Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Paula111 napisał/a komentarz do Żużel. Zawodnicy Betardu Sparty mieli przed finałem święty spokój. Drabik im to załatwił

  Proponuje zmienić leki, jeśli to nie pomoże, zmień lekarza psychiatrę . @mglexar:

 • Paula111 lubi Komentarz

  Grunt to dosrać Drabikowi.I tak nie będzie z tobą rozmawiał.

 • Paula111 lubi Komentarz

  Łostaf i jego baśnie Andersena

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Ostafiński, ze jeszcze ktoś płaci panu za tak śmieciowe teksty. To jakiś psychopata musi być. Żałosne są pańskie teksty.

 • Paula111 lubi Komentarz

  widzę że komentarze skrupulatnie sortowane cenzura niczym w Korei Płn

 • Paula111 lubi Komentarz

  Oglądam właśnie powtórkę i już sam nie wiem co o tym meczu myśleć.
  Piszecie tutaj że tor był zly.
  Jak zrobią twardy i równy jak stół,źle.
  Jak zrobią taki jak we Wrocławiu,też źle.
  No to jaki ma być w końcu ten tor aby wszystkim dogodzić??
  Moim skromnym zdaniem było nawet ok.
  Moze się mylę ale mi sie podobało.

 • Paula111 lubi Komentarz

  Nie wiem, o co halo z tym torem. Wg mnie był przyzwoity, były mijanki, zawodnikami specjalnie nie rzucało. Absolutnie mnie nie dziwi, że Sparta rozpaczliwie próbowała poeksperymentować z torem, aby zaskoczyć rywali, bo to była jedyna szansa na wygraną.

 • Paula111 lubi Komentarz

  Panie Gajewski po pierwsze, to może niech pan łaskawie sobie przypomni jakie cuda niewidy działy się z torem w Toruniu za pańskiej kadencji.
  Po drugie, przepraszam bardzo, ale gdy we Wrocławiu robiono tor do walki na całej długości i szerokości, to się się skończyło karą finansową i zawieszeniem m. in. Śledzia i Węglarza.
  Tor we Wrocławiu BYŁ REGULAMINOWY!!! Zgodny z wytycznymi GKSŻ i zaleceniami Komisarza Toru. Tyle tylko, że absurdalny regulamin GKSŻ w połączeniu ze specyfiką wrocławskiego owalu daje efekty takie jak wczoraj.
  Szerokość wrocławskiego toru sprawia bowiem, że gdy jest on regulaminowy, a zatem równy na całej długości i szerokości, zewnętrznej po prostu nie ma i tyle.

 • Paula111 lubi Komentarz

  Narzekanie na wrocławski tor to już taka nowa, świecka tradycja. Teraz jęczenie o brak widowiska? To podziękujcie władzom E-lipy, które sypały Sparcie kary za najlepiej przygotowany do ścigania tor w całej lidze. Zresztą jak już niektórzy zauważyli, ten wczorajszy taki tragiczny wcale nie był. Wolelibyście beton i powtórkę z ostatniej kolejki rundy zasadniczej, gdzie też nic się nie działo? Czy może taki, jaki był robiony za Barona, gdzie 2 m od krawężnika nie dało się jechać?

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Galewski czy Gajewski, bo nawet redakcja nie wie jak się pan nazywa. Takie pytanie mam do pana. Zna pan regulamin? Na jakie punkty regulaminu się pan powołuje pisząc ze Wrocław przygotował tor nieregulaminowo? Nie rodzi się w pana głowie pytanie ,ze ktoś dopuścił ten tor do jazdy, skoro było nieregulaminowy?

 • Paula111 lubi Komentarz

  A może jakieś konkrety p. Gajewski? Na czym polegało nieregulaminowe przygotowanie toru? Pie..lić bez sensu to każdy potrafi. Jeśli chodzi o widowisko, to faktycznie nie było porywające. Ale moim zdaniem wynikało to z wyrównanej siły zespołów. Jednak takie tuzy jak Emil czy Koldi robili na tym ponoć nieregulaminowym torze co chcieli. Dość powiedzieć, że podczas meczu była tylko jedna kraksa - upadł Maciek w pierwszym łuku bo było ciasno.
  Żale o tym, że w RZ tor był inny niech pan Gajewski wygłosi w najbliższym kościele. Przygotowanie toru to przywilej gospodarza. Po meczu Falubazu w RZ przegranym ze Spartą u siebie, trener Skórnicki z uśmieszkiem mówił, że "oczywiście na finały tor będzie inny". Pisano o tym także w SF. I co? Wszystko OK! Czyżby Sparty dotyczył inny regulamin? Jak ogląda się mecze tej ponoć najlepszej ligi świata i ogląda kartofliska w innych miastach, to na usta ciśnie się pytanie o co chodzi?! No nic zobaczymy jaki tor zrobią w Lesznie. Pewnie taki, który będzie pasował Sparcie :-P
  Myślę, że UL można już pogratulować DMP, co właśnie czynię. W przekroju sezonu była najlepsza. Szkoda tylko, że zakombinowali w Gorzowie.
  Gratuluję też Sparcie! Srebrny medal przed sezonem brałem w ciemno. W Polsce jest kilkanaście zespołów, które chciałyby być na naszym miejscu!
  WTS!

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najbardziej rozbawiły mnie słowa, „ze nad stadionem przeszła ulewa”. Autor tekstu albo nie zna znaczenia słowa, albo nigdy ulewy nie widział

 • Paula111 lubi Komentarz

  - Nie ma atmosfery , wzajemnej pomocy i zgrania w zespole ! - Trzech indywidualistow gwiazdorów z GP z zadartymi nosami do gory , którzy z sobą nie rozmawiają ! - Dwa beznadziejne - " konie toruńskie " szukające cały czas ustawień od początku sezonu... - Osamotnieni pozostawieni sami sobie , walczący w nerwach ale z honorem juniorzy... - Oraz trener Cieslak taktyk , strateg i toromistrz w jednym zatrudniony za ciezkie pieniądze... - Smutne to wszystko , ale niestety prawdziwe... - Jest jeszcze kilka meczów i szczególnie te u siebie trzeba koniecznie wygrać , chociaż w obecnej dyspozycji zawodników będzie bardzo ciezko i może być jeszcze na koniec sezonu ciekawie...

 • Paula111 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Koziołki trzymamy kciuki ✊za wygraną
  Pozdrowienia z Wrocławia

 • Paula111 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: przerwa Macieja Janowskiego może potrwać trzy tygodnie. Betard Sparta wpadnie przez to w kłopoty?

  Na szczęście to nie Ty decydujesz

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skąd Ostafiński bierze te informacje? Wieczne siane fermentu to jego specjalność. Panie Ostafiński do partii Jarka się Pan zapisz, tam takich jak Pan bardzo lubią i szanują

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Zwiewka, co to za pytanie ?

 • Paula111 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Klucze do meczu GKM - Sparta. Śledź ma związane ręce. Musi zaufać

  ROMAN a leki dzisiaj wziąłeś ?
  Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i pomyśl.

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I co Adasiu głupio teraz ?

 • Paula111 lubi Komentarz

  Pogratulować Sparcie,Adaś jak jechali twoi podopieczni na chorągiewkę.Zasada jest jedna nigdy nie wolno lekceważyć przeciwnika nie ważne w jakiej kondycji jest. Fajnefotki

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O jest i ruski.

 • Paula111 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wstyd, PiS w szaliku drużyny.
  Wstyd !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.