Cz znasz się...-liga typerów (17 kolejka)

autor: jerronimo | 2012-08-18, 20:58 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
  • 1.Leszno-Rzeszów
  • Balinski-Okoniewski
  • Pavlic-Crump
  • Adamczewski-Sówka
  • 2.Gorzów-Wrocław
  • Jensen-Jędrzejak
  • Zagar-Ułamek
  • Cyfer-Malitowski
  • 3.Tarnów-Zielona Góra
  • Hancock-Jonsson
  • Vaculik-Protasiewicz
  • Jamróg-Holta
  • 4.Bydgoszcz-Cżęstochowa
  • Buczkowski-Łaguta
  • Wozniak-Jabłoński
  • Gapiński-Bjerre
  • 5.Gdańsk-Toruń
  • Pedersen-Holder
  • Gafurov-Miedziński
  • Pieszczek-K.Pulczyński
  • 6.Gniezno-Grudziądz
  • Lindbeack-Watt
  • O.Fajfer-Cyran
  • 7.Daugavpils-Lublin
  • Povazhnyj-Miśkowiak
  • Gieruckij-Miesiąc
  • 8.Rawicz-Opole
  • Gołubowski-Mitko
  • 9.Piła-Rybnik
  • Jędrzejewski-Fierlej
  • 10. Walasek 11.5
  •      Lindgren  9.5
  •      Kołodziej  11.5
  •      Sajfutdinov 12.5
  •      Sullivan   10.5
  •      B.Pedersen  12.5
  •      Lebiedevs   10.5
  •      Dym  7.5
  •      Świst  11.5
  •   punkt 10 więcej 1 , mniej 2 ...
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerronimo

TOP 15
1. speedway fun 339
2. elvis 337
3. jerronimo 327
4. WTS 317
5. Rolasek 258
6. sławek machowski 256
7. spartus79 250
8. przemek87 229
9. Penhal 164
10. Palony KSF 146
11. jąkkała 127
12. Hubert Kraśner 114
13. fan Sparty Wrocław 104
14. Nyctereutes i Kisik94 po 66

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerronimo

Wreszcie odrobiłem zaległości :) ,12 kolejkę wygrał jerronimo[/]hehe 29 pkt, 13 kolejkę wygrał [b]sławek machowski 27 pkt, 15 kolejkę wygrał Penhal 27 pkt ,16 kolejka padła łupem przemka87 27 pkt , a 17 kolejka należała zdecydowanie do speedway funa 34 pkt ielvisa 28 pkt ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa

1.Leszno-Rzeszów / 49-41
Balinski-Okoniewski / 2
Pavlic-Crump / 2
Adamczewski-Sówka / 1
2.Gorzów-Wrocław / 53-37
Jensen-Jędrzejak / 2
Zagar-Ułamek / 1
Cyfer-Malitowski / 2
3.Tarnów-Zielona Góra / 51-39
Hancock-Jonsson / 2
Vaculik-Protasiewicz / 1
Jamróg-Holta / 2
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa / 53-37
Buczkowski-Łaguta / 1
Wozniak-Jabłoński / 1
Gapiński-Bjerre / 2
5.Gdańsk-Toruń / 41-49
Pedersen-Holder / 1
Gafurov-Miedziński / 1
Pieszczek-K.Pulczyński /1 10. Walasek 11.5 / mniej
Lindgren 9.5 / mniej
Kołodziej 11.5 / mniej
Sajfutdinov 12.5 / ( jeśli pojedzie 5 startów / więcej )
Sullivan 10.5 / mniej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedway fun

