Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. To już jest koniec. Nie ma ratunku dla Polonii Piła!

  prodrive11 1 h 4 min
  "Dwa zespoły w drugiej lidze odjada zaledwie 10 spotkań, już teraz powinna być podjęta decyzja o podwójnej rundzie dla wszystkich i bez play -off"


  20 meczy to zdecydowanie za dużo ale...............
  Po 10 kolejkach kolejna jedna runda - 5 kolejek , w których pierwsze 3 drużyny jadą 3 x dom
  a pozostałe 2 x dom.
  Potem 2 najlepsze FINAŁ.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Oby to był tylko rok przerwy i wrócimy silniejsi.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Pawlicki ma kompleks Zmarzlika i nie może przeżyć tego że do pięt mistrzowi świata nie dorasta:/
  Faktem jest że każdy głosuje na kogo chce.

 • ADASOS lubi Komentarz

  A Zmarzlik sobie siedzi, patrzy na zloty medal IMS i ma w pompie dziecinne zagrywki Pitera;)

 • ADASOS lubi Komentarz

  Zazdrość niezna granic

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. PGG ROW czeka na posiłki z Leszna, ale może się rozczarować. Fogo Unia nie odda nikogo?

  Na pewno mają opracowany jakiś sposób. Mają kasę na 6 seniorów ? MAJĄ.
  Może dadzą wolne po 2 razy każdemu z nich i załatwiają 12 meczy. do tego po 2 mniej dla Smyka, Hampela i Kurtza.
  Poza tym wszystko może się samo rozwiązać. Prawdopodobieństwo, że kolejny sezon przejadą beż konkretnej kontuzji jest mało realne.
  Unia to klub z profesjonalistami u sterów, oni nie pójda na to by jechać składem 5 seniorów jak Cieślak, Chomski i Kępiński z Żytkiem.

 • ADASOS lubi Komentarz

  O jak mnie irytują takie wypowiedzi. Jestem szefem PZMot więc wiem lepiej od kibiców... Tak więc po kolei:
  1) "Rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności z tymi zwolnieniami. Moim zdaniem, jeśli ktoś nie chce startować z orzełkiem na piersi. to chyba nie najlepiej o nim świadczy. Kadra to przeogromny zaszczyt i największe docenienie zawodnika w jego karierze. "
  Oczywiście panu prezesowi nie przyszło do głowy skomentować fakt, że zawody były kilkukrotnie przekładane, żeby ostateczny termin był po sezonie, kiedy zawodnicy mogli mieć inne plany. Nie przyszło też do głowy, że jadą w takich zawodach za paliwo na dojazd. I proszę się nie bronić "orzełkiem na piersi", ponieważ w ogóle nie o to chodzi.
  2) "Szczerze mówiąc, to sytuacja, w której zwycięzca zawodów wywozi mniej punktów niż drugi zawodnik zawsze była dla mnie dziwna. Tłumaczyłem sobie, że taka jest specyfika sportu żużlowego. "
  Pan właśnie przyznał między wierszami, że żużel jest mu obcy.
  3) "Dajmy jednak szansę tej zmianie punktacji, którą właśnie wprowadzono. Oceńmy to po sezonie. "
  Przecież już teraz wiemy, że ostatecznie na czole byłaby tylko jedna zmiana (Madsen mistrzem, Bartek ze srebrem). Kibice w ogromnej większości są przeciwko tej zmianie.
  4) "Niestety nie jest to wyłącznie problem żużla. Tak dzieje się także w innych dyscyplinach, jak chociażby w enduro."
  Co nas w ogóle Enduro obchodzi?
  5) "Pomysł na pewno jest ciekawy i mógłby pomóc w kilku kwestiach. "
  Sparcie na pewno by pomógł.
  6) "Mam tylko wrażenie, że pomysł ten był zaproponowany zbyt późno. Na pewno trzeba będzie go omówić na forum ponownie powołanego zespołu ekspertów, co nastąpi już wkrótce."
  Ta wypowiedź w mojej ocenie zupełnie przekreśla tego pana. Zbyt późno???? No tak, trzeby było zaproponować od razu jak tylko wprowadzono obowiązek szkolenia polskich juniorów.....
  7) "W każdym sporcie, nawet w Formule 1, wprowadzane są pewnego rodzaju ograniczenia mające na celu cięcie kosztów i uatrakcyjnienie widowiska."
  Czy koszty w F1 zostały ucięte?
  Ja podpowiem co zrobić. Wprowadzić obowiązek stosowania silników dwuzaworowych w II lidze. Aaaa sorry... pan prezes pewnie nie wie, że jest coś takiego jak II liga...

