Czy znasz się...-liga typerów(8 kolejka ligowa)

autor: jerronimo | 2012-06-09, 00:01 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

  • 1. Rzeszów-Częstochowa

  • Sówka-Czaja

  • Okoniewski-Bjerre

  • Kylmaekorpi-Łaguta

  • 2. Leszno-Toruń

  • Musielak-Miedziński

  • Przemek Pawlicki-Sullivan

  • Adamczewski-Emil Pulczyński

  • 3. Zielona Góra-Wrocław

  • Loktajev-Jędrzejak

  • Holta-Ułamek

  • Jonsson-Lindgren

  • 4. Bydgoszcz-Gorzów

  • Sajfutdinov-Gollob

  • Kościecha-Kasprzak

  • Buczkowski-Iversen

  • 5. Tarnów-Gdańsk

  • Kołodziej-Pedersen

  • Vaculik-Jonasson

  • Jamróg-Pieszczek

  • 6. Daugavpils-Grudziądz

  • Max-Watt

  • Lebiedevs-Kościuch

  • 7. Opole-Kraków
  • T.Rempała-Burza
  • 8. Rawicz-Krosno
  • Kiełbasa-Szewczykowski
  • 9. Piła-Rybnik
  • Świst-Allen
  • 10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów
  • Protasiewicz-Walasek
  • Dudek-Crump
  • Holta-Kylmaekorpi
  •      Typujemy dokładny wynik i kto lepszy .
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerronimo

Tabela wszechczasów:
1. WTS 146
2. speedway fun 142
3. elvis 141
4. jerronimo 139
5. Rolasek 133
6. sławek machowski 111
7. Hubert Kraśner 97
8. spartus79 81
9. Nyctereutes 66
10. Palony KSF 57
11. przemek87 56
12. pjetr, Ceglinski007 39
14. Krzyżacy 36
15. Jack Daniels 32
16. Staluś_Stal 30
17. Polonista FORDON 27
18. Unistka 22
19. Baranek 21
20. Penhal , Cristiano CKM 19
22. Jasieeeeeeek 18
23. Gwiazdor 16

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerronimo

wyniki tej rundy: Nyctereutes 24 , elvis 23 , jerronimo 21 ,Hubert Kraśner 20 , Rolasek , speedway fun i Cristiano CKM PO 19, sławek machowski i WTS po 18

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

1. Rzeszów-Częstochowa54-36

Sówka-Czaja 1

Okoniewski-Bjerre 1

Kylmaekorpi-Łaguta 1

2. Leszno-Toruń 42=48

Musielak-Miedziński 1

Przemek Pawlicki-Sullivan 2

Adamczewski-Emil Pulczyński 1

3. Zielona Góra-Wrocław 53-37

Loktajev-Jędrzejak 1

Holta-Ułamek 1

Jonsson-Lindgren 1

4. Bydgoszcz-Gorzów 43-47

Sajfutdinov-Gollob 1

Kościecha-Kasprzak 2

Buczkowski-Iversen 2

5. Tarnów-Gdańsk 56-37

Kołodziej-Pedersen 1

Vaculik-Jonasson 1

Jamróg-Pieszczek 1

6. Daugavpils-Grudziądz47-43

Max-Watt 1

Lebiedevs-Kościuch 1

7. Opole-Kraków 48-42
T.Rempała-Burza 1
8. Rawicz-Krosno 51-39
Kiełbasa-Szewczykowski 1
9. Piła-Rybnik 41-49
Świst-Allen 1
10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów 52=38
Protasiewicz-Walasek 1
Dudek-Crump 1
Holta-Kylmaekorpi 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cristiano CKM

1. Rzeszów-Częstochowa 42:48

Sówka-Czaja 2

Okoniewski-Bjerre 1

Kylmaekorpi-Łaguta 2

2. Leszno-Toruń 49:41

Musielak-Miedziński 1

Przemek Pawlicki-Sullivan 1

Adamczewski-Emil Pulczyński 1

3. Zielona Góra-Wrocław 55:35

Loktajev-Jędrzejak 2

Holta-Ułamek 1

Jonsson-Lindgren 1

4. Bydgoszcz-Gorzów 45:45

Sajfutdinov-Gollob 2

Kościecha-Kasprzak 2

Buczkowski-Iversen 1

5. Tarnów-Gdańsk 57:33

Kołodziej-Pedersen 1

Vaculik-Jonasson 1

Jamróg-Pieszczek 1

6. Daugavpils-Grudziądz 51:39

Max-Watt 1

Lebiedevs-Kościuch 1

7. Opole-Kraków 52:38
T.Rempała-Burza 1
8. Rawicz-Krosno 49:41
Kiełbasa-Szewczykowski 1
9. Piła-Rybnik 40:50
Świst-Allen 2
10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów 56:34
Protasiewicz-Walasek 2
Dudek-Crump 2
Holta-Kylmaekorpi 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WTS

