Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Nowak lubi Komentarz

  Absolutnie nie. Skoro uważasz, że w porównaniu z meczem wczorajszym, wymiana jednej zawodniczki - Efimienko na Alagierską, stanowi o wielkiej trenerskiej wirtuozerii Nawrockiego to sam się zastanów nad sobą. To prawda, że Nawrocki w meczu z Włoszkami był nieco bardziej energiczny i odrobinkę bardziej zaangażowany w swój trenerski zawód, niż wczoraj podczas meczu z Belgijkami, ale to nie zmienia faktu, iż to ciągle pluszowy miś i parówa. Nic dobrego nie da reprezentacji to jego kiszenie na stołku selekcjonera. Potrzebny jest ktoś nowy, kto zrobi rewolucję w składzie lub wymusi większe zaangazowanie w grę te dziewczyny, które wyraźnie odstają poziomem od najlepszych zawodniczek Europy czy nawet świata.
  Polki wygrały mecz, ale to był fuks po prostu. To bardziej Włoszki dzisiaj przegrały same ze sobą niż z naszymi dziewczynami. W każdym elemencie gry, czy to był atak, czy przyjęcie, czy serwis, czy blok... Polki były zdecydowanie gorsze od rywalek. Sam jeszcze nie mogę w to uwierzyć, że ten mecz udało się naszym dziewczynom wygrać. Do poprawy jest wiele... przede wszystkim serwowanie. Dlaczego tylko Stysiak potrafi rąbnąc piłkę jak facet przy serwisie a reszta dziewczyn serwuje po kelnersku? Przecież to nie są zawody szkolne w liceum tylko reprezentacja Polski. Po serwisach Egonu czy Sorokaite nasze dziewczyny trzęsły się jak galareta. Cięzko im było dobrze odebrać a co za tym idzie dobrze zagrać piłkę do własnych ataków. Błędy w przyjęciu też dzisiaj były ale już nie tyle jak w meczu z Belgijkami. BLOK...jaki blok??? U nas nie ma żadnego bloku. Kąkolewska wolna jak wóz z węglem, to chyba tylko występuje na parkiecie jako wielki wolny słoń typu straszak na rywalki - tyle tylko, że Włoszki wcale się tego straszaka nie przestraszyły. Magda w bloku powinna wyskakiwać najwyżej jak może a ona ledwo się odrywa od parkietu. Do tego jest kapitanem reprezentacji a tak na prawdę to nawet nie jest zawodniczka na poziomie reprezentacyjnym. Jest wysoka i ma duży zasię ramion ale JEST ZA WOLNA.
  Dzisiaj cieszmy się ze zwycięstwa nad dużo lepszymi Włoszkami. Ten wieczór należy do naszych dziewczyn. Od jutra jednak wolałbym aby PZPS pomyślał o zmianie na stołku selekcjonera, bo poważnie, z Nawrockim te dziewczyny wiecznie będą grać na wielkich imprezach o miejsca 5-8 a stać je nawet na mecze o 1 miejsce.
  Tylko nie zrozumcie tego komentarza nie tak jak powinniście - ja uwielbiam patrzeć jak grają nasze dziewczyny ale wiem, że z trenerem lepszym niż Nawrocki będą w stanie wygrywać na wielkich turniejach. Swojego zdania na temat Nawrockiego i słabej Kąkolewskiej NIE ZMIENIĘ. Czas pokaże kto miał rację.

 • Jerzy Nowak napisał/a komentarz do "Druga połowa". Tusk, Neymar i Brexit. "Oby nie zaprosił polityka na urodziny siostry"

  JAK TAKIE GLONY

 • Jerzy Nowak napisał/a komentarz do "Druga połowa". Tusk, Neymar i Brexit. "Oby nie zaprosił polityka na urodziny siostry"

  ALE WAM PIANA BIJE ZAWSZE MUSI BYĆ DOPISEK POLITYCZNY JAK TAKIE GLONY

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.