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Moda na głośne transfery mija. KSM może to zmienić (felieton)

  Zmniejszyć ilość zawodników w drużynie do sześciu + rezerwowy (do 23 lat ?).
  Skład według schematu 2+2+2+ rez. Junior do 21 lat ale gdy wychowanek to drugi może być do 23 lat.
  Tabela z lat 1999-2002.
  Poza tym wszystkie DZIESIĘĆ zespołów EL powinny mieć podobną ilość meczy - 18 a dwa najlepsze 20. Bez baraży

 • ADASOS lubi Komentarz

  KSM jak najbardziej, ale jako solary cup i tylko dla drużyn, które zmieniają skład - za przekroczenie limitu, płacą określoną "karę na rzecz rozwoju żużla w II lidze", np: 10000zł za każdą 0,1 powyżej limitu!!! Limit zaś to co najmniej KSM=43. Za zmianę zaś uważamy tylko i wyłącznie zakontraktowanie zawodnika, który w poprzednim roku miał kontrakt podpisany z inną drużyną lub nie miał takowego w Polsce. Zawodnik, który wraca z wypożyczenia oraz odejście zawodnika z danego klubu to nie zmiana składu!!! Jeśli nie będzie tych zapisów to jak dla mnie cały żużel może przestać istnieć. Mnie już nikt na stadionie nie zobaczy. Chodzę na żużel dla drużyny z którą się identyfikuję, a nie rok w rok co najmniej połowa składu do wymiany w "nagrodę", że chłopacy objechali dobry sezon. Nie wyobrażam sobie byśmy - UNIA - przez widzimisię granatowomarynarkowych i nieudacznictwo oraz brak odwagi i dalekowzrocznej polityki kadrowej innych prezesów w inwestowanie w młodych gniewnych, za rok mieli pozbyć się połowy seniorów bo nie będziemy się mieścić w KSM-ie. Proponowany KSM 37 to dla mojej Unii wymiana czterech seniorów, a zapewne dla Częstochowy, Lublina i Wrocławia będzie skutkował pozbyciem się co najmniej dwóch lub trzech zawodników podstawowego składu i dokupienie kewlarów - sorry przyszli potencjalni zawodnicy tych drużyn - na poziomie 3-4 punktów KSM. Czy o taki żużel wam chodzi?! Chcecie wzorem Anglii wygonić ze stadionów wielu kibiców, dla których podobnie jak dla mnie ciągłe zmiany składów będą nie do "strawienia"?! MY przychodzimy na "swojaków", którzy identyfikują się z klubem, nawet jeśli jest to po części spowodowane finansami - regularność wypłat. Jeśli wprowadzicie KSM w takiej formie jaka przecieka do mediów, to ten sport przestanie być dyscypliną dla kibiców, a stanie się tylko i wyłącznie zabawką działaczy z GKSŻ i PZM.
  Pozdrawiam

 • ADASOS lubi Komentarz

  Hehe, jak Mrozek sam napisał- nazwiska nie jeżdżą, dlatego z wywalonym jęzorem latał za Gregiem z kontraktem uderzając do każdego kto mógł mu pomóc uzyskać parafkę pod kontraktem nie gwarantującym niczego i jeszcze ogłaszać to jako sukces transferowy. O matulu...

