Czy znasz się...-liga typerów (16 kolejka)

autor: jerronimo | 2012-08-11, 18:53 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
  • 1 Rzeszów-Gorzów
  • Walasek-Iversen
  • Okoniewski-Gollob
  • Kylmaekorpi-Jensen
  • 2.Zielona Góra-Toruń
  • Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem)
  • Loktajev-Miedziński
  • Protasiewicz-Ward
  • 3.Wrocław-Leszno
  • Ułamek-Pavlic
  • Malitowski-Adamczewski
  • Woffinden-Przemek Pawlicki
  • 4.Częstochowa-Tarnów
  • Łaguta-Kołodziej
  • Czaja-Janowski
  • Nermark-Madsen
  • 5.Bydgoszcz-Gdańsk
  • Kościecha-Jonasson
  • Gapiński-Gafurov
  • Curyło-Świderski
  • 6.Daugavpils-Grudziądz
  • Povażnyj-Watt
  • Lebiedevs-Karpov
  • 7.Lublin-Gniezno
  • Miśkowiak-B.Pedersen
  • Stachyra-Lindbeack
  • 8.Opole-Rawicz
  • Mitko-Musielak
  • 9.Rybnik-Piła
  • Chromik-Świst
  • 10. Crump 10.5
  •      Holder  10.5
  •      Balinski 7.5
  •      Vaculik 8.5
  •      Buczkowski 10.5
  •   (zdobędzie więcej 1 ,mniej 2)
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerronimo

już 3 ma podliczone , do środy ogarnę następne dwie :) w środę przedstawię wszystkie wyniki , pozdrawiam niecierpliwych ...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

teraz ma troche liczenia bo juz 3 kolejki ma w plecy heheh ciekawe jak tam sie tabela bedzie przedstawiala,ja swoje typy policzylem,ale nie wiem jak inni maja...a do konca juz blisko,2 kolejki i play off.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jerronimo jak tam tobie idzie robienie tabeli z wynikami, pewnie dużo liczenia bo trochę już od ostatniej tabeli z wynikami minęło :) Pozdrawiam

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

1 Rzeszów-Gorzów48-42
Walasek-Iversen1
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń51-39
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 47-43
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 40-50
Łaguta-Kołodziej 2
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 54-36
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 48-42
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov1
7.Lublin-Gniezno 48-42
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz49-41
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 51-39
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 2
Balinski 7.5 2
Vaculik 8.5 1
Buczkowski 10.5 1
(zdobędzie więcej 1 ,mniej 2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jąkkała

1 Rzeszów-Gorzów 48-42
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 1
2.Zielona Góra-Toruń 49-41
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 2
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 46-44
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 2
4.Częstochowa-Tarnów 44-46
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 57-33
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 45-45
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 47-43
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 47-43
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 50-40
Chromik-Świst 2
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 2
Vaculik 8.5 2
Buczkowski 10.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal


ENEA Ekstraliga - Żużel
Czy znasz się...-liga typerów (16 kolejka)
autor: jerronimo | 2012-08-11, 18:53 | Zgłoś naruszenie
Oceń: (3) | skomentuj (11)
1 Rzeszów-Gorzów 43-47

Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 2
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 49-41
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 2
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno43-47
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 2
4.Częstochowa-Tarnów 41-49
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski2
Nermark-Madsen1
5.Bydgoszcz-Gdańsk56-34
Kościecha-Jonasson 1
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz47-43
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 47-43
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 47-43
Mitko-Musielak 2
9.Rybnik-Piła 50-40
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 2
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 1
Vaculik 8.5 2
Buczkowski 10.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

1.Rzeszów-Gorzów 47:43
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 2
Kalmaerkorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 49:41
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Łoktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 2
3.Sparta-Leszno 53:37
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 44:46
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 2
5.Bydgoszcz-Gdańsk 52:38
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 2
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 51:39
Poważnyj-Watt 1
Lebiediew-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 47:43
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeck 2
8.Opole-Rawicz 48:42
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 50:40
Chromik-Świst 1
10.Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Baliński 7.5 2
Vaculik 8.5 1
Buczkowski 10.5 1
Nigdy nie myślałem że powiem że Curyło będzie lepszy od Świderskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Boruta Rz

1 Rzeszów-Gorzów 45-45
Walasek-Iversen 2
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 1
2.Zielona Góra-Toruń 49-41
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 2
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 47-43
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 2
4.Częstochowa-Tarnów 43-47
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 54-36
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 48-42
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 46-44
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 1
8.Opole-Rawicz 51-39
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 47-43
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 1
Vaculik 8.5 1
Buczkowski 10.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

1 Rzeszów-Gorzów 48-42
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 53-37
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 49-41
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski2
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 40-50
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 58-32
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 50-40
Povażnyj-Watt 2
Lebiedevs-Karpov 2
7.Lublin-Gniezno 52-38
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 1
8.Opole-Rawicz 48-42
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 51-39
Chromik-Świst 2
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 1
Vaculik 8.5 2
Buczkowski 10.5 2
(zdobędzie więcej 1 ,mniej 2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway fun

