Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rano napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy: Vital Heynen właśnie trafił do książek o historii polskiego sportu

  A ja tam lubię Witka, bardzo mnie rozśmiesza. I wydaje się być pewnym swego gdy patrzy w laptopa, a nie na gadkę podczas przerwy. No i jest nad wyraz wesoły. Rozładowuje atmosferę inaczej niż nasz były trener kadry piłkarskiej trener pierwszego sortu i polskiej myśli szkoleniowej Paweł Janas.

 • rano lubi Komentarz

  Polska myśl szkoleniowa to dno, winni są trenerzy, rodzice, prezesi i PZPN, bo nic z tym nie robi.Jesteśmy tak bardzo zaangażowanym piłkarsko narodem, że powinniśmy być jednymi z najlepszych w Europie. Kiedyś można było zwalać na infrastrukturę, ale teraz widać, że kuleje mentalność i wiedza ludzi...niestety.

 • rano lubi Komentarz

  Powinno byc tak jak w sportach nieuniwersyteckich i nieprofesjonalnych w USA. Mecze powinny byc przerywane, kiedy n.p. jedna druzyna prowadzi roznica 10-ciu bramek.

 • rano lubi Komentarz

  Głupotą było wrzucenie do tej samej ligi drużyn na tak różnym poziomie zaawansowania. likwidując tabele i awanse pan redaktor uważa, że nie będzie takich wyników? Więc jeśli te dwie drużyny spotkają się na piknikowym turnieju, to już nie padnie taki wynik? Moim zdaniem brakiem szacunku i lekceważeniem przeciwnika byłoby nie granie na serio do końca. Czy to dzieci czy dorośli zawsze chcą wygrywać. Ważne by wytłumaczyć dzieciakom, że nie zawsze się wygrywa i że z porażka też czegoś uczy.

 • rano lubi Komentarz

  Trener, który pozwolił na coś takiego, ustawiający ręcznie dzieciaki - to po prostu idiota. Nie będę się tu rozpisywał dlaczego. Ale mam syna w roczniku 2009 grającego od 4 lat w piłkę. I wiem, że wynik dziś może być kompletnie odmienny od wyniku jutro, a takim kręceniem wyniku na siłę i ustawianiem trener robi krzywdę nie tyle nawet pokonanym, co właśnie wygranym. Bo jak przyjdzie kilka meczów w których zbiorą baty i nie będą już mogły ponabijać się z przeciwników, to nagle się okaże, że już "im się ta piłka nie podoba". W tym wieku to nie tylko wynik, ale przede wszystkim wychowanie, a na boisku puszczanie wodzów fantazji, nawet kosztem wyników.
  A do tych co piszą "taki jest sport" - w tym wieku liczy się, aby dzieciaki zachęcić do biegania, do ruchu, żeby na trening piłki szły z uśmiechem i z uśmiechem z niego wracały i trenerom nie wolno robić sobie dobrze kosztem dzieci z innych drużyn. O tym, czy będą z nich piłkarze zadecyduje przez następne lata tyle różnych czynników, że nawet ciężko było by je wszystkie wymienić. Z panem Wawrzynowskim zgadzam się w 100%.

 • rano lubi Komentarz

  Szanowny Panie Redaktorze. Oczywiście , ma Pan w 100% rację, ale problem jest w tym, że "zawodnicy" w wielu 7, 8, a nawet 18 lat, potrzebują nie tylko trenera, ale i pedagoga i to w jednej osobie. Grono rozhisteryzowanych rodziców, o ego znacznie większym od tego, które raczył zaprezentować trener "zwycięzców", pilnuje jak przypuszczam, żeby sport, zdrowie i rywalizacja sportowa, rozeszły się jak na.szybciej. To tak, jak w zwykłej szkole, która "hoduje geniuszów", zamiast uczyć dzieci.

