• Toruńska głupota...

  "Przegrał sport", "Kasprzak bez honoru". Takie komentarze można przeczytać pod wynikiem spotkania Unia - Stal. Proszę obejrzeć decydujący atak Grzegorza Zengoty na Krzysztofa Kasprzaka. 2:50 http://www.sportowefak...#Skomentuj A teraz atak Damiana Balińskiego na Hampela w spotkaniu Unia - Falubaz. (…)

  Więcej

 • Odkrycie sezonu... 2014

  Mało kto pomyślałby przed ubegłorocznym sezonem, że dwoma największymi odkryciami będą Tai Woffinden i Paweł Przedpełski. Zawodnicy ci wykonali ogromny krok na przód w swojej karierze. Czy ktoś im to wróżył? Teraz ktoś może powie: "Ja tak myślałem", ale co z tego jeżeli nigdzie nie ma tego udokumantowanego? (…)

  Więcej

 • Wiktor Trofimow - wychowanek Unii Leszno?

  "Mowa o Wiktorze Trofimowie. Jego ojciec to żywa legenda ukraińskiego czarnego sportu. Władimir Trofimow mimo 50 lat jeszcze bierze czynny udział w zawodach w swoim kraju, wystąpił w tym roku także w Pucharze MACEC na torze w Braili. Wiele czasu poświęca natomiast na naukę swojego potomka. Aktualnie (…)

  Więcej

 • Odpowiedniki klubów piłkarskich w żużlu.

  W jakimś z wywiadów w roku 2011 Robert Dowhan powiedział, że Falubaz jest żużlową FC Barceloną. A gdyby tak znaleźć odpowiedniki klubów piłkarskich w żużlu? Np. Unibax Toruń jest Realem Madryt, bo kupuje co się da :)   [bez złośliwości!] Zachęcam do swoich propozycji jaki klub piłkarski przypomina wam (…)

  Więcej

 • Kolęda Unii Leszno w TVP1 !!!

  Napisany 2013-12-23 13:16 przez: Rafał Dobrowolski Kolęda FOGO Unii Leszno w samą Wigilię na antenie TVP1!Miło jest nam poinformować wszystkich kibiców sportu żużlowego, ale również sympatyków innych dyscyplin sportowych , że kolęda nagrana przez żużlowców FOGO Unii Leszno odbiła się szerokim echem (…)

  Więcej

 • Zgrupowanie Unii Leszno!

  Tylko dwa dni, a jak wiele można zrobić! Zakończyło się zgrupowanie leszczyńskiej Unii, w którym zawodnicy i sztab szkoleniowy: -nagrali kolędę -spotkali się z kibicami w Galerii Leszno -zjadli razem w Sphinx'ie (oglądając jednocześnie deszczowy finał 2010) -jeździli na gokartach -odwiedzili szkoły (…)

  Więcej

 • Nowy prezes razem z nowym zawodnikiem

  Wiele wskazuje na to, że nowego prezesa FOGO Unii Leszno poznamy razem z nazwiskiem nowego zawodnika, który w nadchodzącym sezonie ma być liderem Byków. Jak nam udało się ustalić w gronie tych, którzy mogą wzmocnić leszczyński klub zostało już tylko dwóch zawodników. To Duńczyk Nicki Pedersen i Rosjanin (…)

  Więcej

 • Pożegnanie Józefa Dworakowskiego

  Tutaj można obejrzeć relację z tej uroczystości, która miała miejsce w Rydzynie: http://tv.ksul.pl/start Był oczywiście Dowhan, ktoś z Niemiec, a nawet przedstawiciel Zakonu Franciszkanów :)

  Więcej

 • Unia Leszno 2014 cz.2

  Relacja z 63. Memoriału Alfreda Smoczyka: Wyniki: 1. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 15 (3,3,3,3,3) 2. Jarosław Hampel (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12+3 (2,2,3,3,2) 3. Piotr Świderski (Lechma Start Gniezno) - 12+2 (2,3,2,2,3) 4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 11 (3,3,3,1,1) 5. Piotr Protasiewicz (…)

  Więcej

 • Unia Leszno 2014

  63 Memoriał Alfreda Smoczyka miał odbyć się w kwietniu, jednak przeszkodziły warunki atmosferyczne. Na nasze szczęście impreza ta odbywa się w świetnym momencie, kiedy Unia Leszno szuka zastępcy Fredrika Lindgrena lub Damiana Balińskiego. Zapraszamy na Memoriał!Obsada turnieju:1.Grzegorz Zengota 2.Damian (…)

  Więcej