 • ADASOS lubi Komentarz

  Bardzo sie ciesze, ze bylem na tym meczu, dzisiaj taka akcja nie do pomyslenia!

 • ADASOS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nowa tabela to stek błędów i nielogicznego myślenia. Powiedzieć że to WIELKI BAJZEL to tak jagby nic nie powiedzieć.
  Aż strach pomyśleć co będzie z KSMem jak autorzy będą ci sami.

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Nowa tabela biegowa. Menedżer będzie musiał być większym cwaniakiem

  @SOBOTTA: A czwórka ?

 • ADASOS lubi Komentarz

  jeśli promotorzy klubów e-ligowych wydają w c...j kasy na "gwiazdy", to należy bezwzględnie wprowadzić przepis, aby w e-lidze na pozycjach juniorów startowali wyłącznie wychowankowie klubu, zmusi to, te bogate kluby do zwiększonych nakładów na szkolenie młodzieży, a nie podkupywanie gotowych młodziaków od biedniejszych klubów, które przez to jeszcze bardziej dołują

 • ADASOS lubi Komentarz

  A,to ci analizator od kanaliz.Sorry analiz:)I,do tego cwaniak bo jak inaczej nazwać wybicie rywala z rytmu sprawdzeniem gażnika?:)Jacek mówi sam o sobie.Na zmarnowanie pójdzie z tym swoim cwaniactwem.Oj będzie Apator żałować:))

 • ADASOS lubi Komentarz

  "Dziesiątka ma łatwiej, bo co prawda zaczyna z pola zewnętrznego, ale jedzie przeciwko dwóm juniorom. Swojemu i temu z drużyny przeciwnej" Nie czytam dalej. To mówi były menedżer? Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do przydatności Frątczaka? Ktoś się jeszcze dziwi że ten hvj rozwalił Toruń? On ustawia zawodników PRZECIWKO swoim! Aż oczy zabolały jak to przeczytałem.

 • ADASOS lubi Komentarz

  1 jedzie z 9 az trzy razy. Zatem mozna oczywiscie oszczedzic Emila i nie dawac go na Madsena. Ale wtedy nie oddajemy jednego biegu a trzy. Taki Emil moze w 2 kolejnych biegach pokonac Madsena, a taki Hampel przegra z nim 3 biegi.

 • ADASOS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ADASOS lubi Komentarz

  "Jacek Frątczak weryfikuje zapowiedzi, analizując zmiany."-po tej wstawce czytanie tego czegoś straciło sens!To tak jakbyś poszedł do znachora zamiast lekarza!

 • ADASOS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tabelę nie robił ktoś czujący spedway. Czy autor zauważył jakie piekło zrobił 12 i 3 ?
  Pięciu zaw. ma 2X z tego samego toru a było 2.. Jedna zmiana w 4 biegu i dwóch ubędzie.
  14 dwa x jedzie z 2 a 15 z 4.
  A można inaczej ale po co? Może nawet nie zauważył.

 • ADASOS lubi Komentarz

  BSI na początku też zrobiło kolosalny skok. Z wioch na takie stadiony jak Cardiff czy Parken.
  Teraz już takowego się nie spodziewam, niezależnie kto będzie promotorem. Gdy wchodziło BSI koszty uprawiania żużla były dużo niższe. W GP jeździł z powodzeniem nawet Stonehewer zarabiający w drugiej lidze angielskiej. Teraz koszty są astronomiczne, a żużlowców dużo mniej niż wtedy. Wtedy żużel dopiero zaczynał zdychać. Zatem jeśli nowy promotor miałby zrobić coś adekwatnego do BSI z tamtych czasów to nie tylko by musiały być to rundy na słynnych obiektach słynnych miast ale jeszcze zadbanie, być może za pomocą współpracującego podmiotu - żeby miał kto na nich jeździć, czyli o zaplecze. Wystarczy spojrzeć na wiek tzw uznanych żużlowych nazwisk.

