Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henryk.W

  Samą taktyką meczu sie nie wygra.Na boisku trzeba trochę pomyśleći pobiegać, na stojąco meczu się nie wygra. Austria nie chciała wygrać a Polska nie potrafiła.

 • Henryk.W

  Kto uczy bramkarzy? Bramkarz, który siada przed stzałem na tyłek i dostaje bramkę po krótkim rogu to może bronić na ppdwórku a nie kadrze Podobno mamy polska szkołę trenerów od bramkarzy.

 • Henryk.W napisał/a komentarz do Bundesliga. Robert Lewandowski: Przez rok nie mogłem trenować rzutów wolnych

  Nie gra bo jest słabyszy od słabych piłkarzyków z zagranicy. Do drużyn bierzemy szrot z zagranicy a nie dajemy szans młodym zawodnikom z Polski. Na zachodzie w drużynach topowych grają 18 latkowie a u nas to dopiero utalentowany zawodnik a na zachodzie podstawowy . Jeżeli w drużynach ważniejszy jest pseudu dyrektor sportowy niż trener to czemu się dziwimy że nasze drużyny odpadają z europejskich pucharów już w pierwszej rundzie. Mamy Polską szkołę trenerów a drużyny trenują z zagranicy. W młodzieżowych reprezentacjach grają zawodnicy z zachodnich drużyn słabsi od naszych. Dla kogo szkolimy?. Pozdrawiam.

 • Henryk.W

  Nasza liga

  Jak to jest,mamay podobno najlepszy system szkolenia, a w naszej lidze gra szrot sprowadzany z zagranicy. Może dać sznse naszej młodzierzy. Na zachodzie w topowych drużynach gra wieku zawodników 19-20 latków. Tam to już piłkarze a u nas obeicujący zawodnicy. Może podziekujmy słabiutkim obcokrajowcą, dajmy sznsę naszym. Trochę to dziwne,że w transferach najwięcej do powiedzenia mają menadżerowie z bożej łaski a nie trenerzy drużyny. W drużynie żądzić powinien trener a nie pseudo menadzerowie. Jaka Więcej

 • Henryk.W

  Miał swoje pięć minut a teraz rzeczywistość

 • Henryk.W napisał/a komentarz do Dyrektor generalny AC Milan nie jest przekonany do Piątka. Są dwa powody

  Dużo hałasu a efektu nie bedzie

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.