Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tadeusz Szymczyk otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Tadeusz Szymczyk napisał/a komentarz do ME w piłce ręcznej 2020. Polska - Szwecja. Patryk Rombel: Chcieliśmy sobie udowodnić, że stać nas na walkę

  Wytłumaczyć da się wszystko! Młodzi nie ograni ,brak doświadczenia- ok. Jak trener wytłumaczy przetrzymywanie na boisku już mocno "doświadczonego" ale bardzo słabiutkiego , tak w ataku jak i obronie, Syprzaka a młody, silny ,waleczny i aktualnie chyba najlepszy z naszych kołowych ,wszedł na boisko w 54min po to by w ostatniej minucie ,mimo bardzo dobrego wprowadzenia, ustąpić miejsca poprzednikowi. Jak to się ma do la.mentu o braku ogrania młodzieży. Nie słyszałem aby ktoś nabył doświadczenia meczowego siedząc na ławce.

 • Tadeusz Szymczyk napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Polacy teoretycznie jeszcze w grze. Słoweńcy lepsi od Szwedów

  Cudu nie będzie ! Uważam że dobrze będzie jeśli na zakończenie zagramy pozytywne spotkanie tzn. takie które pozwoli przypuszczać że w przyszłości może być tylko lepiej. Mamy już sporą grupę młodych zawodników, a podobno w odwodzie jest jeszcze paru .Ja osobiście straciłem ostatecznie zaufanie do trenera po meczu z Szwajcarią. Trzymanie się kurczowe obrony 6;0 w sytuacji gdzie jeden zawodnik rzuca ,ogrywa, nagrywa i prowadzi całą grę a my nie próbujemy w jakikolwiek sposób go ograniczyć świadczy że nasz szkoleniowiec nie dorósł do tej funkcji. Słyszę jakieś bajdurzenie o Hiszpańskim stylu ! Patrzę na grę naszego zespołu a tu po zdobyciu piłki dwóch zawodników pędzi ile sił w nogach w kierunku ławki zmian zamiast do kontrataku- czyżby była to ta Hiszpanka? Styl dobiera się do zawodników można odwrotnie ale pod warunkiem że jest z czego wybierać! Na papierze i na boisku nie wszystko wychodzi tak samo....teoretycy.

 • Tadeusz Szymczyk

  W 1,5 godziny wchodziłem z moją teściową ( od strony Kużnic) w 1990 r.-to dawno ale wysokość była taka sama...chyba !

 • Tadeusz Szymczyk napisał/a komentarz do MMA. Andrzej Duda może być jak Donald Trump. Szef KSW zaprosił prezydenta na galę

  Jeżdzi na nartach i uprawia inne dyscypliny ! A które? może przykład ? bo z tego co wiem ulubioną dyscypliną jest mijanie się z prawdą , szerzenie propagandy oraz wychwalanie bohaterskich wyczynów Kima - Jarosława. Chętnie zobaczę Dudę podczas walki ale nie na widowni lecz w klatce...to mu się należy !!!

 • Tadeusz Szymczyk napisał/a komentarz do MMA. Andrzej Duda może być jak Donald Trump. Szef KSW zaprosił prezydenta na galę

  Jeżdzi na nartach i uprawia inne dyscypliny ! A które? może przykład ? bo z tego co wiem ulubioną dyscypliną jest mijanie się z prawdą , szerzenie propagandy oraz wychwalanie bohaterskich wyczynów Kima - Jarosława. Chętnie zobaczę Dudę podczas walki ale nie na widowni lecz w klatce...to mu się należy !!!

 • Tadeusz Szymczyk napisał/a komentarz do Oficjalnie: Rastistlav Trtik odchodzi z Górnika Zabrze!

  Bardzo dobra decyzja ,jedna z najlepszych jaką podjął prezes Kmiecik!!! To nie był trener godny Pogoni-Górnika , często zachowywał się jak błazen biegając wzdłuż ławki przybijając "piątki" zamiast z zimną głową patrzeć co dziejesię na boisku, a jak już patrzył to nie wiele widział.Przez dwa lata nie stworzył ułożonego zespołu , obowiązywał styl chodzony.Cała obrona opierała sę na bramkarzach a o szybkim wznowieniu gry lub kontrze można było pomarzyć. Przegrany mecz o półfinał ,był skandaliczny . Takiego gniota już dawno w Zabrz nie oglądano. Dlatego uważam że decyzja prezesa była konieczna , choćby po to aby udobruchać kibiców. Oni na taką obelgę nie zasługują. Dlatego raz jeszcze brawo prezesie za,choć spóżnioną,ale dobrą decyzję!

 • Tadeusz Szymczyk

  Od strasznie już długiego czasu, zewsząd słyszę nazwisko Lewandowskich ,odmieniane chyba przez 100 przypadków i nawet bym to wszystko strawił, gdyby w trakcie meczu ten medialny bełkot zamienił się chociaż ze dwa razy w radosny okrzyk -Lewandowski !!! Pani Lewandowska jest tylko żoną piłkarza , może lepiej będzie jeśli zaapeluje do małżonka o większy wysiłek bo kibicom coś się też należ za wysłuchiwanie tego bełkotu.

 • Tadeusz Szymczyk został fanem Liga Europy

 • Tadeusz Szymczyk napisał/a komentarz do Kielczanie wściekli po meczu. "Zagraliśmy katastrofalnie"

  Kielce grało marnie pucharowy mecz wZabrzu ale na Górnika to wystarczyło na PSG już nie..

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.