• Jim Di Griz

  Rzeczywiście Smarzek-Godek najbardziej spieprzyla sprawę. Wszystkie meczbolowe ataki kierowała w to samo miejsce. Turczynka mogła rozstawić tam krzesełko albo położyć się na ręczniku, żeby to bronić choćby z zamkniętymi oczami. Szkoda, wystarczyła jedna zmyłka, żeby było po sprawie. No trudno dziewczyny, może następnym razem. I tak was kochamy!

 • Jim Di Griz

  Ta cała złota piłka coraz bardziej przypomina eurowizję. Stracony prestiż towarzystwa wzajemnej adoracji z Francji. Nikt poważny nie będzie zwracać na to uwagi. Niech już wywieszą biała flagę, to zawsze wychodziło im najlepiej

 • Jim Di Griz

  Naprawdę szkoda słów na tę pseudoimpreze. Lewy, jesteś najlepszy.

 • Jim Di Griz

  Pan Boniek wypowiedział się wyjątkowo bezczelnie, dobrze, że już kończy się jego kadencja. Może teraz ktoś młodszy? Ebi Smolarek?

 • Jim Di Griz

  Czy ktoś ogląda mecz Legia Pogoń? Dla mnie to mecz „puszczony” przez Legię. Może nasza liga ma opinie słabej w Europie ale tez opinię najbardziej sprzedajnej. Były środy cudów, niedziele cudów, wielu piłkarzy poszło siedzieć albo by poszło siedzieć gdyby nie zapłacili kar. To co się dzieje na boisku teraz to chyba kpina. Legia zespołem dominującym a ta bramka w końcówce musiała już być strzelona. Jexal pies taką ligę i i takich piłkarzy.

 • Jim Di Griz

  Przy dwóch ostatnich trafieniach Lewandowskiego i Góralskiego, Robert rozłożył graczy Słowenii jak juniorów ze szkółki piłkarskiej. Po prostu majstersztyk.

 • Jim Di Griz

  Panie Boniek, teraz personalnie do pana, i co dalej pan będzie mówił, ze murawa jest dobra i firma sie stara? Skandal.

 • Jim Di Griz

  Kolejny mecz zepsuty przez Szpakowskiego i Żewłakowa. Weźcie wy posłuchajcie komentarza Borka 8 Hajty i coś sie nauczcie, bo wasz komentarz nie nadaje sie do niczego. A murawa k...a jaka piękna.

 • Jim Di Griz

  Parę słów o meczu Polska-Izrael. Generalnie graliśmy dobrze, nawet Bielik się poprawił i grał tak jak powinien na miarę swoich możliwości, jeszcze niedużych. Ale, ale. Panie Frankowski, jeszcze pan nie jest Lewandowskim i długo pan nim nie będzie, raczej nigdy. chyba, ze pan się weźmie za treningi na poważnie. Dobry pan może jest na ligę amerykańską, ale tam są mniejsze wymagania. Więc niech pan poprawi jakość podań i pamięta, ze nie jest sam na boisku. Tytuły chamów meczu dla Bittona i Dabbura.

 • Jim Di Griz

  Jeszcze, żeby oni patrzyli na siebie na boisku, to już by było super, ale wciąż grają w końskich okularach. Poza tym, nie było prawie żadnego „ciągu na bramkę”. Grali treningowo. A oprócz tego , ze gracze nie widza sie na boisku, ( może dać im gwizdki) to i komentator Szpakowski po raz kolejny udowodnił, ze powinien skończyć karierę. Nie komentuje bieżącej akcji, myli imiona, nazwiska, ile jeszcze tego można słuchać? Nie ma nowych? Niech idzie gdzieś do redakcji, na tyły. Brrrr.