Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  No cóż jaki trener taki skoczek - i tak przewyższał wszystkich a Tajner gdyby nie Adaś to by wymiatał śnieg z torów narciarskich. Dzisiaj został wielkim BUFONEM.

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Też uważam, że te wszystkie kpiny dotyczące Matei były przesadzone. To, że wybitnym skoczkiem nie był, ale brutalna prawda jest taka, że przez dłuższy okres czasu był numerem 2 w Polskich skokach. Czemu takiemu Skupniowi, Tomisławowi Tajnerowi, Kruczkowi czy też Śliwce się tak nie obrywało? Może dlatego, że oni nawet nie potrafili przejść kwalifikacji i ludzie nie mogli ich często "widzieć w akcji".

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Niezapomniany kapitan Grawitacja heh

 • Rysiek Bujak

  Moim zdaniem Kota nikt nie przebije

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Panie Janku !!! Był czterokrotnie trenerem łódzkich klubów i trenerem w reprezentacji bramkarzy. W tych wszystkich tych przypadkach wyleciał Pan na zbity pysk , nie doczekawszy końca sezonu. Może z Panem jest coś nie tak, a już czepianie się w każdym wywiadzie Zielińskiego jest uwłaczające i nie godne byłego reprezentanta kraju.Żal mi Pana , bo oprócz jednego szczęśliwego meczu na Wembley był Pan bramkarzem bardzo przeciętnym żeby nie powiedzieć słabym !!!

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Rysiek Bujak napisał/a komentarz do Krzysztof Miętus wybrał karierę trenerską. Zapoczątkuje nowy, lepszy trend w Polsce

  Też posadka jak Tomcio nieudacznik Tajner

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Po tym sezonie Stoch powinien zakończyć karierę

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  ...SKĄD TEN KURSKI BIERZE TYCH KOTÓW...WSZĘDZIE KOTY...U SZEFA-KOTY, W DRUŻYNIE SKOCZKÓW-KOT /ZAMIAST ŻYŁY/, W STUDIO-EKSPERT OD SKOCZKOW-KOT, TERAZ DRUGI EKSPERT W STUDIO-ZNOWU KOT-TYM RAZEM-BRAT, SYN EKSPERTA KOTA...DUŻO JESZCZE JEST TYCH KOTÓW??? - POZA TYMI KOTAMI U KACZKI???

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Maciej Kot zagalopował się, wypowiadając się w sprawie podwyżki dla Horngachera. To przecież nie Jego sprawa. Horngacher zapewne sam przeanalizuje swoje dalsze losy. Osobiście uważam, że po tak dużych osiągnięciach z naszą drużyną raczej będzie szukał innej pracy ponieważ, każdy słabszy wynik uzyskiwany po Igrzyskach Olimpijskich z naszą drużyną będzie źle odbierany a przecież zawodnicy muszą trochę "odpocząć" i trzeba do tej drużyny przed następnymi Igrzyskami Olimpijskimi wprowadzić trochę "świeżej krwi" w miejsce Żyły, być może w miejsce Kota, czy nawet w miejsce Huli.

 • Rysiek Bujak napisał/a komentarz do Maciej Kot: Bardzo chciałbym, żeby trener Horngacher został. Należy mu się wysoka podwyżka

  Kot powinien skupić się na sobie bo jako skoczek nie błyszczy jest cienki i tyle

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Tobie jakby gacie spuścił to okaże się żeś też scyzorykiem chrzczony

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Znając życie i polskie podejście do tego typu spraw to lowelas Apoloniusz da sobie sowitą podwyżke.

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  nigdy nie pomyślałbym że ten facet tyle dobrego powie o polsce i polakach zaskoczył mnie bardzo miło

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  Gratulacje dla Wellingera,zrobił to spokojnie,w bardzo dobrym stylu,to świetny zawodnik i...sympatyczny.

 • Rysiek Bujak lubi Komentarz

  I jeszcze jedno,bądżmy obiektywni,warunki były jednakowe dla wszystkich,raz lepsze,raz gorsze i niestety trzeba bylo się w tym umiec znależć,a wygrali najlepsi,którzy umieli wykorzystać w danej chwili okazję do dobrego skoku.Oczywiście żaluję,że to nie nasi zawodnicy,ale taki jest sport

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.