1.Leszno-Rzeszów 53:37
Balinski-Okoniewski 1
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 52:38
Jensen-Jędrzejak 1
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 2
3.Tarnów-Zielona Góra 49:41
Hancock-Jonsson 1
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 2
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa 53:37
Buczkowski-Łaguta 1
Wozniak-Jabłoński 1
Gapiński-Bjerre 2
5.Gdańsk-Toruń 44:46
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 2
Pieszczek-K.Pulczyński 2
6.Gniezno-Grudziądz 42:48
Lindbeack-Watt 1
O.Fajfer-Cyran 2
7.Daugavpils-Lublin 50:40
Povazhnyj-Miśkowiak 1
Gieruckij-Miesiąc 2
8.Rawicz-Opole 50:40
Gołubowski-Mitko 1
9.Piła-Rybnik 47:43
Jędrzejewski-Fierlej 1
10. Walasek 11.5 1
Lindgren 9.5 1
Kołodziej 11.5
Sajfutdinov 12.5 1
Sullivan 10.5 2
B.Pedersen 12.5 2
Lebiedevs 10.5 1
Dym 7.5 2
Świst 11.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WTS

1.Leszno-Rzeszów 51:39
Balinski-Okoniewski 1
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 54:36
Jensen-Jędrzejak 2
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 1
3.Tarnów-Zielona Góra 53:37
Hancock-Jonsson 1
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 1
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa 52:38
Buczkowski-Łaguta 1
Wozniak-Jabłoński 2
Gapiński-Bjerre 2
5.Gdańsk-Toruń 42:48
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 2
Pieszczek-K.Pulczyński 2
6.Gniezno-Grudziądz 52:38
Lindbeack-Watt 1
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin 51:39
Povazhnyj-Miśkowiak 1
Gieruckij-Miesiąc 2
8.Rawicz-Opole 48:42
Gołubowski-Mitko 2
9.Piła-Rybnik 52:38
Jędrzejewski-Fierlej 1
10. Walasek 11.5 ( 1 )
Lindgren 9.5 ( 2 )
Kołodziej 11.5 ( 1 )
Sajfutdinov 12.5 ( 1 )
Sullivan 10.5 ( 2 )
B.Pedersen 12.5 ( 2 )
Lebiedevs 10.5 ( 1 )
Dym 7.5 ( 2 )
Świst 11.5 ( 2 )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

1.Leszno-Rzeszów 49-41
Balinski-Okoniewski 2
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 54-36
Jensen-Jędrzejak 1
Zagar-Ułamek1
Cyfer-Malitowski1
3.Tarnów-Zielona Góra51-39
Hancock-Jonsson1
Vaculik-Protasiewicz1
Jamróg-Holta1
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa52-38
Buczkowski-Łaguta2
Wozniak-Jabłoński1
Gapiński-Bjerre1
5.Gdańsk-Toruń42-48
Pedersen-Holder1
Gafurov-Miedziński1
Pieszczek-K.Pulczyński2
6.Gniezno-Grudziądz48-42
Lindbeack-Watt1
O.Fajfer-Cyran2
7.Daugavpils-Lublin 48-42
Povazhnyj-Miśkowiak2
Gieruckij-Miesiąc1
8.Rawicz-Opole49-41
Gołubowski-Mitko1
9.Piła-Rybnik51-39
Jędrzejewski-Fierlej 1
10. Walasek 11.5 1
Lindgren 9.5 1
Kołodziej 11.5 2
Sajfutdinov 12.5 2
Sullivan 10.5 2
B.Pedersen 12.5 1
Lebiedevs 10.5 1
Dym 7.5 2
Świst 11.5 2
punkt 10 więcej 1 , mniej 2 ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sławek machowski

1.Leszno-Rzeszów 55-35
Balinski-Okoniewski 2
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 2
2.Gorzów-Wrocław 59-31
Jensen-Jędrzejak 1
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 1
3.Tarnów-Zielona Góra 50-40
Hancock-Jonsson 1
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 1
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa 55-35
Buczkowski-Łaguta 1
Wozniak-Jabłoński 2
Gapiński-Bjerre 1
5.Gdańsk-Toruń 41-49
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 1
Pieszczek-K.Pulczyński 1
6.Gniezno-Grudziądz 46--44
Lindbeack-Watt 1
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin 41-49
Povazhnyj-Miśkowiak 1
Gieruckij-Miesiąc 1
8.Rawicz-Opole 46--44
Gołubowski-Mitko 1
9.Piła-Rybnik 50-40
Jędrzejewski-Fierlej 1
10. Walasek 11.5 2
Lindgren 9.5 1
Kołodziej 11.5 2
Sajfutdinov 12.5 1
Sullivan 10.5 2
B.Pedersen 12.5 2
Lebiedevs 10.5 1
Dym 7.5 1
Świst 11.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