1 Rzeszów-Gorzów 49:41
Walasek-Iversen 2
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 49:41
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 47:43
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 44:46
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 52:38
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 49:41
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 2
7.Lublin-Gniezno 47:43
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 47:43
Mitko-Musielak 2
9.Rybnik-Piła 49:41
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 2
Balinski 7.5 2
Vaculik 8.5 1
Buczkowski 10.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WTS

1 Rzeszów-Gorzów 47:43
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 50:40
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 46:44
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 42:48
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 55:35
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 51:39
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 46:44
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 49:41
Mitko-Musielak 2
9.Rybnik-Piła 48:42
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 ( 1 )
Holder 10.5 ( 1 )
Balinski 7.5 ( 2 )
Vaculik 8.5 ( 1 )
Buczkowski 10.5 ( 1 )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
przemek87

1 Rzeszów-Gorzów 42:48
Walasek-Iversen 2
Okoniewski-Gollob 2
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 52:38
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 2
Protasiewicz-Ward 2
3.Wrocław-Leszno 46:44
Ułamek-Pavlic 2
Malitowski-Adamczewski 2
Woffinden-Przemek Pawlicki 2
4.Częstochowa-Tarnów 40:50
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 2
5.Bydgoszcz-Gdańsk 51:39
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 53:37
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 50:40
Miśkowiak-B.Pedersen 2
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 52:48
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 48:42
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 2
Vaculik 8.5 1
Buczkowski 10.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spartus79

1.Rzeszów - Gorzów 43:47
Walasek - Iversen 1
Okoniewski - Gollob 2
Kylmaekorpi - Jensen 2
2.Zielona Góra - Toruń 52:38
Dudek - (Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev - Miedziński 1
Protasiewicz - Ward 1
3.Wrocław - Leszno 48:42
Ułamek - Pavlic 1
Malitowski - Adamczewski 1
Woffinden - Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa - Tarnów 42:48
Laguta -Kołodziej 1
Czaja - Janowski 2
Nermark - Madsen 1
5.Bydgoszcz - Gdańsk 52:38
Kościecha - Jonasson 1
Gapiński - Gafurov 1
Curyło - Swiderski 1
6.Daugavpils -Grudziądz 52:38
Povażnyj - Watt 1
Lebiedevs - Karpov 1
7.Lublin - Gniezno 48:42
Miśkowiak - B.Pedersen 1
Stachyra - Lindbeack 1
8.Opole - Rawicz 49:41
Mitko - Musielak 1
9.Rybnik - Piła 47:43
Chromik - Swist 1
10.Crump 10.5 /2/
Holder 10.5 /1/
Baliński 7.5 /2/
Vaculik 8.5 /1/
Buczkowski 10.5 /1/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rolasek

1.Rzeszów-Gorzów 48:42
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 1
2.Zielona Góra-Toruń 51:39
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 41:49
Ułamek-Pavlic 2
Malitowski-Adamczewski 2
Woffinden-Przemek Pawlicki 2
4.Częstochowa-Tarnów 52:38 (jak już wygrać to z bonusem :>)
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 55:35
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 54:36
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 48:42
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 53:37
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 49:41
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 1
Vaculik 8.5 2
Buczkowski 10.5 1

Korzystając z okazji!:
Kolejka numer 15 której nie typowałem:
4.Gorzów-Częstochowa: 40:50 (tym razem nie tak optymistycznie - nie będzie bonusa :>)
Gollob-Nermark 2
Jensen-Bjerre 2
Kasprzak-Łaguta 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dereck Chisora

1 Rzeszów-Gorzów 43-47
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 2
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 50-40
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem)2
Loktajev-Miedziński 2
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 47-43
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 43-47
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 52-38
Kościecha-Jonasson 1
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 52-38
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 1
7.Lublin-Gniezno 51-39
Miśkowiak-B.Pedersen 2
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz -
Mitko-Musielak 2
9.Rybnik-Piła -
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 2
Balinski 7.5 2
Vaculik 8.5 2
Buczkowski 10.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerronimo

1 Rzeszów-Gorzów 46-44
Walasek-Iversen 1
Okoniewski-Gollob 1
Kylmaekorpi-Jensen 2
2.Zielona Góra-Toruń 47-43
Dudek-(Kamil i Emil Pulczyńscy razem) 1
Loktajev-Miedziński 1
Protasiewicz-Ward 1
3.Wrocław-Leszno 47-43
Ułamek-Pavlic 1
Malitowski-Adamczewski 1
Woffinden-Przemek Pawlicki 1
4.Częstochowa-Tarnów 44-46
Łaguta-Kołodziej 1
Czaja-Janowski 2
Nermark-Madsen 1
5.Bydgoszcz-Gdańsk 56-34
Kościecha-Jonasson 2
Gapiński-Gafurov 1
Curyło-Świderski 1
6.Daugavpils-Grudziądz 45-45
Povażnyj-Watt 1
Lebiedevs-Karpov 2
7.Lublin-Gniezno 47-43
Miśkowiak-B.Pedersen 1
Stachyra-Lindbeack 2
8.Opole-Rawicz 51-39
Mitko-Musielak 1
9.Rybnik-Piła 48-42
Chromik-Świst 1
10. Crump 10.5 1
Holder 10.5 1
Balinski 7.5 2
Vaculik 8.5 2
Buczkowski 10.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.