1. Rzeszów-Częstochowa 53:37
Sówka-Czaja 1
Okoniewski-Bjerre 1
Kylmaekorpi-Łaguta 1

2. Leszno-Toruń 44:46
Musielak-Miedziński 2
Przemek Pawlicki-Sullivan 2
Adamczewski-Emil Pulczyński 1

3. Zielona Góra-Wrocław 54:36
Loktajev-Jędrzejak 2
Holta-Ułamek 2
Jonsson-Lindgren 1

4. Bydgoszcz-Gorzów 41:49
Sajfutdinov-Gollob 1
Kościecha-Kasprzak 2
Buczkowski-Iversen 2

5. Tarnów-Gdańsk 55:35
Kołodziej-Pedersen 2
Vaculik-Jonasson 2
Jamróg-Pieszczek 1

6. Daugavpils-Grudziądz 48:42
Max-Watt 1
Lebiedevs-Kościuch 1

7. Opole-Kraków 49:41
T.Rempała-Burza 1

8. Rawicz-Krosno 52:38
Kiełbasa-Szewczykowski 1

9. Piła-Rybnik 46:44
Świst-Allen 1

10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów 52:38
Protasiewicz-Walasek 1
Dudek-Crump 2
Holta-Kylmaekorpi 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hubert Kraśner

1. Rzeszów-Częstochowa 48-42

Sówka-Czaja1

Okoniewski-Bjerre1

Kylmaekorpi-Łaguta2

2. Leszno-Toruń 44-46

Musielak-Miedziński2

Przemek Pawlicki-Sullivan2

Adamczewski-Emil Pulczyński2

3. Zielona Góra-Wrocław56-34

Loktajev-Jędrzejak2

Holta-Ułamek1

Jonsson-Lindgren1

4. Bydgoszcz-Gorzów49-41

Sajfutdinov-Gollob1

Kościecha-Kasprzak2

Buczkowski-Iversen2

5. Tarnów-Gdańsk 57-33

Kołodziej-Pedersen1

Vaculik-Jonasson1

Jamróg-Pieszczek1

6. Daugavpils-Grudziądz52-38

Max-Watt1

Lebiedevs-Kościuch1

7. Opole-Kraków49-41
T.Rempała-Burza1
8. Rawicz-Krosno52-38
Kiełbasa-Szewczykowski
9. Piła-Rybnik46-44
Świst-Allen1
10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów52-38
Protasiewicz-Walasek1
Dudek-Crump1
Holta-Kylmaekorpi1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway fun

1. Rzeszów-Częstochowa 55:35
Sówka-Czaja 1
Okoniewski-Bjerre 1
Kylmaekorpi-Łaguta 2
2. Leszno-Toruń 50:40
Musielak-Miedziński 1
Przemek Pawlicki-Sullivan 1
Adamczewski-Emil Pulczyński 2
3. Zielona Góra-Wrocław 52:38
Loktajev-Jędrzejak 1
Holta-Ułamek 1
Jonsson-Lindgren 1
4. Bydgoszcz-Gorzów 44:46
Sajfutdinov-Gollob 1
Kościecha-Kasprzak 2
Buczkowski-Iversen 2
5. Tarnów-Gdańsk 56:34
Kołodziej-Pedersen 1
Vaculik-Jonasson 1
Jamróg- Piszczek1
6. Daugavpils-Grudziądz 49:41
Max-Watt 1
Lebiedevs-Kościuch 2
7. Opole-Kraków 47:43
T.Rempała-Burza 1
8. Rawicz-Krosno 50:40
Kiełbasa-Szewczykowski 1
9. Piła-Rybnik 43:47
Świst-Allen 2
10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów 52:38
Protasiewicz-Walasek 1
Dudek-Crump 2
Holta-Kylmaekorpi 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nyctereutes