 • rano lubi Komentarz

  Kiedy byłem dzieckiem w piłę graliśmy prawie codziennie, a słupki to były dwa patyki lub tornistry i często kłóciliśmy się czy gol był, czy też nie. Składy ustalało się w ten sposób, że dwóch teoretycznie najlepszych dobierało sobie naprzemiennie zawodników z całej grupy, według własnej oceny umiejętności kolegów, dzięki czemu zespoły były w miarę wyrównane, a walka zacięta. Goli padało sporo, ale najczęściej po obydwu stronach. To była świetna zabawa. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach rodzice nie tyle wychowują, co tresują dzieci , przez co dochodzi do patologii. Taki dzieciak z drużyny która przegrała 0:50 może przeżywać to osobiście, a przecież dopiero zaczyna swoją drogę i nie ma jeszcze zdolności oceny sytuacji.

 • rano lubi Komentarz

  Mecz powinien być przerwany. Dziecko powinno się również nauczyć, że to sport I ma nad tym ktoś kontrole. Np. po 10 bramkach z jednej strony kończymy.

 • rano lubi Komentarz

  Trenejro ustawia dzieci do muru ręcznie i jeszcze źle to robi :(

 • rano lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • rano lubi Komentarz

  Piatkowi tez zabronili robic cieszynki w meczu z Zydami.sport juz dawno jest chory.

 • rano lubi Komentarz

  Każdy to wiedział,nie trzeba robić z tego artykułu.

 • rano napisał/a komentarz do Skoki. Stefan Horngacher o różnicach w Polsce i Niemczech. "Mam jeszcze więcej pracy"

  Pewnie nocami myślał co zrobić. Ale wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Pamiętam jak pisano, że jego żona wolała Polską drużynę, bo był wtedy często w domu. A teraz poza domem. No cóż, życie. Jeszcze wróci do nas.

 • rano napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polska - Hiszpania. Paweł Zatorski: Wilfredo Leon potrafi grać na kosmicznym poziomie

  Jest dobry nie ma co gadać. Ale serwów mani masę. Oraz po zablokowaniu prze z kilka minut szuka głowy.

 • rano napisał/a komentarz do The Championship: wygrana Hull City. Gol Kamila Grosickiego

  A Po co ma zmieniać. Ma swoje lata. Nowy kontrakt z nową drużyną najwyżej na rok-dwa max. Tutak co prawda kontrakt podpisywany co rok, ale tak może trwać jeszcze długo.

 • rano lubi Komentarz

  Ja rozumiem, że chcą zwrotu kasy za przygotowania czy coś tam, ale nie rozumiem co ma do gadania polski związek w sprawie startu Amerykanki na olimpiadzie?

 • rano lubi Komentarz

  Jak zdobywają medale to są NASI SPORTOWCY.
  Jak trzeba dać środki na szkolenie itp. MUSZĄ JAKOŚ SOBIE SAMI RADZIĆ.
  KAŻDA zaznaczam KAŻDA dyscyplina w Polsce cierpi na podobną "chorobę" jak ta opisana powyżej.

 • rano napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Słabo dzisiaj grają. podobnie jak chłopaki Brzęczka.

 • rano lubi Komentarz

  Najlepsza akcja Lewgo w tym meczu.

 • rano lubi Komentarz

  Bardzo dobre zachowanie Lewego klasa sama w sobie. Ale po zdjęciu widać jak mija się z Błaszczykowskim i to jest bardziej wymowne...

 • rano napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Fabian !. Dzieki trenerze, dobra decyzja.

 • rano napisał/a komentarz do Piękna bramka Paulo Dybali! Argentyńczyk udowadnia, że może być ważnym ogniwem Juventusu

  Niemalże geniusz. Może zagrozić Ibrachimowiczowi w sławie.

 • rano napisał/a komentarz do Bundesliga. Rafał Gikiewicz: Jesteśmy traktowani jak bogowie

  Powodzenia.

 • rano napisał/a komentarz do Polska - Holandia. Wilfredo Leon zadebiutował jak na wirtuoza przystało. Polacy nie dali szans Holendrom

  Nie oglądałem meczu bo mam NC+. A nie będę kupował Polsatu Bo tak chce sport. Mecze kadry jakiejkolwiek powinny być pokazywane w otwartych kanałach. Ale taka jest Polska. A czarny bardzo chciał grać dla nas, każdy ma prawo. Czekał cztery lata. Nic do niego nie mam, ale jakoś mi nie pasuje. Tak jak nie byłem fanem Olisadebe czy jakoś tam.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.