1.Leszno-Rzeszów 49:41
Baliński-Okoniewski 2
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 48:42
Jensen-Jędrzejak 2
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 2
3.Tarnów-Zielona Góra 52:38
Hancock-Jonsson 1
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 2
4.Bydgoszcz-Częstochowa 53:37
Buczkowski-Łaguta 2
Woźniak-Jabłoński 1
Gapiński-Bjerre 2
5.Gdanśk-Toruń 40:50
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 1
Piszczek-K.Pulczyński 1
6.Gniezno-Grudziądz 51:39
Lindbeck-Watt 1
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin 50:40
Povazhnyj-Miśkowiak 2
Gieruckij-Miesiąc 2
8.Rawicz-Opole 49:41
Gołuboski-Mitko 1
9.Piła-Rybnik 48:42
Jędrzejewski-Firlej 1
10.Walasek 11.5 1
Lindgren 9.5 1
Kołodziej 11.5 2
Sajfudinov 12.5 1
Sullivan 10.5 1
B.Pedersen 12.5 2
Lebiedievs 10.5 1
Dym 7.5 1
Świst 11.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spartus79

1.Leszno - Rzeszów 50:40
Baliński - Okoniewski 1
Pavlic - Crump 2
Adamczewski - Sówka 1
2.Gorzów - Wrocław 58:32
Jensen - Jędrzejak 2
Zagar - Ułamek 1
Cyfer - Malitowski 2
3.Tarnów - Zielona Góra 50:40
Hancock - Jonsson 1
Vaculik - Protasiewicz 1
Jamróg - Holta 1
4.Bydgoszcz - Częstochowa 53:37
Buczkowski - Laguta 1
Woźniak - Jabłoński 1
Gapiński - Bjerre 1
5.Gdańsk - Toruń 42:48
Pedersen - Holder 1
Gafurov - Miedziński 1
Pieszczek - K.Pulczyński 2
6.Gniezno - Grudziądz 52:38
Lindbaeck - Watt 1
O.Fajfer - Cyran 1
7.Daugavpils - Lublin 48:42
Powazhnyj - Miśkowiak 2
Gieruckij - Miesiąc 1
8.Rawicz - Opole 47:43
Gołubowski - Mitko 1
9.Piła - Rybnik 48:42
Jędrzejewski - Firlej 1
10.Walasek 11.5 /2/
Lindgren 9.5 /2/
Kołodziej 11.5 /2/
Sajfutdinov 12.5 /1/
Sullivan 12.5 /2/
B.Pedersen 12.5 /1/
Dym 7.5 /2/
Swist 11.5 /1/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Wybrzeże -GKS-

1.Leszno-Rzeszów 54-36
Balinski-Okoniewski 1
Pavlic-Crump 1
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 59-31
Jensen-Jędrzejak 1
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 1
3.Tarnów-Zielona Góra 47-43
Hancock-Jonsson 2
Vaculik-Protasiewicz 2
Jamróg-Holta 1
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa 55-35
Buczkowski-Łaguta 1
Wozniak-Jabłoński 2
Gapiński-Bjerre 1
5.Gdańsk-Toruń 47-43
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 1
Pieszczek-K.Pulczyński 1
6.Gniezno-Grudziądz 46--44
Lindbeack-Watt 2
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin 48-42
Povazhnyj-Miśkowiak 1
Gieruckij-Miesiąc 1
8.Rawicz-Opole 46--44
Gołubowski-Mitko 2
9.Piła-Rybnik 46-44
Jędrzejewski-Fierlej 1
10. Walasek 11.5 2
Lindgren 9.5 1
Kołodziej 11.5 2
Sajfutdinov 12.5 1
Sullivan 10.5 2
B.Pedersen 12.5 2
Lebiedevs 10.5 1
Dym 7.5 1
Świst 11.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
przemek87

