitowane trzy mecze. Jak zwykle ch...e okłamały ludzi!

Mecz półfinałowy nr.4, w EBL lidze koszykarzy: Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 78:92 (14:22; 24:24; 19:26; 21:20). Mecz pod kontrolą ostrowian od początku do końca. Silną bronią Stali były dzisiaj rzuty za 3 pkt., która Stal oddała ich 12; to 36 pkt. I to zaważyło o zwycięstwie ostrowskiej drużyny. Teraz mecze finałowe w play offs albo z Anwilem Włocławek, albo ze Stelmetem Zielona Góra. Szanse są niewielkie z tymi tuzami męskiej koszykówki, ale gra zespołowa Stali może przynieść

Świetny mecz w koszykarskiej lidze mężczyzn EBL - Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek 107 :104! po dogrywce. Przedwczesny finał ligi EBL koszykarzy mężczyzn! W rywalizacji play offs do 4 zwycięstw prowadzi Stelmet ZG 2:1. RYWALIZACJA NIE JEST ABSOLUTNIE ROZSTRZYGNIĘTA!.