 • ADASOS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Henry Kroeze- mówi ci to coś młodzieńcze co bunczucznie redaktorem Cię zwą ?
  Dla przypomnienia- miedzy innymi wiele lat zaw. ROW Rybnik. Nie źle punktował.

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Nowa tabela biegowa PGE Ekstraligi. Będzie więcej pojedynków liderów (aktualizacja)

  1 1 6 9 11 9 1 7 9 11
  2 3 6 9 12 10 4 7 9 13
  3 1 5 8 13 11 1 5 10 12
  4 4 5 8 11 12 3 5 10 11
  5 3 7 10 13 13 3 6 8 13
  6 2 4 10 14 2 4 8
  7 2 7 12 15 2 6 12

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Nowa tabela biegowa PGE Ekstraligi. Będzie więcej pojedynków liderów (aktualizacja)

  Nigdy nie było tak aby każdy miał 1 start z kazdego pola. Nr 2 i 12 mieli 2 razy pole wewnętrzne- miało być takie samo pole wewnętrzne.

 • ADASOS napisał/a komentarz do Żużel. Nowa tabela biegowa PGE Ekstraligi. Będzie więcej pojedynków liderów (aktualizacja)


  1 1 6 9 11 9 1 7 9 11
  2 3 6 9 12 10 4 7 9 13
  3 1 5 8 13 11 1 5 10 12
  4 4 5 8 11 12 3 5 10 11
  5 3 7 10 13 13 3 6 8 13
  6 2 4 10 14 2 4 8
  7 2 7 12 15 2 6 12

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Maverick RSKŻ

I przestań w końcu pierdzielić, że Zmora jest niekonsekwentny, że sam nie wie czego chce, czy bredzi. Zawsze możesz go zmienić na stanowisku prezesa klubu i pokazać co potrafisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

I jeszcze jedno, żeby nie było że sobie zmyślam, - byłem za rządów Pergo w klubie w pewnej formie sponsorskiej. Za Dyrekcji ś.p.Pani Reni Krywuć (prywatnie teściowej Marka Hućki), jak i później do przejęcia klubu przez Komarnickiego. A dług pozostawiony przez Pergo to 6 milionów plus 3 miliony wykup klubu i jeszcze miasto kolejne bodajże 3 miliony na wykup stadionu od Gondora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

Pierdzielisz facet bzdury odnośnie Zmory. Gdzie on zmienia zdanie? Od samego początku jest za 10 drużynami w lidze i ksm. a jeśli tego nie ma, to za zamknięciem ligi na jasnych zasadach. Przy czym to "zamknięcie" na kilka najbliższych lat, na dwa do 4 sezonów. powiedz facet, co ciebie tak naprawdę boli? spłacane jeszcze po PERGO długi, które Władek przejął w całości - 12 milionów złotych? tylko nie pierdziel, że to Władek narobił długi, kontraktując Golloba, Nickiego itd. Bo za Władka rządów zostało spłacone prawie 9 milionów złotych ( w tym odsetki). Ale co tam, tu przeczytasz, tam posłuchasz, trochę sobie dopowiesz, resztę wymyślisz i pierdzielisz na forum. Skoro Zmora taki głupi i nieudolny, to jakim cudem udało się jemu zorganizować w Gorzowie BSC, dlaczego, pomimo nędznego sezonu pod względem sportowym, zamyka budżet klubu na plus? Zastanów się facet, czego tak naprawdę chcesz, bo jak na razie, to jesteś na "NIE, BO NIE". Ale rzeczowych argumentów nie podajesz, same ogólniki, jak to źle i jaki dramat będzie. To jaki? Miej jajca i opisz swoje obawy na forum. Merytorycznie, a nie, bo nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ks vitold

zwykły prowokacja przez tego Pana z tym przykładem.,a co pewny jesteś że znasz tą Osobę-kobietę..??? i że tak jest jak On mówi..??? dajmy spokój. jak co to usuń to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.