1.Leszno-Rzeszów - 48:42
Balinski-Okoniewski 1
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka
2.Gorzów-Wrocław - 52:38
Jensen-Jędrzejak 1
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 2
3.Tarnów-Zielona Góra - 52:38
Hancock-Jonsson 1
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 2
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa - 50:40
Buczkowski-Łaguta 1
Wozniak-Jabłoński 2
Gapiński-Bjerre 1
5.Gdańsk-Toruń - 44:46
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 1
Pieszczek-K.Pulczyński 2
6.Gniezno-Grudziądz - 50:40
Lindbeack-Watt 2
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin - 45:45
Povazhnyj-Miśkowiak 1
Gieruckij-Miesiąc 2
8.Rawicz-Opole - 48:42
Gołubowski-Mitko 2
9.Piła-Rybnik - 44:46
Jędrzejewski-Fierlej // 1
10. Walasek 11.5 // 2
Lindgren 9.5 // 2
Kołodziej 11.5 // 2
Sajfutdinov 12.5 // 1
Sullivan 10.5 // 2
B.Pedersen 12.5 // 2
Lebiedevs 10.5 // 2
Dym 7.5 2
Świst 11.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jąkkała

1.Leszno-Rzeszów 49-41
Balinski-Okoniewski 2
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 58-32
Jensen-Jędrzejak 2
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 1
3.Tarnów-Zielona Góra 50-40
Hancock-Jonsson 2
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 2
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa 53-37
Buczkowski-Łaguta 1
Wozniak-Jabłoński 1
Gapiński-Bjerre 2
5.Gdańsk-Toruń 44-46
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 1
Pieszczek-K.Pulczyński 2
6.Gniezno-Grudziądz 52-38
Lindbeack-Watt 1
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin 47-43
Povazhnyj-Miśkowiak 1
Gieruckij-Miesiąc 1
8.Rawicz-Opole 46-44
Gołubowski-Mitko 1
9.Piła-Rybnik 43-47
Jędrzejewski-Fierlej 2
10. Walasek 11.5 2
Lindgren 9.5 1
Kołodziej 11.5 1
Sajfutdinov 12.5 1
Sullivan 10.5 2
B.Pedersen 12.5 2
Lebiedevs 10.5 1
Dym 7.5 1
Świst 11.5 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerronimo

1.Leszno-Rzeszów 52-38
Balinski-Okoniewski 1
Pavlic-Crump 2
Adamczewski-Sówka 1
2.Gorzów-Wrocław 55-35
Jensen-Jędrzejak 1
Zagar-Ułamek 1
Cyfer-Malitowski 2
3.Tarnów-Zielona Góra 51-39
Hancock-Jonsson 1
Vaculik-Protasiewicz 1
Jamróg-Holta 2
4.Bydgoszcz-Cżęstochowa 53-37
Buczkowski-Łaguta 2
Wozniak-Jabłoński 1
Gapiński-Bjerre 2
5.Gdańsk-Toruń 43-47
Pedersen-Holder 1
Gafurov-Miedziński 2
Pieszczek-K.Pulczyński 1
6.Gniezno-Grudziądz 49-41
Lindbeack-Watt 1
O.Fajfer-Cyran 1
7.Daugavpils-Lublin 44-46
Povazhnyj-Miśkowiak 2
Gieruckij-Miesiąc 2
8.Rawicz-Opole 47-43
Gołubowski-Mitko 2
9.Piła-Rybnik 45-45
Jędrzejewski-Fierlej 1
10. Walasek 11.5 2
Lindgren 9.5 2
Kołodziej 11.5 2
Sajfutdinov 12.5 2
Sullivan 10.5 2
B.Pedersen 12.5 2
Lebiedevs 10.5 1
Dym 7.5 2
Świst 11.5 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.