1. Rzeszów-Częstochowa 53:37
Sówka-Czaja 1
Okoniewski-Bjerre 2
Kylmaekorpi-Łaguta 1

2. Leszno-Toruń 48:42
Musielak-Miedziński 1
Przemek Pawlicki-Sullivan 2
Adamczewski-Emil Pulczyński 1

3. Zielona Góra-Wrocław 56:34
Loktajev-Jędrzejak 1
Holta-Ułamek 1
Jonsson-Lindgren 1

4. Bydgoszcz-Gorzów 47:43
Sajfutdinov-Gollob 1
Kościecha-Kasprzak 2
Buczkowski-Iversen 2

5. Tarnów-Gdańsk 52:38
Kołodziej-Pedersen 1
Vaculik-Jonasson 2
Jamróg-Pieszczek 2

6. Daugavpils-Grudziądz 49:41
Max-Watt 1
Lebiedevs-Kościuch 1

7. Opole-Kraków 46:44
T.Rempała-Burza 2

8. Rawicz-Krosno 51:39
Kiełbasa-Szewczykowski 1

9. Piła-Rybnik 41:49
Świst-Allen 1

10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów 51:39
Protasiewicz-Walasek 2
Dudek-Crump 2
Holta-Kylmaekorpi 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

1. Rzeszów-Częstochowa 52-38

Sówka-Czaja 1

Okoniewski-Bjerre 1

Kylmaekorpi-Łaguta 1

2. Leszno-Toruń 54-36

Musielak-Miedziński 2

Przemek Pawlicki-Sullivan 2

Adamczewski-Emil Pulczyński 2

3. Zielona Góra-Wrocław 59-31

Loktajev-Jędrzejak 2

Holta-Ułamek 1

Jonsson-Lindgren 1

4. Bydgoszcz-Gorzów 43-47

Sajfutdinov-Gollob 2

Kościecha-Kasprzak 2

Buczkowski-Iversen 1

5. Tarnów-Gdańsk 60-30

Kołodziej-Pedersen 2

Vaculik-Jonasson 1

Jamróg-Pieszczek 1

6. Daugavpils-Grudziądz 48-42

Max-Watt 2

Lebiedevs-Kościuch 2

7. Opole-Kraków 50-40
T.Rempała-Burza 2
8. Rawicz-Krosno 56-34
Kiełbasa-Szewczykowski 1
9. Piła-Rybnik 43-47
Świst-Allen 2
10.(zaległe-środa) Zielona Góra-Rzeszów 47-43
Protasiewicz-Walasek 2
Dudek-Crump 2
Holta-Kylmaekorpi 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rolasek

1. Rzeszów-Częstochowa 43:47
Sówka-Czaja 2
Okoniewski-Bjerre 2
Kylmaekorpi-Łaguta 2
2. Leszno-Toruń 53:37
Musielak-Miedziński 1
Przemek Pawlicki-Sullivan 2
Adamczewski-Emil Pulczyński 1
3. Zielona Góra-Wrocław 57:33
Loktajev-Jędrzejak 2
Holta-Ułamek 1
Jonsson-Lindgren 1
4. Bydgoszcz-Gorzów 39:51
Sajfutdinov-Gollob 2
Kościecha-Kasprzak 2
Buczkowski-Iversen 2
5. Tarnów-Gdańsk 56:34
Kołodziej-Pedersen 1
Vaculik-Jonasson 1
Jamróg-Pieszczek 1
6. Daugavpils-Grudziądz 52:38
Max-Watt 1
Lebiedevs-Kościuch 1
7. Opole-Kraków 51:39
T.Rempała-Burza 1
8. Rawicz-Krosno 59:31
Kiełbasa-Szewczykowski 1
9. Piła-Rybnik 48:42
Świst-Allen 1
-------------------------------------
10.Zielona Góra-Rzeszów 52:38
Protasiewicz-Walasek 1
Dudek-Crump 2
Holta-Kylmaekorpi 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerronimo

1. Rzeszów-Częstochowa 50-40
Sówka
Okoniewski
Kylmaekorpi
2. Leszno-Toruń 48-42
Musielak
Sullivan
Pulczyński
3. Zielona -Wrocław 52-38
Jędrzejak
Holta
Jonsson
4. Bydgoszcz-Gorzów 46-44
Sajfutdinov
Kościecha
Iversen
5. Tarnów-Gdańsk 54-36
Pedersen
Vaculik
Jamróg
6.Dauga -Grudziądz 47-43
Max
Lebiedevs
7.Opole-Kraków 52-38
T.Rempała
8. Rawicz-Krosno 58-32
Szewczykowski
9. Piła-Rybnik 44-46
Świst
10.Zielona-Rzeszów 51-39
Walasek
Dudek
Kylmaekorpi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.